Malicious

Mladý učitel Adam (Josh Stewart) a jeho manželka Lisa (Bojana Novakovic) čekají na dokončení rodiny. V okamžiku se idyla šťastného páru zhroutí. Čelí neznámému zlu, které změní jejich životy v peklo. V naději, že se zbaví hrůzy, která je pronásleduje, prosí Adam o pomoc parapsychologa Clarka (Delroy Lindo). Když začne pracovat, Clark si uvědomí, že zlověstná entita, se kterou se setkali, je mnohem nebezpečnější, než si představoval. A pak se manželům odhalí strašná pravda o této noční můře. (Flekoun58)

ANTYCHRYST

Průměrná či... spíše slabší... duchařina..kde se najde pár dobrých scének..duch mrtvé dcery..v podobě mladé roštěnky.. která chce ve sprše ojet svého otce..:) :) docela zvrhlá představa... škoda že ta část jak začnou je nahrávat atd..je tak krátká.. byl tam prostor pro další lekačky ..50% ten slepej profesor toho teda moc nepředvedl.. jeho znechucenost..a nezájem byl do očí bijící... ()

LadyD

Tak podle názvu jsem si říkala, že by to nemuselo být špatné, i když hodnocení není nijak vysoké, dala jsem tomu šanci. Nuž, ale po zhlédnutí opravdu moc nadšená nejsem. Zápletka a příběh jako celkově, stál pěkně za prd. Dosti předvídatelný film a herecké výkony nic moc. Dlouho se nic nedělo a pak najednou konec a ještě takovej divnej, všelijakej. Jakoby spíchnutý nahonem. Škoda, mohlo to být zvládnuté mnohem líp, řekla bych. Proč mám poslední dobou takovej pocit, že všechny takovéto filmy začínají tím, že se zamilovaní manželé, očekávající prvního potomka, stěhují do nového domu, kde je čeká spousta nemilých překvapení ? :D ()

brasek odpad!

Od začiatku strašne unudená záležitosť a žiaľ pre filmárov (oni sa to aj tak nedozvedia) hodnotím ako odpad! Príbeh je skoro o ničom, nemá atmosféru a to čo má prinášať napätie je úbohé, postavy po pár minútach tiež. Pointa príbehu je asi tá, že samotný snímok je malicious a hodne škodlivý produkt na náladu. ()

Jenn

Sexy žena, sexy manžel, děsný masky, nevěděla sem chvílema, o koho se to jedná ale konec byl drsně krutej. ()

Accuphose

Co se asi stane, když se smíchá několik hororů dohromady, třeba Possession a Still/Born, jenže to, na co mají oba horory 90 minut, se tu stane na začátku. Takže autor musí ještě něco vymyslet, a přidá do toho třeba Pikovou dámu. Na druhou stranu, lekačky tu jsou, s ničím se to moc nesere, tak a ke konci nám došel scénář, tak to jakože zvolníme. Ten komentář k filmu je zhruba stejně nesourodej, jako ten film. V podstatě průser to není, ale je to jako když máte fakt velkej hlad a dáte si pizzu, ne tedy z mrazáku, ale z nic moc pizzerie. Mají tam hezký ubrusy a svíčky. Pizzu sníte a pak si řeknete, že už sem nikdy nepůjdete. Jenže pak zjistíte, že ta pizza byla stejně z mrazáku a že to zavřela hygiena. Konec nejenže nepřekvapí, ale vysloveně zklame. Bez ohledu na to, že to občas nějakou atmosféru mělo, tak takhle by se to už točit nemělo, možná před 20 lety. Jedna hvězdička z milosti. ()

DyingAngel

Čo je toto za film? Nechápem pointe ani zámeru režiséra. Tisíckrát obohraná téma, ktorá so sebou neprináša nič invenčné, prekvapivé, zaujímavé. Totálna strata času. Avšak, aby som len nechrlila negatívne dojmy, páčili sa mi herecké výkony hlavných protagonistov, no s hororom nemali nič spoločné. Takisto sa mi pozdávala divná bábika, ktorá ak by preukázala niečo "viac" a závratne by nabúrala do deja, možno by to stálo za to... ()