Final Space (TV seriál)

Animovaný / Sci-Fi

USA, 2018 - 2019, 5 h 15 min (Minutáž: 21 min)

Až na ty chvílemi zbytečné dialogy, kdy hrdina komentuje cokoliv, tak musím říct, že jsem nebyl absolutně připravený na to, co přijde. Epičnost v rozměrech o jakých se Rickovi a Mortymu ani nezdálo a jistota přežití postav asi jako u Hry o trůny. Za mě super, ale jak říkám, ubrat rádoby hlášek a je to jasná 5*hvězda. Skvělá hudba.(30.7.2018)

Dobrá hudba, zajímavý děj a bohužel většinou rozpačitý humor. Hlavní hrdina není sympaťák a má zlozvyk komentovat cokoliv co se děje tím nejtrapnějším možným způsobem. Deset dílů nestačilo abych se ho naučil ignorovat, natož abych mohl doufat, že bych si alespoň trochu oblíbil. Ostatní na tom nejsou o moc lépe, takže jsem se smál jen při situačních vtípcích. Naštěstí jich je tam požehnaně.(7.10.2018)

Viděl jsem pilotní díl před dvěma lety a říkal jsem si, jak by bylo super, kdyby to vyšlo alespoň jako miniserial. A stačilo pockat a máme už v přípravě i 2. sérii. První dil navnadil už v roce 2016 a ostatní v tom duchu dobře pokračují. Když to hodně přeženu, dost v tom vidím předchůdce Ricka a Mortyho. Uvidíme, jak si povede druhá řada.(6.7.2018)

Nečekal jsem,že se mi to tak bude líbit...naprostá paráda.Viděl jsem dost animovaných seriálů,ale tohle je společně s Rickem a Mortym to nejlepší a nejzábavnější.To si tak odpykáváte trest na vězeňské lodi,když se k vám dostane roztomilé vyhlížející mimozemská zelená létající koule....a na problémy je zaděláno.A jdou po vás nájemní lovci,Lord Velitel...získáte nové přátelé,musíte zachránit sebe,své kamarády,svět a zabít padoucha.Je to zábavné,má to spoustu hlášek,vtipných situací,místy dojemné,lehce přisprostlé,s hromadou hrdinského patosu,kterým se rozhodně nešetřilo...ale celé to dohromady funguje parádně.Celá ta hlavní skupinka z Galaxie 1 je strašně sympatická a zábavná.Lehce střelený Gary,který si hraje na hrdinu.Roztomilý Mooncake...komu by vadilo,že je "lehce" vražedná zbraň,když vypadá takhle sladce.Neuvěřitelně otravný,ale zábavný a hláškující robot KVN,lodní inteligence H.U.E.Kočičí dvojice otec se synem - Avocato a Cato.Garyho vysněná žena Quinn.A nebo Tribore...který už od pohledu vypadá až moc úchylně a retardovaně.Těším se na další sérií...o zápletku by bylo postaráno,tak snad to bude i nadále takhle zábavné.*S01-95%(30.6.2018)

1. série: Hodně zvláštní počin. Někdo by i řekl, že odpověď Netflixu na Rick and Morty. A jestli s nějakým úspěchem je nasnadě. Má to své. Jede si to své. To "své" je ale dosti sporné, protože kupříkladu já, jsem snad do třetího dílu nevěděl, co se děje a nebo o co tam vůbec jde. Je to hodně těžké na posuzování, protože je zde i nějaká určitá úroveň humoru, ta ale taky nefunguje úplně vždycky a někdy se sami sebe ptáte, co se to kurva děje? Ale! Své jsem si v tom našel. Docela jsem se těšil na další díly, i když jsem tomu někdy mnohdy nerozuměl. A to nemluvím o to finále šestého dílu kupříkladu. To v mé hlavě i v srdci zůstane hodně dlouho. Už jenom kvůli tomu, že takhle skvěle zpracovanou záležitost jsem za poslední dobu hodně dlouho neviděl. Ta druhá série určitě není k zahození.(6.10.2018)

• - Tvůrce seriálu Olan Rogers vytvořil první pilot již v roce 2010. (bignothing)