Štiky

(pořad)

Možná jste už o nich někdy slyšeli. Štikovi a Koktovi. Mají starosti, sny, lásku i radosti. Je to jedna velká emocemi nabitá rodina. A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu. Tohle není žádná reality show, tohle je realita. Skutečný příběh neskutečné rodiny. Nenechte si ujít napínavou telenovelu z českého rybníčku. (TV Prima)

evilmind

Spletité existenciální drama britské modré kočky, žijící v hlučné lidské rodině. Na první episodě mi trochu vadilo, že kočka je vidět jen občas, navíc má kameraman zjevný problém správně na ni zaostřit - ale možná je to umělecký záměr, jehož hloubku rozkryjí až další díly. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Chápu ten nápad okopírovat tenhle formát populární za oceánem. A koho jiného pro tuhle "radost" vybrat než tuhle (z nějakého mi nepochopitelného důvodu) populární rodinku (když už to Iveta zabalila). Ale tohle je, podobně jako předloha, docela nekoukatelná záležitost, kterou jen podporuje do očí bijící nucenost a snaha o senzaci. Svoje publikum si to čekám podobně jako trampoty Kardashianovic určitě najde (ostatně o to se tu také pokoušíme, že?), já se ostatně budu věnovat ničení mozkových buněk u něčeho kvalitnějšího. ()

Paxxx.cz

Naprosté dno televizní tvorby, níže už skutečně jít nejde. Je mi až líto každého, koho zajímají životy těchto rádoby celebrit, kterým se absolutně nechce pracovat. Každý den se mi děla špatně, když se vracím z práce a v podchodu vidím vylepený plakát na tento žumpařský seriál televize prima. ()

blackrain odpad!

Nejdříve mě přemohla zvědavost. Pak jsem se nestačila divit na co že to koukám, proto jsem se šla podívat do kalendáře a prvního dubna opravdu nebylo. Ale tohle dílo bylo myšleno vážně, žádný aprííííííííl. Televize Prima klesla hodně hluboko, když divákům servíruje tuto bizarní reality show v podání podivné rodinky Štikových, kterou vede slávychtivá paní Monika. Tato nevkusná a kýčovitá osoba to pravděpodobně nemá v hlavě v pořádku a žije mimo realitu. Obávám se, že až spadne z toho svého obláčku na dlažbu, tak to bude hodně bolet. Bohnice jsou takových lidí plné. Čtvrt hodiny před koncem jsem usnula. Už mě neláká se na to dívat. Bulvární plátky to stejně rozmáznou. Ať si ta blbka svých pět minut slávy užije. Za rok po ní neštěkne ani pes. ()

radomiil odpad!

Ztěží uvěřitelný hnoj prima"zábavy"ve vyšším levelu Výměny manželek, k němuž 99,9% zdravě uvažujících recenzentů veskrze jasně projevilo nelichotivé úsudky o čemsi, jenž má být pro eventuální následovníky umístěno s výstrahou v trezoru a nechápu skutečně možnost pronikání těchto silně specializovaných debilit🕳kterým sluší udělit mínusovou stupnici až na obrazovku. ()

sofiapetra

Hodnotit to nebudu, to je asi zbytečné. Ale ani se nebudu tvářit, že jsem viděla náhodně jen jednu ukázku. Viděla jsem tři celé díly - a musím říct, že to za ztrátu času nepovažuji. Je to opravdu fascinující projekt, minimálně z psychologického hlediska. Moc sice nechápu pana Koktu, proč ten se do toho nechal zatáhnout, ale asi mladá naléhavá manželka a nedostatek financí rozhodly. Suma sumárum: jeden, maximálně dva díly by pro ilustraci lidské tuposti (a vybičovaného narcismu - matka rodu) bohatě stačily, dále to jen ředění polévky - protože dech tomu došel záhy; střídání uječených večeří a obědů a plánování jen dalších oslav na udržení zájmu voyaerů jakékokoliv zrna prostě stačit nemůže. A také je dosti chucpe se na jedné straně tvářit, že jde o něco autentického a na druhé dát do titulků jméno toho, kdo napsal scénář. Berme to ale tak, že bulvár bude mít na chvilku o obživu postaráno (a aspoň chvíli se třeba nebudou navážet do lidí, kteří o to opravdu nestojí). A počítám, že na konci se stejně všichni obejmou a všechny nechutnosti, kterými se hojně a nevybíravě po celou dobu častovali, budou slavnostně odpuštěny. Ámen. ()

maverick10 odpad!

