Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Slavná herečka natáčí pod režijní taktovkou svého muže nový film.  Před kameru se vrací po několikaleté pauze, kdy se vyrovnávala s postižením svého syna. Během natáčení však náhle zemře její dublérka a pitva prokáže, že byla otrávena... (TV Prima)

Recenze (5)

Fido odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mohlo to být lepší, ale po těch zbytečných - vlastně z dnešního pojetí filmu už (bohužel) "nezbytných" - vsuvkách typu "vražda navíc, ať to není nudné, přidejme tajnou dceru, drogujícího Lawrence a lesbickou Avrilovou, ať to má šmrnc", musím - bohužel - ubrat. Tudy, tj. směrem k podobnosti s první sérií, cesta k atraktivnosti a úspěchu skutečně nevede.... ()

rivah 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Inspektor je na zhroucení ze smrti milé při leteckém neštěstí, obě ženy ho podpírají a nakonec vyřeší případ vražd žen a muže při natáčení filmu.(Film je poněkud extravagantní, jak jinak). ()

Reklama

maoc 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nepovedený díl. Britské zpracování se slečnou Marplovou bylo úžasné. Frantíci sice něco zachovali, ale taky dost přidali (sex, drogy a rokenrol, pardon, dceru). Sice jsem aspoň dostal impuls se dovzdělat na téma tribadismus, ale jinak to bylo poněkud přeplácané a záměrně podbízející se. Kdyby aspoň ta lesbická scéna za něco stála, ale je natočena jako v mainstreamové hollywoodské produkci - lechtivá na hubě a provokující, ale vizuálně naprosto prudérní. Koukněte se na Mulholland Drive, jak má vypadat lesbická scéna! Přeplácaný díl, který vyměnil lako led mrazivý tah na bránu za načančané cukroví. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Anglická spisovateľka Agatha Christie napísala v roku 1962 detektívny román "Rozbité zrkadlo" (The Mirror Crack´d from Side to Side). Nedávno som si ho prečítal. Je to jeden z príbehov, v ktorých sa do objasnenia zločinu aktívne zapojí slečna Jane Marpleová. Videl som dve dosť dobre filmové spracovania tejto konkrétnej literárnej predlohy. Teraz som si pozrel tretie s názvom "Le Miroir se brisa". Je to v poradí osemnásta epizóda z druhej série francúzskeho televízneho seriálu "Vraždy podľa Agathy Christie". Bol to pre mňa šok. Francúzi natočili v roku 2017 akýsi podivný nepodarok, ktorý sa len obtrel o pôvodné literárne dielo. Detektívnu klasiku chceli vylepšiť elementami, ktoré do sveta Agathy Christie vôbec nepasujú. Všetko pomenili a navyše úplne z filmu vypustili postavu Jane Marpleovej. Nahradili ju akýmsi nezáživným, nesympatickým komisárom. Celé to degradovali na absolútny odpad! ()

elizabeth_ba 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle se hodně nepovedlo. Lawrence, Marlén a Avrilovou jsem si oblíbila a našla i několik velmi zajímavých epizod v téhle sérii. Ale ačkoliv jsem si myslela, že Rozbité zrcadlo se tímhle lehce ujetým stylem, natočit dá, tak výsledek mě rychle vyvedl z omylu. Tudy opravdu tedy ne! ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama