Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

Potjoc

Tohle mě dost zajímá, je to vtipné a vždy mě zajímaly pořady, kde se lidi hádají a jsou ve při. Já ty pořady a policistech a soudech dříve neměl moc rád, protože u těch amerických se mi nelíbilo to podání, takové pompézní. ()

Yze odpad!

Absolutní kravina plná vymyšlených slátanin.Proč to někdo vůbec točí?Styděl bych se v tomto pořadu účinkovat. ()

Honza__St.

Reálné to není, ale to je jedině dobře, jelikož reality-show k smrti nenávidím (otázka je, do jaký míry je to podle skutečných případů, ale jako v případě Věřte nevěřte se to nikdy nebude blížit ke 100 procentům - však taky tihle policajti jsou podstatně úspěšnější, než ti skuteční). A protože se to snaží vypadat co nejreálněji, tak je to natočené na první pohled trochu odflákle, s neherci, atd., ale to je taky jedině dobře, jelikož vyumělkovaný jako ve filmech a seriálech by to bylo jedině k smíchu. Výsledek je samozřejmě všelijaký a o nic světobornýho nejde (koneckonců jde jen o další zkopírování námětu z USA, kde takové věci chodí už od 80. nebo 90. let, a v jedné inkarnaci se k policistům přidal i Steven Seagal). Ale koukatelný to je, a když se člověk nudí a chce zabít čas něčím, co není depresivní a nenutí k přemýšlení, je to ideální varianta. Jen to nebrat moc vážně. ()

VashCZ odpad!

"Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc." Achjo. Každý soudný člověk tomu dá jednu hvězdičku max. Tatík chtěl nastavit něco na televizi, tak hledám testovací obraz a narazím na TV na toto. Stojím zaražený... česká policie, super kvalita kamery, nějaký výpravný polokrimi? Policisté vcházejí do obchodu a tam sedí chlápek... asi se zlomenou nohou že spadnul do regálu? Ne, záhy zjišťuji, že je prý silně podnapilý a paní mu nadává že není v putyce. Následně ještě radí policistům. Pro člověka, co to chápe je to fakt špatné a pro méně chápavé je to matoucí ve smyslu, že můžou zaměnit s reálným nasazením. Kdyby to jednoduše přehrávali jako v divadle, chápu, a možná to i bude koukatelné a třebas i poučné, semtam bych přihodil kameňák. Ale toto. Asi první odpad co dávám. Styďte se něco takového natáčet. Tvle... *cry* on mě chtěl znásilnit, už jsem byla celá svlečená, mám trauma*rádobytraumatizovaná*... já vím, že je to těžké... ale aspoň přehrávat, ne se takto ztrapňovat. ... A to ještě nevíte, že se po minutě rozhodli jet po cestě dál a násilník se za zatáčkou plážo projížděl na kole, takže můžeme být i svědky zatčení :-D. ()

Z4JD4X

Ze všech hledisek, jak se mají natáčet filmy, dokumenty nebo seriály je Policie v akci jedním z nejhorších výtvorů české televizní produkce, co jsem kdy viděl. Nicméně i to má své plusy. Po týdnu stráveném na chatě, kde jedinou kratochvílí byla TV Prima a TV Prima+, kde jeden díl policie v akci dávali 6x denně, jsem objevil, že se jedná o skvělý zdroj zábavy. Hlášky jako "Nebyli jsme správně vybaveni, neměli jsme plavky," či "V parku se nachází starší pán co kolem sebe rozhazuje pečivo," nebo mé oblíbené nasazení "hmatů a chvatů" jsou něco co mne bude provázet až do hrobu a nejspíše ho předám i dalším generacím. Nejspíše si tento seriál tu 1 hvězdičku nezaslouží, ale už mi zabil tolik mozkových buněk, že mé kritické myšlení je ve stejném rozkladu jako System of a Down. ()

Muttinka odpad!

Jestli mi někdo chce tvrdit, že ta ženská co měří metr šedesát a je zadýchaná jenom z toho, že obejde nádraží je skutečná policistka, tak já jsem papežova dcera. :-) Tohle je opravdu hodně směšný pořad, který si mohla TV Prima odpustit. ()

Raggnar odpad!

Odporná propagační sračka. Poté co jsem po třetí viděl výjezd, jak jeden nastražený chlap napadá skupinu cikánu a hned ho ,,rasistu more!!" zpacifikují, tak jsem to už nikdy nezapl. Vymívání mozku ()

Jawak

Pravda, není to mistrovské dílo, ale některé vaše komentáře jsou příliš tvrdé. Že jsou tam dialogy jako ze "Soudkyně Barbary"? A jak podle vás skuteční pachatelé a policisté rozmlouvají, jako intelektuálové? Stejně tak stěžovat si na kvalitu herců není fér, mnozí byste byli překvapení, že skuteční výtržníci se chovají ještě hůře a nesmyslněji. ()

Sfaxia

Jeden z nejlepších komediálních seriálů co znám. Hláška "řekněte mi svoje iniciály" je nepřekonatelná. ()

Cesty timem

Nahrané většinou legračními až trapnými výkony. Někdy to shlédnu přetočením a nahlédnutím, co tam řeší, protože někdy je to fakt hodně velká crazy komedie. Nejlepší byl šaman a jeho 3 díly :-) Prostě občas se něco zvláštního či zajímavého našlo. ... Ale poslední dobou, kdy jsou tam víceméně hlavně hádky cikánů (pane veliteli!...) nebo ožralů a to vše jak přes kopírák je to na odpad. Nechápu, kde berou tolik cikánů a ožralů a hlavně chuti a peněz (no z ještě trapnějších reklam, jasně...) točit stále stejné trapnosti. ()

BruceTichac odpad!

Stupidní - nereálna - trapná sračk…. Stydím se za kolegy, kteří se v tomto televizním paskvilu pro peníze ponižují!!!! ()

PeterVonKV

Antisocialní živel si nedal říct, ale policisté mu nedali šanci. Já vím, je to ptákovina, ale občas jsou tam boží hlášky. ()

soukyd33 odpad!

Naprosto nereálné! Není co dodat. Horší je, že lidé tomu věří. Podobným způsobem fungují i seriály se záchranou života. Odpad! ()