Jake "Darc" Walters (Tony Schiena) je předčasně propuštěn z věznice na svobodu. Zařídil mu to jeho kámoš a zároveň polda od interpolu. Na oplátku ale za to chce, aby mu "Darc" pomohl zachránit dceru ze spárů Yakuzy. Jenže dostat se k Yakuze tak blízko chce pořádnou dávku odvahy. "Darc" má z mládí nevyřízené účty s hlavou Kogakai, a tak nabídku přijme. (Rodriguez)

Shitonit

Darc je film, kterej si absolutně na nic nehraje, po pár seznamovacích momentech kde divák nachází dokonalý vysvětlení co a jak..nezbytné pro pochopení následující řežby, se bleskově vrháme do nekompromisní vyvražďovačky, kde super sympaťák lehce poznamenanej minulostí, nerozbitnej jak T1000, s přehledem masakruje všemimožnými způsoby vše, co se kolem jen mihne. ()

Olafsson

Průměr. Na nářezy typu John Wick to ani náhodou nemá, nulovej příběh, hlavní hrdina je topornej a ničim mě nezaujal, zbytek postav taky průměr. Bojový scény poměrně dobrý až na to že střih občas znemožňuje pořádně sledovat co se vlastně děje. Nevim co je to dnes za zvyk střihat bojovky tak, že půlka záběrů pohybů je utnutá dřív než se ten pohyb ukončí. ()

horor2

Pěkné, krvavé a solidní béčko 80-90 let, přenesené do dnešní doby. Choreografie je docela promakaná - potěší všechny rubače. Hlavní hrdina je taktéž sympaťák, děj filmu ujde. Svým způsobem jsem byl spokojený, ale netuším proč po skončení filmu nejsem totálně odrovnaný? Každopádně příjemné překvapení, které potěší :-) ()

Hemlock

Očekával jsem dejkundo kravinu a vyklubala se z toho slušná, brutální a hlavně přímočará řezačka. Herecky i technicky to bylo zvládnuto dobře, akce byla skvělá, stejně tak i přestřelky a vše doplňovaly všudypřítomné drogy, násilí a nahotinky oddávající se aktu plození. Za mě tedy fajně chlapsky tvrdý akční snímek, u kterého jsem se vůbec nenudil - 75%. ()

johnsnow

film o ktorom som nevedel ani prd a náhodou naň nadabil. Hlavný hrdina je v pohode, je to taký mierne vyžratejší Wick ale v súbojoch je dobrý, aj prestrelky sú fajn a súboje s Katanami sú najlepšie len ich je najmenej. Záporáci nič extra akurát ten mladý je dosť drbnutý. Drsnosť je tu poriadna, nechýba krv ani odrezané časti tela, sex či drogy. jedinou výtkou je trošku horší strih pri súbojoch ale našťastie s každou ďalšou bitkou je o niečo lepší. A má to i jedno nečakané prekvapko. ()

Kushina

Hodně drsný film, ve kterém se krví a brutalitou opravdu nešetří. Hlavní hrdina Darc jemuž byla v mládí zabita matka se čirou náhodou dostane k úkolu, v kterém má primárně zachránit dívku a k tomu si srovnat nevyřízené účty právě s vrahy jeho matky. 60% ()

Grázl83

Drsný béčkový thriller, který mě velmi bavil. Hodnocení snižuji za prumermou režii a hlavně občasné hloupé chování postav. ()

Luciaaas2

Milé překvapení a sakra dobré béčko. Taková čistka Yakuzy se jen tak nevidí :-D víc takových filmů :-D Tony Schiena v roli Darca naprosto výbornej, charismatický herec. Snad se objeví v podobných filmech častěji. ()

mdf

Unesená dívka a osobní msta.Stokrát omleté klišé obohacené o yakuzu.na jedno shlédnutí to docela jde. ()

batuzekk

chtěl jsem béčko s gorem, dostal jsem béčko s gorem... až na pár věcí co šlo dotáhnout maličko dál to je slušná podívaná... 75% ()