Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DannyBurino
  ****

  Tenhle film je pořád absurdní a divně napsaný, ale tady to mnohem víc funguje, má to skvělou atmosféru, lepší postavy, není to nuda a opět skvěle zahrané a tentokrát už tam je trochu humoru. I když ''záporák'' mi příjde absurdnější než minule a pořád je to chvilkama komplikovaný, ale na tohle jsem se rád kouknul na rozdíl od prvního dílu.(8.2.2017)

 • vegetol.mp
  odpad!

  Paranoidní křesťanská fantazie, kde jsou hodní věřící pronásledováni oškliváckými bezvěrci, kteří se snaží nastolit policejní stát. Nebo tak něco. Kdo se v tom má kurva vyznat. Prostě další křesťanská blitka, která se snaží lidem nabulíkovat, jak to maj v Americe pánbíčkáři těžký. No jasně, maj to stráášně těžký a proto jejich debilitu distribuuje studio Universal. Tomu říkám zažívat zlý časy. Jinak je to stejně debilní jako jednička, akorát jako každý pokračování je to větší, takže třídu nahradila soudní síň. Smutný je, že ve filmu hraje i pár solidních herců, jako je Ray Wise nebo Ernie Hudson. Buď jsou věřící nebo mají dluhy, ale jinak neexistuje omluvitelnej důvod, proč by v takový sračce měli dobrovolně účinkovat. A ještě ke všemu to má dvě hodiny. Ale abych byl fér, slušně jsem se bavil. Tenhle film je totiž něco jako návštěva obludária nebo pohled na rozjetou hlavu na chodníku. Je to hnusný, ale člověk na to musí pořád koukat.(15.9.2016)

 • KrestanFilms
  *****

  Zajímavé pokračování přinášející další zajímavé postřehy - moc víc k tomu nemám co říct. Snad jen - před shlédnutím dvojky určitě koukněte na jedničku - postavy a část děje je přenesen a kdo neviděl jedničku, nebude chápat. TIPseznam dalších křesťanských filmů.(16.9.2016)

 • kaylin
  odpad!

  Tohle už opravdu nedávám. Soud o tom, čemu člověk věří? V Americe? A ještě k tomu se sekundární snahou dokázat existenci Ježíše? I kdyby žil, tak co? Ne, tohle je neskutečná vymejvárna a já nechápu, jak to mohlo být natočeno. To je fanatické odsuzování fanatismu. Šílený ateista proti šíleným věřícím... Děsné.(6.11.2016)

 • Aljak
  *

  Strašná absurdita! Ešte horší zvrat(ok) ako v God's Not Dead "1". Súdny spor s dvomi extrémami by bol celkom fajn, keby sa z toho nevykľula taká pribrzdená agitácia. A vlastne nechápem o čo celé jednanie vlastne obhajobe išlo. Však žalobca ani raz predsa nenaznačil, že by Ježiš Kristus nebol skutočnou historickou osobnosťou. Tak nechápem všetkých tých svedkov, ktorí prišli dokazovať Ježišovu existenciu. Pritom prípad bol o tom, že učiteľ nemá právo agitovať na študentov svojim vlastným náboženským názorom. A to je pravda! Veľa ľuďom to možno príde absurdné, ale skúste sa na to pozrieť z iného pohľadu, a síce - stáli by všetci tak hrdo za pani učiteľkou aj keby na hodinách pôsobila akoukoľvek islamskou agitáciou? Asi ťažko...(17.9.2016)