The Festival

Komedie

Velká Británie, 2018

mám hodně rád Inbetweeners (primárně ty seriálové,ale i film byly fajn) a Festival si z nich snaží dost brát a je celkem znát,že za ním stojí podobný tvůrčí tým.Bohužel to co vycházelo předtím tady místy drhne a opravdu povedeného humoru je méně než bych čekal.Joe Thomas bude nejspíš do padesáti hrát podivného puberťáka,který se většinu času chová buď divně,nebo jako úplný kokot.Celkem klika,že to tady zachraňují vedlejší poměrně sympatické postavy...60%(21.7.2020)

• ScarPoul

The Inbetweeners boli lepší. Asi nemám rád festivaly a tú dementnú techno muziku. V zásade ale taká jednohubka, ktorá neurazí ale ani nenadchne. Niektoré vtipy sú okej. Iné sú zase zahrabané pod neskutočným blatom. Postavy nezaujímavé a v zásade nechutné a finále prostoduché, hoci podané s určitým nadhľadom. To značí bez pátosu. Čo oceňujem. Šteky Frosta, Fieldinga a Clementa potešia ale nezdržia sa na obraze dlho, čo je škoda. Taký ten film čo veľmi rýchlo vyšumí z hlavy ak vám je nad 20.(19.1.2019)

Zábavný film, který místy ztrácí logiku. Ale postavy jsou příjemné, většina vtipů povedených a když už nic, Claudia O'Doherty to zachrání. 4* Klidně si někdy pustím znovu.(16.8.2018)

Jasně viditelný rukopis režiséra Inbetweeners. Jestli se Vám líbily zmíněné celovečeráky, bude se vám líbit i The Festival. Oproti nim má nicméně mnohem méně zajímavé postavy a nevalný scénář. Tomu nasvědčuje i téma festivalu - v podstatě je to sled komických situací, vývoj příběhu je minimální. Dál bych ocenil, kdyby se začal režisér orientovat spíše trochu k dospělejšímu humoru. Neříkám, že mě občasný záchodový humor nepobaví, ale pomalu se z toho stává poznávací rys této party. S přivřeným okem ****.(8.12.2018)

• - Některé části filmu byly natočeny na hudebním festivalu ve městě Leeds. Skuteční návštěvníci tohoto festivalu se zúčastnili jako komparz v davových scénách. (MeanWhile)

• - Nick (Joe Thomas) má v pokoji vedle postele pověšený plakát filmu Hon na pačlověky (2016). (MeanWhile)