poster

Mrňouskové 2: Daleko od domova

 • Francie

  Minuscule - Les Mandibules du Bout du Monde

 • anglický

  Minuscule: Mandibles from Far Away

 • Slovensko

  Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Francie, 2018, 90 min

(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RanMori
  **

  Oproti jedničce dost těžké zklamání. Lákání na známé postavy, které však nedostanou moc velkou roli. Dost poněkud "neuvěřitelných" scén (a to i pokud se držíme v hranicích toho, že je uvěřitelné, když mravenec umí zapálit sirku), často přetažené a občas i nudné. A bohužel ani zde není divák ušetřen jistých agitek, které to celé splachují do hlubin. Velká škoda :((21.4.2019)

 • Cobur
  ****

  Nádherný film s roztomilými protagonisty, skvělým vizuálem a hlavně neutuchající nápaditostí projevující se na každém kroku, který ale v pozadí skrývá jistou melancholičnost, ale pořád zůstává zábavou pro malé i pro velké.(10.4.2019)

 • DaViD´82
  ***

  Citelně chybí přímočarost, hravost a měřítko (ehm, ehm) jedničky i groteskovitost a vypointované rozvíjení jednoho nápadu "večerníčkové" předlohy. Uděje se toho sotva polovina co minule; a ostatně i groteskové eskapády jsou tentokrát poněkud potlačeny. Oproti prvnímu filmu i seriálu je to zaměřené více na menší děcka, zároveň je to však o poznání více oudané čili se to nevyhne občasným pasážím, kdy se právě ti nejmenší ošívají. Nic z toho však neznamená, že by i tak nešlo o nevlezle roztomilou zábavu. Pouze je třeba se smířit s tím, že stojí ve stínu svých předchůdců.(19.4.2019)

 • Marty7CZ
  **

  Nuda nuda nuda, s dcerkou těžká popcornova nuda..... 30%(20.4.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace