Reklama

Reklama

Éra Supermanů

  • USA Reign of the Supermen (více)
Trailer

Obsahy(1)

Šest měsíců po smrti Supermana v Metropolis opět vzrůstá zločinnost. Lex Luthor představuje na tiskové konferenci nového Supermana, či spíše Superboye, klon, jak později zjistí Lois, vytvořený doktorem Donovanem z DNA Luthora a Clarka. Tiskovku ale přeruší vpád dalších tří Supermanů, jsou to Eradicator, Steel a Cyborg, kteří bojují mezi sebou. Cyborg pak navštíví Lois a přesvědčuje ji, že je skutečný Superman, jen má teď nějaké náhradní díly. Clarkovo tělo sice zmizelo, ale Lois mu nevěří. Rozhodne se zjistit, kdo jsou tito neznámí, proč tam jsou a jaké je jejich místo ve světě bez Kal-Ela.Metropolis napadnou démoni a zlikvidují Ligu spravedlnosti. Cyborg zachrání prezidentku a je prohlášen pravým Supermanem… (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (32)

Kothy 

všechny recenze uživatele

Další animák od Sama Liu, který se nijak výrazně neliší od těch ostatních. Navazuje na Smrt Supermana a působil na mě jako kombinace filmů Soudný den a JL: Válka. Přesto, že mě potěšila přítomnost Darkseida nebo Juscite League, sledovat nekonečné bitky dvou a více Supermanů moc zábava není, něco tomu chybělo. Snad se to příště povede líp. I tak se mi tu líbil Luthor a další známé DC postavy. Animáky pořád táhnou. "Ti ho sni zaživa." ()

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Nedá se než souhlasit, že zápolení dopplegangerů o to, kdo je supermanovější Superman je vlastně daleko zábavnější a povedenější snímek, než předchozí The Death of Superman. Jako obvykle se zde zřejmě ředí předloha až do takřka čirého nálevu, nicméně i tak jde o slušně odsýpající podívanou, která jednoznačně pobaví víc, než řada hraných komiksových konkurentů (a o takovém Arrowerse už ani nemluvím). ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

9/10 O poznanie lepšie ako prvý diel. Reign of the Supermen je nabitý dejom, zvratmi, tajomstvami, mytológiou - všetkým, čo prvému filmu chýbalo. A Lois s Dianou sú rozkošné BFF! K dokonalosti filmu chýba skrátiť o zopár nudných akčných scén a pridať prvé dejstvo s prestrihaným The Death of Superman na tretinu. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Tentokrát o něco slabší kousek z animované divize Warner Bros, ale spíše příběhově. Jinak hezké navazání na loňský The Death of Superman opět od prověřeného Sama Liu, jenom mě zaujala absence Aquamana a že někteří členové Justice League neřeknou ani slovo, snad toho příště Darkseidovi řeknou více. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Dosť slabé oproti tomu, čo nám Sam Liu naservíroval v prvej časti. Neviem či to je jeho vinou, alebo príbehom, pretože Sam Liu je skúsený režisér takýchto DCčiek, no toto bolo dosť odbyte, bez zápalu, bez lepších scén, ktoré by strhli a ktoré predošlí diel mal. Odporúčam počkať si na po-titulkovú scénu. 70% - 3* ()

Galerie (14)

Zajímavosti (4)

  • Název filmu je inspirovaný krátkých příběhem „The Reign of the Superman“ z roku 1933 od tvůrců Jerry Siegel a Joe Shuster. (Puxina)

Reklama

Reklama