Štiky

(pořad)

Možná jste už o nich někdy slyšeli. Štikovi a Koktovi. Mají starosti, sny, lásku i radosti. Je to jedna velká emocemi nabitá rodina. A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu. Tohle není žádná reality show, tohle je realita. Skutečný příběh neskutečné rodiny. Nenechte si ujít napínavou telenovelu z českého rybníčku. (TV Prima)

Valetol odpad!

Obsahově je to někde na úrovni Teletubbies ve verzi pro retardované osoby. Je to v podstatě takový debilometr. Komu se to líbí, spadá to kategorie retard.... ()

jeany23

Jakási úchylná zvědavost mě pudí pozorovat bedlivě každý další díl této blázniviny, což má jeden nepochybný efekt: uvědomuji si jaké mám štěstí, že se v mém okolí nevyskytuje tak bizarní osoba, jakou je matinka Štiková. Neboli peroxidová zmalovaná matrona s vizáží vysloužilé bordelmamá, což by ještě nebylo to nejhorší, kdyby to ovšem zároveň nebyla i naprosto afektovaná uječená hysterická pizdina, která startuje kvůli sebemenší blbosti a jejíž řev spolehlivě otvírá kudlu v kapse. Ženy se nebijí, ale tato dáma by si to zasloužila, když pro nic jiného tak aspoň za to, jak mlátí to nebohé malé štěně tu po zádech, tu po hlavě. Pan manžel by si zasloužil metál že s touto osobou vůbec vydržel. No a zbytek rodinky ? To je taky slušný výkvět. Nejnormálněji mi z něj vychází Ornela s rezignovaně působícím Koktou. Pak tu je jejich synáček Quentin stále zírající do mobilu nebo počítače. A Ornelina sestra Charlotte je případ sám pro sebe - neskutečně jednoduchá (nechci říct přímo blbá) slečna, kterou je zážitek sledovat při pečení dortu a nebo při snaze prorazit jako zpěvačka, ačkoliv její zpěv by jistě aspiroval na přední místo v Superstar...ve Hvězdné pěchotě. Zkrátka hrůza hrůzoucí, ale jelikož jsem tak trochu masochistka, tak už se těším na další díl. Tohle totiž neuvidím ani v turecké telenovele. ()

Kikyo

Podle hodnocení a komentářů tady mám pocit, že jsem asi jediný člověk, který na to vydržel koukat. Po prvním díle jsem si říkala, co to je za blbost a jak se na to vůbec někdo může koukat. Zvědavost mi však nedala a shlédla jsem i druhý díl, kde už začíná i nějaký ten "děj". Po několika epizodách už mi někteří členové rodiny, ani nevím jak, celkem přirostli k srdci a teď už na ty nové díly čekám celkem s nadšením. Přes počáteční odpor a rozpaky jsem si prostě na tuhle praštěnou rodinu zvykla. ()

Ajfist odpad!

Nechápu jak mohla Prima na něco tak ubohého přistoupit a že protagonisté tohoto dílka ještě za to dostali zaplaceno. Když se někdo chce ztrapňovat před národem, je to jeho věc, ale zadarmo a né mít za to ještě zaplaceno. Štiky by měli vysílat tak po půlnoci, aby tím nekazili televizní nabídku. Prima u mě dost upadla, tím že takový výpotek vůbec natočila. Rodina debilů v reality show, tak by se to mělo jmenovat. ()

Royaldell

Přátelé pozor! Kardashianky mají konkurenci v podobě obtloustlých blonďatých (až tedy na Ornellu) a zmalovaných slečen/paní! Od téhleté supr kůl reality šou čekejte jenom ztrátu víry v lidstvo,uvědomění si,že na tom nejste až tak špatně,a nekonečnou dávku smíchu,hlavně díky uřvané mamině Monice. Tohle je prostě odpad,nebo 5 hvězdiček. A protože to je neuvěřitelně debilní,směšné a trapné,dávám těch 5! ()

Snakefinger

Největší GORE a EXPLOTATION od doby, kdy byla vynalezena televize. Když mám zažívací potíže, pustím si to a je vše venku. Horem i spodem. ()

Nick321 odpad!

