Hrají
Andrej Čubčenko
Sovětský svaz
Jan Capnik
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Kirill Poluchin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Eldar Lebeděv
Sovětský svaz
Dmitrij Sutyrin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladislav Reznik
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Tabanina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastázie (2003) (seriál)
Roman Agejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Boris Birman
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Lysov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Jevgenija Igumnova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Jelisejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Golovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Kovaljov
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Gabov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Roman Ušakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Vojna a mír (2007) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Ustinov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jelena Těpljašina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Bakalov
Nejlepší seriály:
Spjaščije (2017) (seriál)
Alexej Semoňov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)