Je dno televizní tvorby a tam se řadí telenovela.Pak je zemina a tam můžeme najít bulvární pořady a pak by někdo čekal zemské jádro, ale omyl, je zde černá díra, kterou se dotanete do země Absurdistán. Zde zákony neplatí a tady paŠtika umí hovno a tohle hovno nám dokonce televize servíruje na zlatém podnose jako kaviár. Ale podstata je stále stejná, je to pořád hovno. Člověka, který se na to pravidelně dívá, bych na místě zastřelil, protože bere kyslík, vodu a jídlo ostatním na této planetě a jeho existence je bezúčelná. ()

M.i.k.e odpad!

TV Prima si celkem nedávno rozjela svojí vlastní sérii Hvězdných válek...v první epizodě zvané Nová Beznaděj nám během Polcie v akci naservírovala hysterickou rádoby realitu s vojáky impéria v hlavní roli.Jelikož se úspěch dostavil,následoval druhý díl Kajínek vrací úder,který nám přiblížil jak složité to má moderní Robin Hood,který bohatým bral a na chudé sral.No a jelikož ani to nestačilo a divák lačný bahna chtěl víc,přichází prozatím závěrečný díl trilogie s názvem Návrat štiky,kde se klan skorem vyhynulých multiretardů snaží za každou cenu dokázat,že tím největšém retardem pod sluncem je právě on a nikdo jiný.Přitom je od začátku jasné...spolier alert...že většího retarda než princeznu Moniku Orgánu prostě najít nelze...velkým plusem budiž to,že po shlédnutí libovolně dlouhého úseku musí každý zaručeně získat pocit že je vlastně úplně normální... ()

filmmovier

Viděl jsem z toho pět minut a nesmírně mě to pobavilo. Na TV Barrandov by si z toho měli vzít příklad. Takhle totiž vypadá kvalitní televizní zábava. ()

Tereszka33 odpad!

Kdybych napsala, že je to rakovina pro vaše oči, tak bych urazila rakovinu...je snad potřeba vidět více než TV upoutávku? Lidi, buďte normální, nepodporujte takove srance a běžte si raději pustit nějaky dokument na National Geographic..PROSÍM! ()

ghatos

Tak hloupost, buranismus, kokotstvo...já vím, já vím, ale viděl jsem všechny díly, to přiznávám. Člověk potřebuje někdy trošku i ty TV hovínka no...35%. ()

herr_carter odpad!

Jedině v tomhle státě může podobné obludárium, fekál a špína dostat rating 6 neuvěřitelných procent a jedině u nás se takováhle sračka dostane do televize..Tohle podle mě netrumfne nic a nikdo, leda že bych natáčel každý ráno reality šou na hajzlu..................moje hodnocení = 0 z 10. ()

klukluka odpad!

Úspěšně a zaslouženě to atakuje bájnou a patrně nedostižnou NULU (po prvním dílu 2%). Bohužel pro tvůrce se vždycky najde někdo, kdo to má v palici jinak. A pár těchto regulérních šílenců, kteří tomu něco nasypali, připravilo paní režisérku a spol. o rekord, o primát (že by se to odvozovalo od slova primitiv?- tentokrát to tak působí), o historický milník. Leč neklesejte na duchu, vážení televizní tvůrci. Lze předpokládat, že jsme dnes byli svědky toho lepšího z vaší umělecké dílny. Má-li tedy přijít ještě něco horšího, nepochybně se nesmazatelně zapíšete do zdejších i našich análů. ()