Dominium (pa)Štika, kde se hovoří nebo spíše řve latrínštinou. Až člověk přemýšlí, kdo z nich je tam větší hovado. Vítejte v domácnosti dynastie Štika&Kokta. Rezidence Štiků vypadá jako něco mezi bordelem, pokusem napodobit mafiánskou vilu Tonyho Montany a nechutným kýčem, který by mohl napadnout snad jen světskou veteš. Naproti tomu Koktovi vedeni Ornellou, jenž kdysi vychcaně klofla zbohatlého dědka, který však již není zbohatlý, utrácí jak zběsilá, selhává jako manželka i matka a když je během natáčení v nouzi, hledá azyl u své matinky, jenž má v hlavě jen samé údy, peníze, zálibu ve slovních válkách se sobě rovnocenným buranem Štikou, mele páté přes deváté, stále plácá něco o nějakých (neexistujících) duelech ačkoliv tohle není pořad Vyvolení ani nic podobného, její generátor slov vůbec nedává smysl, vlastně smysl celého pořadu nedává smysl, ale chápu že lidem se to nějakým zvrhlým způsobem líbí, pozorovat tak směšnou famílii, která si o sobě myslí, že by se svým věhlasem mohli rovnat Habsburkům. Završující desátý díl tohoto pořado-seriálu byl největší bizár, jestli Štikovi jsou křesťani, tak já jsem potom Haré Kršna. Z Moniky věty "Alkohol je nejlepší přítel Vánoc" a z dalších perel lze usuzovat, že nacházíte-li se v momentální krizi, zvolte si za svého rehabilitačního terapeuta Moniku. Sice budete mít z toho řvaní hlavu jak pátrací balón, zato objevíte kouzlo světa plného chlastu, ztopořených klacků, showbyznysu, casin, sereblit, naučíte se například užitečné  ponižující urážky hlavně na adresu mužů, a tak dále. Element, který pořad naprosto chybí - lidská slušnost a důstojnost. Pobavila mne Moniky věta "Já se nahlas bavím směju, já bych splynula v Itálii" (problém je, že neumíš italsky, viď ty bl*ko jedna 😄). No, obě její dcerunky se jí povedly. Ornella po ní očividně zdědila drzost, Charlotta lenost. Michal se choval jako naprostý křupan a pokrytec, manžel Ornelly Pepa působil srandovním dojmem dědka co si furt něco prdí pod vousy a nikdo ho nebere vážně, mladého Slováka Ifka jsem absolutně nepochopil, co ten tam předvádí, ale přišel mi permanentně něčím nafrčený. No a závěrem všeho malý terorista Quentin a Ornelly pes Shadow či Šodo 😄 tyhle dva si pustit do domu, tak ten barák letí do povětří během patnácti minut vaší nepřítomnosti. Tam by se včas nedostal ani policejní pyrotechnik s vyjednavačem, protože Quentin ztratí klíče, neumí mluvit, zato ho děsně baví mačkat všelijaké čudlíky, BUM. Dobrou noc, děti. ()

Pavlis.xxx odpad!

