Animovaná dobrodružství neposedného medvídka koaly Mrkáčka Billa a jeho přátel. (Freeman Ent.)

blondboss

Extraordinary tento príbeh určite nie je, ale Blinky Bill sa dočkal filmového plátna a nebolo to až tak zlé. Problém je tu ten, že príbeh neponúka vôbec nič nové, všetko tu už bolo a animácie sú síce fajn, ale vzhľadom na dobu, v akej žijeme, to by sa nemalo brať ako kritérium, keďže vizuálne sa už teraz točia iné animované pecky. Toto je čistý priemer a slabé tri hviezdy. 50 % ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Jednodušší animace a příběh určený pro menší děti, protože ti si nebudou všímat nesmyslných pasáží, tak jako já, ale roztomilých medvídků :D ()

vrch07256732

Seriál som nevidel, ako film je to OK, slušný priemer ktorý sa bohužiaľ stráca v úspešných kasových trhákoch. naše decká si to pozreli tak 2-3 krát, čo je u nich mierka lepšieho priemeru. ()

Leksland

Druhá polovina snímku výrazně lepší..ale stejně se nejedná o žádný zázrak..má dcera (7 let) obdobný pohled..pokud tedy nemusíte v klidu peníze investujte do jiné aktivity. ()

kaylin

Naprosto standardní příběh, který je pro animované filmy tak běžný, až to pěkné není. On je jiný než ona. Ale přesto si začnou rozumět. Spojí je něco většího, což je v tomhle případě záchrana a znovusjednocení jedné koalí rodiny. Animace je relativně v pořádku, ale nic skvělého, na dnešní dobu celkově spíše podprůměr. ()