Renee je běžná žena s lehkou kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, občas i na delší dobu, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší. Znáte to asi taky. Při jedné z jízd ve fitku, kde na rotopedu marně stíhá nižší váhu, spadne a praští se do hlavy. Pro jistotu hned dvakrát. Když se pak probere, zjistí, že kouzla a spravedlnost přeci jen existují. Stala se z ní totiž neodolatelná krasavice, najednou vypadá jako božská supermodelka. Celý život se od základu změní. Má to jen jeden háček. Ve skutečnosti se nic nezměnilo, špíčky jsou přesně tam, kde byly, a ona je jediná, kdo se jako luxusní kost vidí. Ale to vůbec nevadí, Renee se cítí sexy, je božská, a život dostává grády. A každý, kdo ji potká, se nestačí divit. Začíná flirtovat, chce novou práci, možná by mohla být i modelkou, kdyby byla povrchní. Nebojí se být lehce vyzývavá vůči šéfovi a vůbec, celý svět jí najednou leží u nohou. Nebojí se soutěže krásy v plavkách a to vůbec nejdůležitější – nebojí se zamilovat. (Bontonfilm)

Rene.Artois

Námět na mě zapůsobil dojmem, že by mohl generovat vtipné a zajímavé situace, ale nestalo se tak. Je to celé tak nějak nedotažené a všechny postavy se chovají divně. Amy film táhne docela slušně, ale ta cesta k povinnému happy endu je dost kostrbatá. ()

Kralovna.Noc odpad!

Stačil kousek a mám dost. Samotný námět filmu mi připadá absurdní. Nerozumím tomu, proč by se někdo měl cítit a chovat sebevědomě jen ve chvíli,kdy si dotyčná myslí, že zhubla. Sebevědomí by mohla a měla mít i s kily navíc. To je ta Amerika posedlá vzhledem. 🤦 ()

Nellaron

Úprimne som sa počas pozerania filmu cítil za Amy Schumer trápne. Myšlienka o tom, že všetko je len v hlave a vonkajší zjav by nemal ovplyvňovať ženské sebavedomie, je pekná, ale nie v tomto prevedení. Kvázi humorné scény Amy Schumer nevyšli. A fakt nemám rád, keď sa prezentuje obezita ako niečo pekné. Jedna hviezda za Emily Ratajkowski, ktorá bola jediným príjemným elementom filmu. ()