Ouija: Zrození zla

• USA Ouija: Origin of Evil (více)

Mladá vdova a matka dvoch dcér Alice Zanderová (Elizabeth Reaserová) nedokáže banke splácať dlhy, a tak si privyrába vyvolávaním duchov zo záhrobia, hoci sama v duchov neverí. Každý zákazník má povolené iba tri otázky, čo sa jej zdá trochu nudné, preto svoje seansy oživí novou vešteckou doskou Ouija. Varovanie o rizikách nebezpečnej hry však ignoruje a začne ju hrať sama.  Keď Alice dostane oznam z banky o exekúcii pre nesplatený dlh, ešte v ten istý večer jej mladšia dcéra Doris (Lulu Wilsonová) prinesie tašku plnú peňazí, ktorú našla v pivnici. Šokovanej matke vysvetlí, že sa rozprávala s duchom svojho otca. Tým sa však zlovestná hra Ouija iba začína. Doris totiž nevyvolala iba ducha svojho otca, ale aj niečo oveľa horšie - samotné zlo z ríše mŕtvych, ktoré ohrozí ich malú rodinu. (TV JOJ)

tina18

Nuda,nuda, nuda - miestami až komické scény. Dookola to isté, nelogické konanie každej jednej postavy, absolútne šialené decko, ktoré reaguje na dané udalosti veľmi zvláštne ( no keby som ako decko videla niečo cez nejakú hru, tak veselo sa teda netvárim). Veľmi zlé. 20 % ()

majorzeman13

Hodně průměrný horor. Za mne 5/10. Neříkám pár lekaček tam bylo,ale? Řekl bych o něco lepší než jednička ,ale né o moc tedy ..... ()

Dalajlada

Tož nic nového se nám tu nepředstavilo. Klasika. Ale mladá měla obličej na totálního magora a povedlo se jí ho dobře zahrát. Efekty nic extra, lekačky nic extra, příběh průměr, herci sympatičtí a dobří, scénář občas pokulhával, kopie prvního dílu. "Závěrečný souboj dobra se zlem" mizérie. Naštěstí žádný dobrý konec se nekonal a scéna před titulky byla příjemným osvěžením. ()

Fibonacci

Na horory ja mam slabosť, bojim sa, ale mam z toho radosť. Ja viem, je to paradox, a uz nemam gastráče firmy doxx. Preskočil som predošlé ouije, kus sme sa zľakli do marije. s džejnulkou sme si tuto časť kukli, a pri par ľakačkach od strachu pukli. Bol tam taky straško, skoro sme kľekli jak sačko. einbischen slabe hodnotenie to tu ma na moj vkus, pusti si film v noci sam, len to skus. Hned bude mat vyšší rejting, pokaká sa aj ten čo je Ing. To decko a tá jej chrapa, a ten dom by nepredala ani realitná kancelária Strapa. Po tej hrôze čo sa tam odohrala, pomôže len teória Martina Gaľa. Boli to ufóni? Bill Gates či Amerika? to zachránia len homeopatika. ()

K1K0

Nemozem si pomoct ale na moj vkus príliš slabé, herecké výkony, animácie, pribehova línia ešte ako tak. Démon čo vyzerá ako z gumy a posadne malé dievča, zopár lakačiek to však nezachráni. ()