Transmission (S01E05) (epizoda)

Sci-Fi / Drama / Dobrodružný

USA, 2018, 49 min

 • micle21
  ***

  Asi tu signální pistoli omylem vložila do špatného hrníčku.(19.6.2018)

 • Martrix
  ****

  Po této epizodě se to ve mě pere. Výborný triky, několik skvělých momentů, žádný vyloženě debilní, ale občas se objeví něco, co je už moc rodinné dobrodrůžo. A to tvoří s těmi dobrými sci-fi prvky mix, který mi není úplně blízký. Intrikaření dr. Smith a vše kolem ní je tak nedůvěryhodné, že jí museli scénáristi vymyslet lži, díky kterým by ji někdo hned neprokoukl. A moc dobré ty lži nejsou. Zvlášť, když by měli být přeživší elita vyslaná na Nový svět. Ale nevadí...na ukrácení času dobrý.(21.4.2018)

 • tron
  ***

  "Toto si nemôžeš pamätať, lebo si bol vtedy ešte veľmi malý. Ale uzavreli sme vtedy dohodu, ty a ja. Ty si svoju časť dodržal. Teraz som na rade ja." Línia s "doktorkou" strašne zdržuje tempo + priestor začína byť zabývaný priveľkým množstvom postáv. Chcelo by to razantne preriediť (ale to sa asi nestane, sme v rodinnom seriáli), alebo Robinsonovcov načas odfiltrovať niekam na samotu do lesa. Opäť potešia dojemné flashbacky a sympatické postavy, hoci sa začínajú už troška motať v kruhu. Chcelo by to mierne dupnúť na plyn, ale i tak veľmi príjemný a vydarený seriál.(27.6.2018)

 • Necrotongue
  ***

  Aháááá, takže vojenské mise taťky Johna, za to nemohly! Moje chyba, sypu si popel na hlavu. Jak jen jsem mohl o mamce Maureen takto pochybovat? Hanba mi! Nejenže tvůrci vysvětlili Judyin původ, ale zplodili i vcelku koukatelnou a zábavnou epizodu, přestože se ani tentokrát nedokázali zbavit děr v logice.(24.1.2019)

 • bartias
  ****

  7/10(11.8.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace