Utajený šéf (TV pořad)

(festivalový název)

Reality-TV

Česko, 2018, 60 min

• ac3r

Celý mi to přijde jako taková nahraná komedie. Štáb tam běhá s kamerou za nějakým nýmandem celou dobu a vůbec to nikomu nepřijde divný a i kdyby jim každej sežral tu výmluvu o dokumentu, tak to chování před kamerou bude stejně úplně jiný než ve skutečnosti. O trošku míň přeslazený jak Mise nový domov, ale pořád taková směšná slátanina pro nenáročný, kterou bych nikomu jistě nedoporučil. Pro Michal118: Pytloun hotely mají do luxusních hotelů hodně daleko.(25.4.2018)

Pre mna oproti nikdy nevidenej americkej verzii zaujimave prave tym, ze su tam firmy z ktorych mnohe poznam, ceski manazeri, cesky pristup k praci. Iste, ta realicnost pritomnostou kamery a cudzich ludi a smerovanim na zaujimavost pre masy v telke silne trpi, ale pripada mi, ze mnohi si na kameru skutocne pocas dna zvykli a sami povedali aj veci, za ktore by ich sefovia nepochvalili ani kebyze sa objavia "len" v dokumente o nezamestnanosti, pricom kazdemu je hadam jasne, ze by si tam manazment kamery nepustil len tak z dobroty srdca a zabudol na ne. Mozno som naivna. Ako celok pre mna kazdopadne zaujimave.(4.6.2018)

• SOLOM.

No nevím, zas taková katastrofa a sračka jak tu někteří popisují, to není. Viděl jsem pár dílů a musím říct, že už jsem viděl mnohem horší televizní pořady (sračky, na které se nedalo dívat) – tady to byla alespoň občas i trochu prdel. Jasně, že si dělají prdel hlavně ze samotného diváka, nicméně jsem se na ty cca 3-4 díly co jsem viděl, dokázal dodívat až do konce a nejotravnější na tom všem byly jen ty pojebané reklamy…Nicméně svého šéfa bych poznal i kdyby si nechal přišít kozy a udělal plastiku, protože většího kokota jsem ještě nepotkal a nepoznal…(28.7.2020)

Je to sranda. 1) Mám rád pohádky a tak mě představa, jak se moudrý král Václav prochází mezi poddanými za doprovodu kouzelníka Žita baví. Jak vidět, nápad tedy není ani z Anglie, ani ze Států, ale z mytologie království českého. 2) Nabízí se domněnka, že zaměstnanci se před kamerou stylizují a nechovají přirozeně. Něco na tom bude. 3) Na druhé straně je zřejmé, že někteří dělníci mají kamery silně na háku anebo to jsou exhibicionisté. I na tom něco bude. 4) Zajímala by mě konkrétní opatření, která manažeři udělali ke zlepšení zjištěného stavu. Ta moc zábavná nejsou (jsou-li vůbec jaká) a tudíž se do záběrů až na vzácné výjimky prakticky nedostala.(27.6.2018)

• LIVINGDEAD

Utajený šéf pro socky... V USA majitelé firem v tomto pořadu kupují svým dobrým zaměstnancům domy, auta, platí jim hypotéky, cestu kolem světa a u nás? Za odměnu posílá majitel firmy své zaměstnance na školení! OSTUDA! Ale co se dalo čekat od české produkce! Navíc tohle reality show je tak profláknuté po celém světě, že jen zaměstnanec - debil si může myslet, že se opravdu točí dokument o nezaměstnaném.(27.4.2018)

• - Přítomnost kamer a štábu byla zaměstnancům od začátku vysvětlena tak, že jde o natáčení dokumentu o dlouhodobě nezaměstnaných. [Zdroj: blesk.cz] (SONY_)

• - Aby nikdo ze zaměstnanců nepoznal během natáčení svého šéfa, který v rámci pořadu zjišťoval v přestrojení nedostatky ve firmě, eliminoval se počet zasvěcených lidí. „V rámci reality show Utajený šéf se nejedná o žádné hrané scény. Nikdo, kromě šéfa a jeho rodiny, nevěděl o tom, co se ve skutečnosti natáčí,“ říká Bohumila Skalická. [Zdroj: blesk.cz] (SONY_)