Tohle může sledovat jen tupé cosi... Jestli je něco televizní dno tak tohle se zavrtá ještě hlouběji. Nechápu kdo toto může brát jakkoliv pozitivně. Z účinkujících je mi na blití, režisérka mařka,producenta mařka k tomu není co dodat.Režisér a producent by buď spáchal sebevraždu nebo účinkující umlátil kamerou (i s kameramanem). Nejen,že protagonisté jsou nezdravě hloupí,ale ještě neuvěřitelně hnusní (myslím fyzicky) a ani jako bezdomovec bych si o tu blonďatou píííču neopřel ani kolo :D :D :D Prima klesá a klesá a to jsem čekal,že nic horšího jako Výměna manželek už být nemůže. Beru zpět,tahle blonďatá prasnice vlastně měla ještě pořad Tchýně,který je na stejné (pod)úrovni. Je mi docela líto,že nám takovej ODPAD servírují. Jde vidět jak je naše společnost omezená a pokud jsem tady něčemu dal nálepku odpad tak se hluboce omlouvám :D Nejsmutnější je fakt,že se tyhle bytosti považují za celebrity :D Přitom v jejich případě by byla vražda vysvobození pro celý svět :D :D :D Byl bych rád,kdyby lidé,kteří ze srandy nebo zrovna v deliriu tomuto pořadu dali nějakou hvězdu ji vzali zpět,protože 3% je urážka všech céčkových filmů... ()

tehol odpad!

TV Prima. to myslim staci k hodnoceni. je docela zabavne, ze prestoze nova svou "kvalitu" [:)] nijak nemeni, o mile predbiha ve sve tvorbe primu. ()

pupidup odpad!

To jsem fakt zvedava.. vsichni tady kricime odpad.. a vsichni na to ze zvedavosti cumi... asi aby se podivali,jestli to je vubec mozne! A o to prece jde,ne??? 😀 Jestli se takove porady skutecne vysilaji! 😂 a to jsem myslela,ze nejhorsi jsou zarucene Nebezpecne vztahy nebo jak se to jmenuje,na Barrandove... a ono ne! Prima nadadila tezsi kalibr. Horsi uz snad může byt jen simultarne dabovane nemecke porno ze 70. Let... ale to melo aspon svuj ucel! 😀 z tohohle se fakt neuděláte! 😂 ()

Lykos

Opravdu by mě zajímalo, kdo na Primě vymyslel, že by byl zapotřebí takovýto pořad. Někde jsem četla, že paní Monika prohlásila, že to bude jako Keeping up with Kardashians. Z hlediska zbytečnosti takovéhoto formátu jistě. Nemyslím si, že jsou Kardashianovi proslaveni smyslem pro humor, ale představuju si, jak se Kim a ten její mameluk válejí smíchy po zemi po shlédnutí pěti minut tohoto. Ti z Vás, kteří jste to neviděli, velice chybujete. Těžko byste jinak tipli, že Ornella může působit téměř normálně a inteligentně. Ve srovnání s paní Monikou (to je ta sexy mladice) je totiž každý členem Menzy. Zajímalo by mě, zda se členové rodiny toho projektu účastnili čistě jen pro peníze, anebo zda věří, že ostatní spoluobčané hoří touhou vidět jejich obývací pokoj. U Kokty je to jasné, potřebuje vydělat na zuby. Ruku na srdce, řekněte mi číslo účtu a já mu nějakou tu kačku taky pošlu, protože dívat se na něj je skoro až bolestivé. Pořad také doporučuji všem, kteří nadávají na programovou nabídku ČT. Zkrátka: Jen tak dál, Primo, jen tak dál! ()

stadoblec

Výborně! Sledováním tohohle klenotu jsem si posunul svou úroveň emoční úzkosti. Stačí 10 minut každý den a zaručuju, že se už nikdy nebudete cítit víc trapně při sledování čehokoliv jiného ()

Trinactka

Ale jo, dám tomu 3*, páč jsem u toho chvíli zírala s otevřenou pusou a chvíli mi bylo do breku z "hlavy" rodiny, který po sobě nechá takto šlapat. Pokud je to teda nahrané, tak tleskám, je to fakt věrohodný. Pokud ne, tak bych p. Štikovou nejstarší po třech minutách ječení odstřelila. Skvělý background pro domácí práce typu žehlení, případně utírání prachu :D :D :D Osobně odzkoušeno :D ()