Reklama

Reklama

Katie se loučí

  • USA Katie Says Goodbye
Trailer 1

Obsahy(1)

Sedmnáctiletá Katie je jedinou živitelkou rodiny v karavanu, kde bydlí se svou matkou. Katie pracuje jako obsluha v hostinci v opuštěné díře na kraji arizonské pouště a přivydělává si také tím, že si nechává platit za sex s několika místními a laskavým řidičem náklaďáku jménem Bear, který tudy pravidelně projíždí. Její cíle jsou však větší, než se jen protloukat ze dne na den. Šetří, aby se dostala z Nového Mexika a začala nový život v San Franciscu. Když se Katie setká s Brunem, tichým a pohledným novým mechanikem v Budově opravně aut, okamžitě se do něj zamiluje. Jakmile spolu začnou chodit, Katie si je jistá, že se všechno v jejím životě začíná obracet k lepšímu. Ani v nejmenším ovšem nečeká, že ostatní lidé z jejího městečka náhle zradí její důvěru. (Cinemax)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (36)

jhrasko 

všechny recenze uživatele

Vlastne by to bola celkom priemerná, milá, ale priemerná americká indie dráma. Lenže, Wayne Roberts našiel Oliviu Cooke a tá má oči i úsmev roka. Veril som jej absolútne všetko - autenticky zamilovaná, nevinná, smutná, zraniteľná, nado všetko krásna. A dokonale (ne)fungujúca chémia s hundrošom Christopherom Abbottom, ktorý si vyberá čím ďalej lepšie úlohy. Snáď im funguje i v skutočnom živote. GO Katie. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Solidní americká nezávislárna z prostředí vyprahlé Arizony plné klasických amerických rednecků. na kterých není nic moc dobrýho. Škoda, že Katie si svůj život rozjela tak, jak rozjela, protože v jejím případě, co zasela, to sklízí. Nicméně dobře natočeno a závěr mě zaujal natolik, že čtyři hvězdy si tento kousek zaslouží naprosto oprávněně. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nie každá prostitútka šľape len preto, aby si ľahko zarobila alebo aby si kariérne pomohla - vtedy hovoríme samozrejme nie už o prostitútkach, ale o herečkách, modelkách a iných jemných pomenovaniach pre rozhoďnožky. Príbeh Katie je z iného súdka. Napriek tomu, že si za svoj osud mohla trocha aj sama, hlad a účty, to je sviňa a z niečoho človek žiť musí. Zaslúži si primeranú ľútosť a to, čo sa jej v jednoduchom, ale stále silnom príbehu, stane, naserie mnohých. Máme tu opätovné potvrdenie toho, že chlapom, ktorí konajú násilie na ženách by mali odrezať vtáky, lenže to vo filme mohli aj explicitne ukázať, aby sa mi uľavilo. Napriek tomu ma snímok silne zaujal. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Katie se sice živí jako příležitostná lokální šlápota, ale není to ten typ ucourané prostitutky, která jde zhnuseně na další šichtu. Naopak vzdor své trudné existenci bere vše pozitivně a dá se říct, že jí vše, co dělá, docela baví, na čemž má podíl především vidina vysněného života v San Franciscu. Jenže jakmile se zamiluje a rozhodne se seknout se svou vedlejší živností, začne jí život dávat jednu ránou za druhou. Fantastická Olivia Cooke, která by za tenhle výkon měla sbírat jedno ocenění za druhým. Chybu nemá ani vyprahlé arizonské prostředí, které je dokonalým podkladem pro depku, kterou si hlavní hrdinka prochází. Vše korunuje výborný konec. Skvělý debut. 85% ()

mchnk 

všechny recenze uživatele

Slušně zrežírovaná i sehraná artovka z amerického zapadákova, kde se morálka i sny hroutí tak rychle, jak přišly, žel naráží na silnou předpověditelnost děje. Vyobrazení příběhu jedné dosti naivní, nicméně láskyplné servírky a zároveň vesnické kolobrndy, na které se může, za příslušný poplatek, každý svézt, u mě v hodnocení nezachránila ani vynikající závěrečná scéna. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama