Režie:
Seong-cheol BooEpizody(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Hrají
Shi-yoon Yoon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Ssaikopaeseu daieori (2019) (seriál)
Choigoeui hanbang (2017) (seriál)
Byeong-eun Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Království zombie (2019) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Kimbiseo wae geureolkka (2018) (seriál)
Yoo-young Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Snůška lží (2019) (seriál)
Doktor Mozek (2021) (seriál)
Nara
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Třída z Itaewonu (2020) (seriál)
Nástrahy života (2018) (seriál)
Susanghan pateuneo (2017) (seriál)
Sung-tae Heo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)
Seok-jeong Hwang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Náš první život (2017) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
Hye-ok Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Toowikseu (2013) (seriál)
Spojení osudem (2023) (seriál)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Myeong-gon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Věrní své pověsti (2017) (seriál)
Ji-hyun Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Můj drahý soused (2018) (seriál)
Yumieui Sepodeul (2021) (seriál)
Dong-il Seong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Kang-hyeon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Geunyang saranghaneun sai (2017) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Soo-yeon Han
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
49il (2011) (seriál)
Láska za svitu měsíce (2016) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Min-seong Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Badmintonový sen (2021) (seriál)
Kwang-gyoo Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Hyeon Woo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Hojič (2014) (seriál)
Chang-kyung Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nástrahy života (2018) (seriál)
Můj tajný románek (2017) (seriál)
Sun-Young Kwak
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nemocniční playlist (2020) (seriál)
Na útěku (2023) (seriál)
Namjachingoo (2018) (seriál)
Ki-soo Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Madeo (2018) (seriál)
Psací stroj z Chicaga (2017) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)