Před 10 lety, během nevysvětlitelného incidentu, Ja Jun (Da-mi Kim) utekla z vládního zařízení a ztratila paměť. Po útěku ji zachrání a osvojí si ji starý pár. Ja Jun vyrůstá jako skvělá studentka střední školy, a aby pomohla své rodině, přihlásí se do TV Show, kde chce získat hlavní cenu. Jakmile se objeví v televizi, začne se před ní objevovat tajemný muž (Woo-shik Choi) a zájem o ni mají i doktorka Baek (Min-soo Jo) a pan Choi (Hee-soon Park). Život Ja Jun se mrknutím oka otočí vzhůru nohama. (Miike)

Wancohoff odpad!

Take hodnotenie, a taka pucovina. Najhorsie na tom su ti afektovani neherci.vsetci do jedneho po hodine som to vypol, nedalo sa na to pozerat. To si radsej pustim nejaky bollywood.tam su ti neherci aspon sranda. ()

Flopik

Výborne vystavaný príbeh, kde prvú polku neviete úplne presne čo sa deje, no a druhá vám to všetko vysvetlí. Plus pridá skvelú, krvavú akciu na ktorú je radosť sa pozerať. Hlavná hrdinka zahrala výborne a tá premena z milej dievčiny, na psycho.... no zahrala to skvelo. Finále je úžasná akčná jazda, kde v podstate nemusíte fandiť nikomu a len si užívate choreografiu a drsnosť. Za mňa troška dlhšie ako by som si predstavoval a na plný mi niečo chýbalo. 4* ale isté a na dvojku som zvedavý. ()

Illy

Kdyby existoval nějaký jihokorejský Kulhánek, přesně podle jeho knížky by natočili tenhle film. Ultimátní proměna malé holky v nadlidského zabijáka je velmi dobře podaná a skvěle natočená. Jasně, je to pořád jihokorejský snímek, ale  zábava veliká ()

Rathalos

Juzna Korea je moja oblubena krajina,co sa tyka filmov,ide im to vyborne a aj tento pocin ma potesil,rozjazd je sice pomalsi,ale to sa da prepacit,lebo potom pride super akcia i triky,napatie,bojove sceny su cool,herecky vykon hlavnej predstavitelky taktiez a ma to originalny namet,uz teraz sa tesim na pokracovanie...:-) ()

animario

Manyeo lze objektivně zhodnotit asi až jako komplet(jestli někdy budou pokračování),protože dojem z tohohle "pilotu" je hodně nevyrovnanej. Da-mi Kim byla fajn,její přerod z vesnický pipky v extraordinérní zabijačku chvíli taky,akce celkem ušla,wow efekt z jejího rafinovanýho plánu se u mě ale nedostavil.Navíc mě iritovalo,jak se záporáci za každou cenu tvářili a chovali cool a psycho,ústřední vypadal jak k-pop model,každej druhej měl žvejkačku a žvejkal by i s přeraženou čelistí.A ty zdlouhavý drsňácký dialogy..ty dialogy.Ke shlídnutí případnýho pokračování mě to asi nenavnadilo..Slabší 3*. ()

Maximilianus

Mierne sklamanie. Prvý polovica o ničom, skôr to pôsobilo ako teen rodinná dráma. Následujúcich 20 minút sa konečne dialo niečo dialo a posledných 45 minút nastal konečne očakávaný masaker. Záporáci a najmä hlavná záporačka boli nemastní neslaní, dosť nesympatickí a najmä sa všetci tvárili ako najväčší frajeri sveta. O to uspokojivejšie bolo, že skončili ako handry. Akcia bola dobrá, akurát „tých zlých“ bolo málo a nakoľko hlavná hrdinka bola nepomerne silnejšia, tak sa nekonala ani žiadna dráma. Škoda, ale aspoň tá posledná trištvrte hodinka zabavila. 7,2/10. ()

Franc1s

Na tenhle kousek jsem narazil úplnou náhodou a jsem za to nesmírně rád co se z toho vyklubalo, protože jsem neviděl žádný trailer, jen si přečetl o čem to cca je. Malá holčička uteče z nějaké laboratoře a zabydlí se u jedné rodinky na farmě, ale se ztrátou paměti. Žije si svůj poklidný puberťácký život a rozhodne se přihlásit do pěvecké soutěže. Bohužel/bohudík, Ja Jun v televizi uvidí její bývalí "ošetřovatelé" a ti budou chtít zjistit jak na tom je nejen s pamětí... První půlka filmu vypadá jako "normální" rodinné drama, ale jakmile se to přehoupne do druhé půle, tak jde o nekompromisní akční jízdu s chytrými nápady, pár zvraty a s TOP finále. Hl. role v podání Da-mi Kim byl zážitek a zobal jsem ji z ruky :D Už teď se těším na PART 2!! 8/10 PS.:Nekoukejte na trailery a hned si to pusťte. ()

vikino1

Krásně krvané, jen škoda, že si s tím nevyhráli o něco víc. První půlka zbytečně nudná a natahovaná jen proto, aby se povedl závěrečný twist. Z to já si do trenek necvrkl, protože jsem pár lepší twistů už v životě viděl. ()

misar3

Tenhle snímek se velmi obtížně hodnotí, protože první půlka má velmi zdlouhavě a poměrně nudně vystavěný příběh, který je důležitý jenom kvůli jednomu zvratu. Druhá půlka se pak nese trochu v rychlejším tempu, ale celkově film nabízí jen dvě akční sekvence, při čemž pouze závěrečná bitka stojí za to. Ušetřete si čas a pusťe si těch pár minut soubojů na youtube, zbylé dvě hodiny si můžete klidně odpustit. ()

