Štiky

(pořad)

Možná jste už o nich někdy slyšeli. Štikovi a Koktovi. Mají starosti, sny, lásku i radosti. Je to jedna velká emocemi nabitá rodina. A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu. Tohle není žádná reality show, tohle je realita. Skutečný příběh neskutečné rodiny. Nenechte si ujít napínavou telenovelu z českého rybníčku. (TV Prima)

vikino1 odpad!

Ty jo Prima opět boduje. Po Prezidentském duelu (což byl vyloženě průser) nám nabídla Já Kájínek (debilita na druhou) a ted do nás cpe tuhle prý "reality show" o bandě debilů. Takovouhle sestavu to asi dlouho producenti hledali. Kdyby se každoročně vylhlašovala soutěž, kdo je v naší malé zemičce největší DEMENT, tak letos v nominacích by byli všichni z tohoto pořadu. Na Slovensku by to letos měli daleko jednodušší, tam by to s velkým náskokem vyhrála ta vypatlaná smažka, co píchá toho kytovce. Vážně uvažuji o tom, že Primu smáznu ze svého seznamu kanálu v TV.... Ještě by mohli začít vysílat Otázky Jaromíra Soukupa ()

SIXTEENzef odpad!

Tak tohle je VRCHOL!!!!!! Nejvíc mě ale uchvátil tak zvaný "Ifko" co je nejspíš už tak 10 let na piku.(Dobrá diskotéka v tý puse místo zubů hmmm). Vážně nádhera se dívat na 200 kilovou kurv* a její hnusnou matku která je ještě vylízanější než celá ta zbytečně existující rodina dohromady!! ()

Hexa

Některý věci jsou tak ošklivý, až jsou hezký. A některé pořady jsou tak šílený, až člk nemůže jinak a dá tomu 5 hvězd. ()

rezzzy

Zvrácené pleasure. Je to zcela pokleslé, ale ze záhadného důvodu to sledujeme při odpoledním jídle a bavíme se tím. Jen to dítě je strašný chudák. Nemůžu spočíkat, kolikrát mě napadlo, že jeho vedení je málem na sociálku. Člověk si docela řekne, že ten jeho vlastní život je vlastně takový strašně mírumilovný a plný harmonie a sluníčka. Peace. ()

vozralec

Zábavná reality show! A to myslím upřímně. Kvalitní zpracování, hodně křiku a nadávek. Rodinka k pohledání. Chtělo by to více dílů. Palec nahoru. ()

tlesk odpad!

Objektivně je to děs a smutná ukázka toho, co jsou někteří lidé schopní obětovat pro publicitu a hru na "české reality typu Kardashians." Subjektivně to je ale hrozná prdel. Hlavně když si k tomu s kamarádem načnete flašku rumu a spolu se u toho cynicky chlámete. Po vystřízlivění ale musím říct, že je mi líto toho dítěte, který je očividně trošku opožděný a z tohohle prostředí si odnese leda tak celoživotní trauma. Na rozdíl od ostatních totiž asi nerozliší, že to není tak úplně realita, žejo... ()

topi80

Já tedy nevím, do jaké míry je hloupost a konfliktnost této vypečené rodiny hraná či přihrávaná (ale základ těchto vlastností tam dozajista bude), každopádně jsem se na jeden díl této dadaistické expozice podíval. A musím se přiznat, že ani se svým údajně nadprůměrným IQ jsem vůbec nic nepochopil. Nejhorší je, že vlastně ani nemůžu popsat, co jsem nepochopil, nedokážu formulovat otázku typu "Vysvětli mi, proč tohle...." Zaujalo mě jen sebevědomí a temperament tří zúčastněných žen, u kterých jsem navzdory tomu, že jsou z různých generací, nepoznal, která je která, a tiché trpitelství přítomných mužů. ()

Honsik odpad!

Kdo tohle schválil k natáčení? Ostatní bulvární pořady jsou proti tomuto skvosty televizní tvorby. PSYCHO SVĚT!!!!! Co se nám televize snaží říct? ()

Erinel

Díky Tv Prima má můj život opět smysl. Miluju to! Tohle je taková sračka, že na to prostě musíš koukat. ()

Fajt odpad!

Tragédie + zhovadilost = Štiky. Kdo dal tomuto výplodu chorého mozku požehnání a kdo vše financuje ??? Proč není k dispozici ještě alespoň 100 hvězd do mínusu? ()

stephano

Je to opravdu bizárek, ale přesně to to mělo být. Jestli máte rádi reality show a ty špatné, tak to se Primě povedlo, aspon víte, že v čechách existují i takový lidé :D ()

martinkaziki odpad!

Viděla jsem část jednoho dílu a zanechalo to tak silný dojem, že i komentář napíšu. Napadá mě hodně vulgarit, ale to bych se snížila na úroveň té oteklé, prapodivné paní, co vypouští z pusy neuvěřitelné (jak to napsat slušně) hovadiny a chová se jako úplný (jak to napsat slušně) magor. Myslím, že jsem u tohoto pořadu občas vypadala i já jako dement, když jsem otevírala nevěřícně pusu. Takže ano, jestli to má sledovanost, tak lidi baví šílenosti, bizardnosti a hloupost ostatních. ()

Demonn odpad!

Omylem jsem viděl asi 5 minut a myslím, že existují příjemnější způsoby, jak provést lobotomii, než je koukání na tuhle bandu naprostých idiotů. 0% ()