Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 666Carnage
  ****

  Super film, který ve zkratce ukazuje jak bratři Weiderovi udělali svůj časopis ale hlavně založili IFBB a Mr. Olympia, kterou Arnold Schwarzenegger vyhrál od roku 1970 sedmkrát za sebou a stal se celebritou ve světe kulturistiky a taky filmu. Takže film je jasnou povinností pro body buildery a taky vůbec lidi co zajímá fitko. Panu Weiderovi se v padesátých letech smáli když tvrdil. že fitness a zdravá strava je budoucnost a nakonec měl pravdu. Příjemný film 80%(1.12.2019)

 • trickysk
  ****

  Príjemná oddychovka. Prelet faktami, ako to bolo. Plakať u toho nebudete, ale celý film budete mať na tvári letmý úsmev. Neuveriteľné, čo sa Weiderovi a Arnoldovi podarilo!(13.7.2019)

 • Rock4ever
  ***

  Apoteóza bratrů Weiderových. Ano, bez jejich přispění by kulturistika a fitness asi dnes nebyly tam, kde jsou. Ale je vidět, kde ten film platil a produkoval. Představa, že by chlapíci napíchaní steroidy a růstovým hormonem vystupovali vedle čistých sportovců na olympiádě pak doufám ještě dlouho zůstane jen bláhovým snem. Bodybulding nikdy nebyl a nebude sportem, je to životní styl (na profesionální úrovni pak značně kontroverzní až životu nebezpečný) a zároveň šou (což ostatně ve filmu nepřímo uznává i Joe Weider). S příchodem von Mongera na scénu nabere film trošku na zajímavosti, jeho Arnold působí velmi přesvědčivě, rozhodně ne jako karikatura. Jinak je to ale opravdu spíš korporátní agitka Weider Co.(15.9.2019)

 • vozralec
  ****

  Svižný film. Vtipný Arnold. Hnusný záporák.(2.12.2019)

 • misterz
  ****

  Nielenže ide o príjemnú oddychovú záležitosť, ale aj o krásnu cestu do čias detstva mnohých z nás. Pre veľa chalanov boli časopisy o kulturistoch a najmä keď tam bol Arnold, povinné čítanie tých čias. A som nevedel, že príbeh okolo vzniku tohto športu bol aj tak zaujímavý a inšpiratívny. Nuž, keď si ide človek tvrdo za svojim a robí to, čo ho baví, tak zvyčajne dosiahne aj úspech... naozaj pozitívne. A to aj napriek tomu, že obom bratom poriadne sťažila štart do života vlastná matka. Vôbec by som sa nedivil keby z nej dostali traumu na celý život v zmysle "nenávidím ženy". Myslím, že do určitej miery sa to najmä na tom staršom podpísalo aj tak. Slušný nadpriemer. 80/100(2.12.2019)

 • - Kulturista Sergio Oliva Jr. hraje ve filmu roli svého vlastního otce, kterým byl kubánský profesionální kulturista Sergio Oliva, přezdívaný „The Myth“ česky „Mýtus“. Sergio Oliva vyhrál celkem třikrát prestižní kulturistický titul Mr. Olympia v letech 1967–1969. (Rominator)