HEED

Takhle nějak mohl vypadat X-man pro odrostlé publikum. Takový nášup jsem fakt nečekal, a chvílemi jsem váhal jestli to je vážně Thriller s parádní akcí. Jelikož se to tak do půl filmu vůbec netváří. To co přišlo poté, jen jsem nevěřícně zíral. Kdo u toho vydrží a líbil se mu poslední Wolwerine z X-man ságy, zajisté si přijde na své. Taky se těším na pokračování. ()

Honzulik

Manyeo - film, ve kterém Korejci opět příjemně překvapili a natočili super podívanou... Začátek se sice trochu táhne, ale pak se vše rozjede a divák musí být spokojený. Scénář je poutavý a drsný, herecké výkony nemají chybu a napětí v průběhu filmu roste... Da-mi Kim v hlavní roli exceluje a má před sebou velkou budoucnost. Film určitě doporučuji, já jsem byl velice spokojený! ()

hufnagel

Zo začiatku asi polovica filmu bola dosť nazaujímavá a rozvláčna,hlavne tá jej kamarátka,ale potom to nabralo spád a brutálne to šlapalo až do finále.Vyzerá,že bude aj ďalší diel. ()

HanzoBureshi

NAPROSTÁ COOL ZÁLEŽITOST! O filmu jsem netušil vůbec nic, jen jsem podle názvu čekal něco odlišného, něco mýtického. Úvod ukázal krátké seznámení, které diváka naláká na způsob tajemných experimentů. Poté celková první polovina může někomu přijít docela dost zdlouhavá, ale za mě se jedná o slušnou porci času seznámení s prostředím a situací a s postavami. A poté najednou přišel ten bod, který ukáže pravou tvář této první části snímku. Byl jsem v šoku, že se jedná o až tak pořádný akční nářez, který díky kameře a zvukové stránce, byl až moc špičkový. No a vlastně ta celá druhá polovina filmu se věnuje této precizní práci, která jede v neustálém tempu. Film má naprosto skvělé obsazení, protože Da-mi Kim byla skvělá, Hee-soon Park v těchto podobných rolích nikdy nezklame, a Woo-shik Choi si vždy kradl momenty pro sebe, takže v tomto ohledu spokojenost. Když ještě k tomu hraje i tajemný hudební podkres, tak je to ještě lepší! Je to solidní překvápko, takže se jde na druhou část. Mé hodnocení: 9/10 ()

Mukade

Superb! ......... Takéto niečo (rôzne supersily) tu už bolo mnohokrát, ale tak perfektne spracované bitky superľudí (/androidov / komixových postáv / apod) sa vyskytujú veľmi ojedinele v týchto filmoch, väčšinou paradoxne nemajú ktovieakú údernosť, na rozdiel od tohto tu. Plus to bolo naviac zvýraznené tým že je divák poriadne učičíkaný a uspaný prvou pokojnou nebojovou a "nespojlerujúcou" - žiadne väčšie ukážky toho čo príde. Šikovné (: (preto by bolo aj zásadnou chybou vidieť dopredu trailer ak veľa ukazoval, neviem, nevidel som)............ (dobré recky: http://www.nerdly.co.uk/2019/03/04/glasgow-frightfest-2019-the-witch-part-1-the-subversion-review/ "" deliriously entertaining action sequences"" .....................https://filmschoolrejects.com/the-witch-part-1-the-subversion-review/ ""There is nothing quite like South Korean genre cinema. From the tonal mastery that sees them instantly move from pathos to pratfalls, to plots denser but far tastier than year-old fruit cake, to the sheer beauty and brutality of their action sequences, Korean filmmakers create dark magic on a regular basis while the rest of the world bathes in their glory."" ()

hansen

Pomalejší rozjezd filmu který i přes tento "nedostek" nic nemění na dynamice děje.Suprový akční nářez.Chci dvojku a to HNED !!!!!!!!!! ()

Hoffmanos

Mix zdlouhavého béčka s brutálním akčňákem, který bych rád ohodnotil i lépe, nebýt té hromady chyb, nelogičností v ději a nepochopitelné mentality většiny postav , za což filmu dávám ve finále nálepku - nudný . Pro asiofily očividně trhák.. ()

Yamatosan

No so bad. První pûlka vůbec není nudná, a hlavnê by ten zvrat bez ní nefungoval. Chvílemi trochu chaos, občas nelogika (ledacos ale může změnit pokračování), rozhodně však ne nuda, herecké výkony kvalitní, a poslední půlhodina docela mňam. ()