Chronicky metropolitní

Chronically Metropolitan

Komedie / Drama

USA, 2016, 90 min (Alternativní: 81 min)

Tohle je takové zbytečné. Víceméně je o ničem. Od začátku se sice stane pár věcí, ale na konci to zůstane stejné. Nevím, o co se režisér snažil, ale asi se snažil až moc umělecky a nedotaženě.(25.6.2017)

• kaylin

Mladý spisovatel se vrací po úspěchu do New Yorku, kde zanechal svou rodinu a také nějaké ty problémy minulosti, které se mu nyní vracejí a které by měl řešit. I když by to mohlo být zajímavé, a to vzhledem k hereckému obsazení, je to nuda a jediné, co zde trochu vyniká, je New York samotný, který je zde v různých záběrech.(31.8.2017)

• Ashar

Připadal jsem si, jako bych vyděl reklamu na cigarety. Fenton se vůbec nepokouší Jessie získat zpět, ale hledá cestu jak ji konečně pustit.Tím chci naznačit, že rozchodem ještě vše nekončí, bývalí milenci se musí každý sám v sobě smířit se skutečností, že už k sobě nepatří, i když stále ještě nějaké to pouto mezi nimi panuje.(28.6.2017)

• zahadum

Túžite večer zaspať pri filme ? ste na dobre adrese....len je to krátke..bude to skôr len krátky šlofík....film sa skoro nedá ani dopozerať..(23.7.2017)

• BOURQUE

Klasický príbeh, ktorá je však natočený nezáživne, bez väčších emócií a lepších, pozoruhodných momentov. Chcel by som vedieť, že čo motivoval režiséra a „pre koho“ sa to točilo. Osobné hodnotenie: 55% (*) (15.7.2017)