Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Město Chiang Mai, přezdívané domorodci Růže severu, je kulturním centrem severního Thajska. Není divu, že tu síť hotelů Seithoff postavila další ze svých luxusních středisek. Ne všichni turisté, kteří se ubytují v jeho pokojích, však prožijí dovolenou podle svých představ, a tak má manažer Markus Winter opět plné ruce práce. Nejprve ho o pomoc poprosí Susanne Rückertová, jejíž manžel Holger zmizel beze stopy, když se s kamarádem Carstenem vydal potápět za poklady. Markus je odhodlán pomoci jí, jak jen to bude možné, protože kdysi za podobných okolností ztratil kamaráda, a od té doby ho pronásleduje pocit viny. Když je na mořském dně nalezena Holgerova kyslíková bomba, obává ze žena nejhoršího: Markus však nasadí všechny páky, aby pátrání pokračovalo. Také dovolená zámožných manželů Lehmannových probíhá jinak, než očekávali. Jejich dcera Meike jim totiž představí snoubence Philippa. Zatímco matce Ursule se mladý muž zalíbí na první pohled, přísný a nedůvěřivý otec Hermann neskrývá nelibost a přesvědčení, že je podvodník, kterému jde jen o peníze. Rodinný konflikt zcela jiného druhu zkomplikuje dovolenou i bratrům Moritzi a Jensovi, kteří si slíbili, že prožijí dovolenou bez pletek se ženami. Předsevzetí však vezme za své, když se seznámí s hezkou fotografkou Sarah, která se oběma zalíbí. Moritz se do ní zamiluje na první pohled, což vede k nečekanému střetu, protože Jensova uražená hrdost nesnese, že by Sarah dala přednost jeho bratrovi, a namluví jí, že se Moritz bude ženit. A tak i v souboji bratrů bude muset zasáhnout Markus a zachránit hostům možná víc než jen dovolenou. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

TOMASINI 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem první díl a začátek druhého, u něhož jsem pochopil, že je úplně stejný. Romantika dominuje, manželce jsem hlásil 10 minut dopředu, jak bude děj pokračovat. Zlatý Dietl. ()

lordofrvhp odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další německý romantický výblitek od studia Lisafilm.Hnus,jak řekl Tomasini Zlatý Dietl.Ale přidám jednu zeměpisnou vložku-filmový hotel se nachází v Chiang Mai a po celý čas jezdí postavy z hotelu taxíkem na pláž k moři,kde se koupou.Potíž je ale v tom,že Chiang Mai leží ve vnitrozemí Thajska,tisíc kilometrů od nejbližšího pobřeží.Pan scénárista si mohl alespoň otevřít atlas. ()

Galerie (49)

Reklama

Reklama