Malicious

Scénografie:

Amber Unkle

Kostýmy:

Joshua Hurt

Natočený je film moc hezky, slabinu nemá ani po herecké stránce a i když se tu najde slušná řádka duchařských klišé, samotná charekteristika strašidla mi přišla celkem neokoukaná. Ale je to celé zoufale nenapínavé. Najde se tu jediná jakž takž fungující lekačka, atmosféricky také nic moc a ani samotný vizuál bubáků nebyl příliš nápaditý. Hrátky s obrazem byly spíš jen němým výkřikem. Přesto hodnotím lehce pozitivně, protože vzdor zmíněným negativům se bylo pořád na co dívat a Winnick se konečně někam posunul. Ale pocit promarněné příležitosti zůstává. 60%(26.10.2018)

• oveckaoa

Učitel matematiky a těhule se přestěhují do nového domu.Od sestry ,která se věnuje paranormálním jevům dostanou skříňku plodnosti, kterou, když ta těhule otevře přijde o děcko a něco z té skříňky vypustí. Klasická duchařina, kterých vychází ročně desítky navíc chybí zde hororové prvky a minimálně 40 minut se skoro nic nestane jen uvidí děcko s upířími zuby. Nedá se říct, že bych se nudil, ale zase, že bych to chtěl vidět zase to taky ne. 40 procent(27.10.2018)

• ricci.s

Nič, režiséri dnešných duchárskych hororov by si mali čím skôr uvedomiť, že pár výjavov s "desivými" ksichtami už stačiť nebude, pokiaľ sa ten viac presýtený divák nedokáže ani zľaknúť, a pokiaľ stojí scenár za hovno. Ľakačky na mňa vôbec nefungovali, obyčajnosť a sterilnosť som cítil na každom kroku a bolo tu ťažké nájsť aspoň niečo zaujímavé. Dokonca aj ten Josh Stewart sa celú dobu tváril tak znudene, až ma pomaly bolelo na neho pozerať. Ako som sa mal potom cítiť ja?(20.10.2018)

Veľká škoda a veľmi ma mrzí, že z toho nebol lepší horor.Pozeralo sa nato naozaj výborne , herci sympatický a nakrútené je to pekne.Celková zápletka nie je originálna ale vôbec nevadila.Ubehlo to riadne rýchlo a ja osobne by som bol za dlhšie trvanie.Malo to však veľký mínus a to že po strašidelnej stránke sa báť naozaj nebudete.Lakačky boli a určite niekoho vystrašia ale pre hororového fanúšika pomerne slabé.Akurát ta starena sa celkom dala. Celkový koniec mi prišiel nevýrazný a za mňa to mohli zakončiť radšej happyendom.Priemer avšak nenudil som sa a film si užil.(25.10.2018)

• *CARNIFEX*

Adam, je vysokoškolský profesor. Lisa, jeho tehotná manželka. Po nasťahovaní do nového príbytku, spočiatku všetko nasvedčuje tomu, že ich čaká šťastné obdobie, plné lásky i porozumenia. Lenže hneď v prvý večer, sa Lisa stáva svedkom veľmi podivnej skúsenosti, na základe ktorej prichádza o svoje vytúžené dieťa. Bohužiaľ, tento nepríjemný okamih, je len predzvesťou niečoho, čo bude mať na oboch partnerov, omnoho horší dopad. Pokiaľ chcú zachrániť svoje duše, budú potrebovať pomoc niekoho, kto nemá strach, postaviť sa temným silám .. Spočiatku pomalšia, následne miestami nie príliš výrazná ducharinka pre nenáročných, ktorá napriek všemožnej snahe, akosi nedokáže plnohodnotne zaujať. Je to taký milý film, s množstvom obohraného klišé, natočený - "aby sa nepovedalo". Hudba dobrá, pár záberov vydarených, no zásah emócie žiadny. Fanúšikov si ale "Malicious" nájde. Napríklad už za rok, na JOJ PLUS.(20.10.2018)