Epizody(14)

Akira777

Od první slabé série To Love-ru udělal velký pokrok a to hlavně v rozvoji postav, tak i v příběhu. Zatímco někomu může chybět, to že hlavní hrdinka již není Lala, ale její mladší sestra Momo, mě to až tak nevadí. Je totiž vidět, že každá s postav má co nabídnout. Druhá série Darkness ze světa To Love-ru, nám ukáže hlavní zápornou postav Master Nemesis, a tak se dočkáme další slečny do Harému. Též hodně zjístíme o Yami, Navíc se ukáže jak silné je přátelství mezi živou zbraní Meou a dvojčetem Momo - Nanou. Někdo může však nadávat na opakující se Ecchi scénky, ale co by bez nich Rito byl. ()

DaweForeman

No nevím jestli má tohle smysl nějak hodnotit nebo komentovat vzhledem k tomu, že je to druhá část Darkness s odstupem času. Každopádně jako obvykle zase o stupínek lepší, kdy už tu máme nějaký ty napínavější momenty z normálnělšího příběhu - samozřejmě vše je zase doplněno o spoustu erotických chvil, takže zase úplnou vážnost od toho nemůžeme čekat. A podle toho co jsem zatím četl podle mangy, tak bych řekl, že od teď pokud ještě něco natočí, tak už příběh půjde spíše na horší úroveň, kdy si tahle část vybrala asi ty nejlepší momenty. I když pár jich tam ještě je. Ale pořád je tu ona nekonečná hořkost toho natahování a opakování pořád dokola jednoho a toho samého. Opět si člověk musí spíše počkat na BD verzi, protože TV verze je naprosto nesledovatelná. ()