Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na návštěvu k lordu Edmundovi Černézmiji přijedou večer jeho silně pobožní příbuzní, lord a lady Bílézmije, aby s ním prodiskutovali jeho dědictví. Zároveň se lord Melchett s lordem Černouzmijí vsadí v afektu o to, kdo má větší výdrž v pití alkoholu. V jeden večer se tedy budou v Edmundově domě konat dva zcela protichůdné večírky. Pobožná vegetariánská rodinná sešlost a opilecká pařba… (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Co je zas tak zábavného?" "No, můj pane, když jsme s Baldrickem připravovali tuřínové překvapení, překvapivě jsme narazili na tuřín, který vypadal úplně stejně... jako tentononc! To byla neskutečná hlína!" "Vskutku humorné, ovšem velikost nevypovídá nic o samotné kvalitě. Většina koní je obdařena nadmíru, což nutně neznačí, že jde o cituplné milence. Tudíž doufám v to, žes ten šprýmovný předmět odstranil. Protože nic nemůže být větší překážkou v dědění, než tuřín v podobě tentononce." ____ Autentická reflexe toho, jak s pomocí písničky befeleme peseveze zorganizovat rodinou žranici a zároveň tu nejimpozantnější chlastačku století! ____ "Jaktože s námi nepiješ, Edmunde? Vykrucuješ se jak nějaké vykrucovadlo. Za to jsi pro mě nedomrlý mamlas, a jestli to není pravda, tak nám nenabízíš chcanky malomocného, který právě vyšel z hlubin pekelných!" "Dobrá tedy, přinesu vám svůj nejsilnější likér." "Bože můj, snad ne jantarový klystýr doktora McGlooa? Anebo Strollopův humří extrajabčák?" "Pche, takové laciné šťávičky pro Oxfordské školačky tady nepodáváme! Pouze střevní štětku Černé zmije. Její účinky jsou mnohonásobně efektivnější, než by jste si zprvu mysleli: dokáže utrhnout prdel i mramorovému slonovi!" ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Za mě jednoznačně nejslabší díl druhé série. Je tu sice první nástup Hugha Laurieho, ale zatím se drží dost v pozadí, a omezuje se čistě na jednu větu ("To si z nás dělá prdel"). Pijanské párty jdou dost mimo mě, takže i jejich humor jde také mimo mě, a v tomto díle to tak zachraňuje pánbičkářská tetka. ()

Reklama

Reklama