Mělo to být nenápadné přepadení, potichu sbalit prachy, hlavně žádná střelba, a vypařit se. Věci ale nešly tak jak čtveřice lupičů předpokládala, došlo k zabití policisty i civilisty, a na útěk před policií jsou nucení vzít rukojmí. Jde po nich celé město, policajti už jednoho z nich dostali a ani muž a žena kteří jim mají svými těly zaručit svobodu, zrovna nespolupracují. Krvavá road trip začíná... (dopitak)

Morholt

Italský originál neznám, což je v tomto případě asi plus. Viděl jsem tak celkem svižnou únosovku, v níž trojice zločinců prchá před policií a jako rukojmí jim slouží relativně mladá žena a otec s těžce nemocným dítětem. Postupem času začínají vyplouvat na povrch rozdílné charaktery a vrší se konflikty mezi jednotlivými aktéry. Film může nabídnout sem tam solidní akci, trochu neohrabaných, ale i tak zábavných psychologických hrátek, slušné herecké obsazení a poměrně překvapivý konec. Nic zvláštního, ale čas to dokáže zabít celkem výživně. 60% ()

bourec

Originál sem neviděl,takže nemůžu porovnávat.Co se týče tohodle,tak do hodiny je to celkem nuda.Neskutečně nesympatický herci v hlavních rolích,únosci do jednoho s nějakou psycho újmou,ani kladný hrdinové nic moc.Poslední půlhodina,a twist v závěru celej film alespoň do slabšího průměru pošle.Ale strhující to neni.40%. ()

George Stobbart

Pozerateľný, zmodernizovaný remake talianskej kultovky "Rabid Dogs" od Maria Bavu, ktorého pre jeho legendárny štýl nie je remakovať vôbec ľahké. Presvedčiť sa o tom mohol aj Lamberto Bava, ktorý sa pokúsil otcov počin trochu „vylepšiť“; niečo pridal, niečo ubral, film znovu vydal pod názvom "Kidnapped" a čaro pôvodnej pecky bolo razom preč. A tento "Enragés" v podstate nejaké čaro ani nemá, je to trochu povrchná, komerčne uhladenejšia a bezpečnejšia, no vcelku sympatická jazda, audiovizuálnymi trademarkmi príjemne odkazujúca práve na Bavu staršieho. Solídne to odsýpa, človek sa nenudí, dobre sa na to pozerá, a vlastne ma to aj prekvapilo, pretože som čakal, že to dopadne oveľa horšie. Celkovo je to však ZABUDNUTEĽNÉ; minimálne pre tých, čo poznajú originál. ()

choze

Trajler byl dravý, úderný a sexy, až mi připomněl Kounenova Dobermanna. Film je ale jen krotký, průměrný road thriller, dějově věrný remake Bavovy stejnojmenné sedmdesátkové exploatace. Vizuálně snaživý, ale zase ne nějak extra, místy napínavý, ale šlo z toho vytlačit o dost víc, řekl bych. A bohužel to rezignuje na Bavův sleaziness - jeden z lupičů se sice k unesené ženě má, ale močící scéna z originálu, ani nic na ten způsob se nekoná. Škoda, takhle zůstává u záležitosti na jedno zhlédnutí. Ne, že bych originál považoval za nějak úžasný... ()

danny79

Nenarocny akcni thriller, ktery prijemne utika, ma napeti, misty slusny soundtrack, acni sceny technicky zvladnute a herecky takovy prumer, zejmena hlavni gangster se mi zdal dost nevyrazny. Necekany zaver povazuji za plus. Zdejsi hodnoceni 58% neodpovida prinosu, film si zaslouzi o 10% vice. Pro me 3,5* ()

• Natáčení trvalo 32 dní a probíhalo v Québecu, zejména v Montréalu a Thérèse-De Blainville. (bianci)