Série(3) / Epizody(36)

Lidský vězeň se ve vesmíru seznámí s miloučkým mimozemšťanem, který dokáže zničit planetu, a vydá se na mezihvězdné dobrodružství za záchranu světa. (Netflix)

Deleo

Otravně sympatický = tak se dá popsat jak seriál i hlavní postava. Sledování seriálu a i zejména tohoto, se dá přirovnat k muži co chodí do práce. Má takového neslaneho nemastneho kolegu. Po chvilce zjistí, že má s ním mnoho společného. Ve finální místě, se sejdou a rádi spolu existují. Každá postava má své kouzlo, nádech a i trochu parodie na asimova atd. Za mě 99% ()

Harry89

Absolutně nejvíc nejlepší animovaný seriál. Za celé tři řady bylo pár hluchých míst a horších dílů ale jinak jasných 5*. Jenom je škoda, že 4. série nejspíš nebude, takže konec je dost otevřený :( ()

LukyVanco

Vyborny serial, skvele napisane postavy, na ktorych mi zalezalo a nebral som ich ako nutny balast. Dobre napisany pribeh a paradne zvraty, kedy divak postupne prichadza na to, ze sa dej netoci len okolo partie Garyho. Skoda preskoda, ze Netflix opat zrusil nieco co malo potencial(spomeniem Cowboy Bebop) a nechava bezat a dalej toci neskutocne sracky. Im to neskor zlomi krk... ()