Transmission (S01E05) (epizoda)

Sci-Fi / Drama / Dobrodružný

USA, 2018, 49 min

Asi tu signální pistoli omylem vložila do špatného hrníčku.(19.6.2018)

Po této epizodě se to ve mě pere. Výborný triky, několik skvělých momentů, žádný vyloženě debilní, ale občas se objeví něco, co je už moc rodinné dobrodrůžo. A to tvoří s těmi dobrými sci-fi prvky mix, který mi není úplně blízký. Intrikaření dr. Smith a vše kolem ní je tak nedůvěryhodné, že jí museli scénáristi vymyslet lži, díky kterým by ji někdo hned neprokoukl. A moc dobré ty lži nejsou. Zvlášť, když by měli být přeživší elita vyslaná na Nový svět. Ale nevadí...na ukrácení času dobrý.(21.4.2018)

"Toto si nemôžeš pamätať, lebo si bol vtedy ešte veľmi malý. Ale uzavreli sme vtedy dohodu, ty a ja. Ty si svoju časť dodržal. Teraz som na rade ja." Línia s "doktorkou" strašne zdržuje tempo + priestor začína byť zabývaný priveľkým množstvom postáv. Chcelo by to razantne preriediť (ale to sa asi nestane, sme v rodinnom seriáli), alebo Robinsonovcov načas odfiltrovať niekam na samotu do lesa. Opäť potešia dojemné flashbacky a sympatické postavy, hoci sa začínajú už troška motať v kruhu. Chcelo by to mierne dupnúť na plyn, ale i tak veľmi príjemný a vydarený seriál.(27.6.2018)

Aháááá, takže vojenské mise taťky Johna, za to nemohly! Moje chyba, sypu si popel na hlavu. Jak jen jsem mohl o mamce Maureen takto pochybovat? Hanba mi! Nejenže tvůrci vysvětlili Judyin původ, ale zplodili i vcelku koukatelnou a zábavnou epizodu, přestože se ani tentokrát nedokázali zbavit děr v logice.(24.1.2019)

7/10(11.8.2018)