Reklama

Reklama

Malicious

Trailer

Mladý učitel Adam (Josh Stewart) a jeho manželka Lisa (Bojana Novakovic) čekají na dokončení rodiny. V okamžiku se idyla šťastného páru zhroutí. Čelí neznámému zlu, které změní jejich životy v peklo. V naději, že se zbaví hrůzy, která je pronásleduje, prosí Adam o pomoc parapsychologa Clarka (Delroy Lindo). Když začne pracovat, Clark si uvědomí, že zlověstná entita, se kterou se setkali, je mnohem nebezpečnější, než si představoval. A pak se manželům odhalí strašná pravda o této noční můře. (Flekoun58)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Úplně standardní horor, který ale krom hromady klišé má i celkem fajn atmosféru a v první polovině dokáže solidně napnout. Bojana Novakovic je fajna mamina, navíc s dobrým trpitelským výrazivem, takže okamžitě zaktivuje ochranářský komplex. Jen ten scénář je prostě takový eeeh a docela mi tam chybělo nějaké prokreslení záporáka a jeho motivů. "Nejdřív ti terminuju děcko, pak tě lišácky potrollim a nakonec s velkou pompou kuchnu tebe a všechny okolo" mi asi úplně nestačí. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Adam, je vysokoškolský profesor. Lisa, jeho tehotná manželka. Po nasťahovaní do nového príbytku, spočiatku všetko nasvedčuje tomu, že ich čaká šťastné obdobie, plné lásky i porozumenia. Lenže hneď v prvý večer, sa Lisa stáva svedkom veľmi podivnej skúsenosti, na základe ktorej prichádza o svoje vytúžené dieťa. Bohužiaľ, tento nepríjemný okamih, je len predzvesťou niečoho, čo bude mať na oboch partnerov, omnoho horší dopad. Pokiaľ chcú zachrániť svoje duše, budú potrebovať pomoc niekoho, kto nemá strach, postaviť sa temným silám .. Spočiatku pomalšia, následne miestami nie príliš výrazná ducharinka pre nenáročných, ktorá napriek všemožnej snahe, akosi nedokáže plnohodnotne zaujať. Je to taký milý film, s množstvom obohraného klišé, natočený - "aby sa nepovedalo". Hudba dobrá, pár záberov vydarených, no zásah emócie žiadny. Fanúšikov si ale "Malicious" nájde. Napríklad už za rok, na JOJ PLUS. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Natočený je film moc hezky, slabinu nemá ani po herecké stránce a i když se tu najde slušná řádka duchařských klišé, samotná charekteristika strašidla mi přišla celkem neokoukaná. Ale je to celé zoufale nenapínavé. Najde se tu jediná jakž takž fungující lekačka, atmosféricky také nic moc a ani samotný vizuál bubáků nebyl příliš nápaditý. Hrátky s obrazem byly spíš jen němým výkřikem. Přesto hodnotím lehce pozitivně, protože vzdor zmíněným negativům se bylo pořád na co dívat a Winnick se konečně někam posunul. Ale pocit promarněné příležitosti zůstává. 60% ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Učitel matematiky a těhule se přestěhují do nového domu.Od sestry ,která se věnuje paranormálním jevům dostanou skříňku plodnosti, kterou, když ta těhule otevře přijde o děcko a něco z té skříňky vypustí. Klasická duchařina, kterých vychází ročně desítky navíc chybí zde hororové prvky a minimálně 40 minut se skoro nic nestane jen uvidí děcko s upířími zuby. Nedá se říct, že bych se nudil, ale zase, že bych to chtěl vidět zase to taky ne. 40 procent ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Adam, učitel matematiky, a jeho žena, momentálně v pátém měsíci, Lisa získají krásný dům, když Adam dostane nové místo na fakultě. A pak je tu ještě záhadná skříňka plodnosti, co nejde otevřít, kterou jako dárek zaslala své sestře Becky. A taky se hned v závěsu k manželům nakýbluje. Skříňka přirozeně otevřít jde, ale jen tomu, respektive té, co je v jiném stavu.  No a pak už všichni čelí nevýslovným hrůzám pekelným. Tak dobře, ty hrůzy zas takové nejsou, jde spíše o komorní snímek, v němž démonická bytost začne pronásledovat nejen manžele. Adam, vědec, skeptik a racionalista, nakonec připustí, že jsou věci, které nelze vysvětlit logikou, a tak svolí, aby jim pomohl jeho kolega z fakulty, co se mimo jiné zabývá parapsychologickými jevy. Samozřejmě nic nového, ale motiv skříňky byl fajn. A pak ta zrcadla. Škoda, že už jsou okoukaná a stává se z nich hororové klišé. Nejhorší je, že čekáte, jako by měla explodovat bomba, ale pořád nic. Kamera slušná, herci obstojní, byť Adam je poněkud unylý, tak asi špatná hudba, která atmosféře moc nepomáhá. V podstatě dvouhvězdičkový film, ale za šťastný konec a finální dovětek zvedám na tři. Škoda, že snímek neměl větší říz... ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama