Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(36)

Lidský vězeň se ve vesmíru seznámí s miloučkým mimozemšťanem, který dokáže zničit planetu, a vydá se na mezihvězdné dobrodružství za záchranu světa. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (63)

tomeek 

všechny recenze uživatele

Až na ty chvílemi zbytečné dialogy, kdy hrdina komentuje cokoliv, tak musím říct, že jsem nebyl absolutně připravený na to, co přijde. Epičnost v rozměrech o jakých se Rickovi a Mortymu ani nezdálo a jistota přežití postav asi jako u Hry o trůny. Za mě super, ale jak říkám, ubrat rádoby hlášek a je to jasná 5*hvězda. Skvělá hudba. ()

BMAJTZ 

všechny recenze uživatele

Upřímně musím říci, že po první sérii Final Space jsem by nadšen. Zajímavá zápletka, sympatické postavy a extrémně střelený humor. Úplně mi to sedlo do noty a střelil bych tomu 4 hvězdy. Mno a pak přišla série druhá a pojala to úplně jinak. Dostali jsme haldu nových postav, které už nejsou tak výrazné. Příběh se z ucelené dějové linky mění na epizodické příběhy a otevře se halda zápletek které vlastně ani nikam nevedou a v celkovém příběhu nehrají žádnou roli. A nakonec přišla série třetí. Příběh se vrátil k hlavnímu tématu ale extrémně se ubralo na humoru a to až tak, že když je v díle jeden vtip tak jste za něj rádi. S přibývajícími řadami taky extrémně přibývá nelogických situací. Jasně je to komediální animák, ale v momentě když už z toho ta komedie nějak mizí si toho začnete všímat nějak více. Taky jsem v žádném seriálu asi neviděl tolik falešných smrtí jako tady. Pokud se jedná spíše o hlavní postavy tak si můžete být jistí, že ta prostě neumře a to jí muže rozmetat klidně bomba. Jasně sem tam někdo umře doopravdy, ale protože tady umírá furt někdo tak to nemá na diváka prakticky, žádný dopad, a samozřejmě navíc umírají jenom vedlejší postavy. Kromě toho třetí série obsahuje neuvěřitelné množství "deux ex machina" děje, že mě to začalo docela vytáčet. Snad každý díl obsahuje děj ve smyslu, něco se posere, není žádné východisko a hle, na poslední chvíli se z prdele objeví nová postava/přístroj a vše je zachráněno. Ve třetí řadě se něco takového objeví prakticky v každém díle, dokonce bych řekl, že v rámci jednoho dílu i několikrát. Jo a ještě jedna věc která mě docela vytáčela byly emocionální momenty. V průběhu seriálu všichni podvedou úplně všechny, aby se nakonec zase sešli a donekonečna si vykládají jací jsou nejlepší přátelé a že si kryjí záda. Kdyby tohle z každého dílu vystříhali tak ty díly mají vždy tak o 5 minut méně. Abych to shrnul, doporučuji první sérii hlavně kvůli nápadu a humoru, další série jedou spíše na setrvačnosti a například já jsem poslední sérii dokoukal už ve zrychleném režimu přehrávače. Přestože mě to bavilo asi mi nevadí, že to třetí sérií skončilo poměrně neuzavřeně, protože si myslím, že by další série jely v klesajícím duchu a zmítaly se v patosu. ()

Reklama

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Stopařův průvodce po galaxii, Červený trpaslík, Futurama, Rick a Morty... A teď Final Space. Animovaný seriál (hlavně) pro dospělé nešetří slovy, vtipy ani třeba krví, je ukrutně ztřeštěný a nápaditý, ale zároveň má skvělý příběh a postavy, na nichž vám po pár dílech začne opravdu záležet a když se některé něco stane, je to fakt působivé a legrace jde stranou. Nejvíce se mi líbilo, jak se tvůrcům podařilo všechno vybalancovat - co má být vtipné, je vtipné, co má být epické, je epické (ne parodicky epické), co má být dojemné, je dojemné.____Druhá řada je bohužel o pořádný kus slabší. ()

topr harley 

všechny recenze uživatele

Parádní scifi animák. Tohle jsem našel čistou náhodou a rozhodně toho nelituji. Za začátku jsem si říkal, že hlavní hrdina je neskutečně otravný a myslel jsem, že to vypnu, ale dal jsem tomu šanci a nelituji. Z té otravnosti tvůrci dokázali udělat hlavní přednost seriálu a od začátku do konce každého dílu jsem se rozhodně nenudil. Vtipné, svižné a zábavné. Rozhodně se těším na další sérii. ()

Brain-D 

všechny recenze uživatele

Podobnost s Rickem a Mortym je čistě náhodná. Tohle je děláno trochu jinak a více vám předhazuje daný vtip. Stylem "Kdyby jste se náhodou nesmáli, tak se smějte ! Budete se smát !" No prostě tlačení na pilu občas. První řada se celkem dala a je to tak na 80%, ale druhá řada už ničím moc neoslňuje a musím snížit ze 4* na 3*. Uvidíme, jak to půjde dál. Tak ten humor už se opravdu nedá zvládnout 2* ()

Galerie (25)

Zajímavosti (6)

  • Tvůrce seriálu Olan Rogers vytvořil první pilot již v roce 2010. (bignothing)

Reklama

Reklama