Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mariin
  ****

  Stejně dobrý film jako jednička. Režisér ví, co točí a herci vědí, co hrají. M. J. Hartová v roli obviněné učitelky a Ray Wise v roli zkušeného žalobce jsou vynikající. Když se zarmoucený čínský konvertita přichází modlit do (luteránského) kostela, zazní krásná melodie modlitby "Blíž k Tobě, Bože můj" (Nearer, My God, to Thee), kterou přijali i katolíci. Mohu konstatovat, že nejméně 3/4 filmu se mi velice líbila; zvláště pasáže u soudu svědčí o tom, že autoři filmu čerpají z životní zkušenosti. Jako obvykle, u těchto evangelikálních produktů, mi pochopitelně neseděla "baptistická" rozjásaná mentalita, která se naplno rozpoutá v závěru. Jinak ale díky protestantům za takové radikální příběhy, v tomto případě i celkem slušné umělecké úrovně (herectví, dialogy). Rozhodně stojí za vidění a navíc, u takových filmů jsou komentáře zajímavé a hodně vypovídají o pisatelích...(18.1.2017)

 • vegetol.mp
  odpad!

  Paranoidní křesťanská fantazie, kde jsou hodní věřící pronásledováni oškliváckými bezvěrci, kteří se snaží nastolit policejní stát. Nebo tak něco. Kdo se v tom má kurva vyznat. Prostě další křesťanská blitka, která se snaží lidem nabulíkovat, jak to maj v Americe pánbíčkáři těžký. No jasně, maj to stráášně těžký a proto jejich debilitu distribuuje studio Universal. Tomu říkám zažívat zlý časy. Jinak je to stejně debilní jako jednička, akorát jako každý pokračování je to větší, takže třídu nahradila soudní síň. Smutný je, že ve filmu hraje i pár solidních herců, jako je Ray Wise nebo Ernie Hudson. Buď jsou věřící nebo mají dluhy, ale jinak neexistuje omluvitelnej důvod, proč by v takový sračce měli dobrovolně účinkovat. A ještě ke všemu to má dvě hodiny. Ale abych byl fér, slušně jsem se bavil. Tenhle film je totiž něco jako návštěva obludária nebo pohled na rozjetou hlavu na chodníku. Je to hnusný, ale člověk na to musí pořád koukat.(15.9.2016)

 • brumbrum
  *****

  Krasna polarizacia pri takychto filmoch na tychto forach :-)! A zasa super pevny dokaz existencie Boha - hladte, kolko antikristov ma potrebu pozriet si tento doslova dokument o sliapani po viere v Boha, len aby sem potom mohli vyzvracat svoj duchovny hnis! Ved ked neverim na trpajzliky, tak si nepozriem o nich film a nebudem sem v zapale zurivosti krvacat svoju nenavist: nenavist na trpajzliky, v ktore predsa neverim! Ci to nevidia ludia tak jasne, ako to v svojej holej podstate je ;-)? Hla, duchovny boj, ktory sa neda viest proti neexistujucej Bytosti. 5* uplne jasne!(24.11.2016)

 • Aljak
  *

  Strašná absurdita! Ešte horší zvrat(ok) ako v God's Not Dead "1". Súdny spor s dvomi extrémami by bol celkom fajn, keby sa z toho nevykľula taká pribrzdená agitácia. A vlastne nechápem o čo celé jednanie vlastne obhajobe išlo. Však žalobca ani raz predsa nenaznačil, že by Ježiš Kristus nebol skutočnou historickou osobnosťou. Tak nechápem všetkých tých svedkov, ktorí prišli dokazovať Ježišovu existenciu. Pritom prípad bol o tom, že učiteľ nemá právo agitovať na študentov svojim vlastným náboženským názorom. A to je pravda! Veľa ľuďom to možno príde absurdné, ale skúste sa na to pozrieť z iného pohľadu, a síce - stáli by všetci tak hrdo za pani učiteľkou aj keby na hodinách pôsobila akoukoľvek islamskou agitáciou? Asi ťažko...(17.9.2016)

 • kaylin
  odpad!

  Tohle už opravdu nedávám. Soud o tom, čemu člověk věří? V Americe? A ještě k tomu se sekundární snahou dokázat existenci Ježíše? I kdyby žil, tak co? Ne, tohle je neskutečná vymejvárna a já nechápu, jak to mohlo být natočeno. To je fanatické odsuzování fanatismu. Šílený ateista proti šíleným věřícím... Děsné.(6.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace