Po vašem poprvé už nebude život jako dřív. Hlavní hrdinka Tessa je vzorem hodné holky. Příkladná pilná studentka, vzorná dcera, pozorná a věrná kamarádka, skvělá studentka prvního semestru s velkými ambicemi a plány do budoucna. Její učebnicový životní plán ovšem nepočítal s tím, že se objeví tajemný kluk Harding Scott. Nijak zvlášť oblíbený, drzý a nafoukaný samotář s pronikavým pohledem a s pověstí „od něj se drž radši dál“. Je nebezpečný... a nebezpečně přitažlivý. Zakázané ovoce přitahuje i hodné holky a Tessa se přes veškerá varování vrhá do vztahu, který se všeho nejvíc připomíná horskou dráhu. Je stejně děsivý jako vzrušující, přináší pláč i nepopsatelné štěstí, něhu i krutost a nikdy nejede v klidu po rovině. Má takhle vypadat láska? Síla jejich vztahu a vášně mění všechno, co doteď znala a co od svého života čekala. (Bontonfilm)

papilon395

Podívala jsem se ze zvědavosti, protože knižní série je oblíbenou četbou patnáctileté Viktorky ze sousedství. Byly doby, kdy jsem koupila dceři a pak sama do noci louskala Stmívání a chodila na zfilmované díly do kina, což moje vrstevnice jaksi nechápaly. Takže další generace teenagerek vyrůstá s předlohou, jak na milostný život, když se protiklady přitahují. Jenom nevím, o čem mají být pokračování. O rozchodech a návratech? ()

Vera2613

Ak odhliadnem od knihy tak takto objektívne by som asi napísala, že to bolo dosť sladké a romantické ako to aj má byť. Je to predsa film pre tínedžerov. Herci príjemní, bolo to aj v pohode zahrané, hoci pri Fiennesovi to až tak neplatí pretože mal skoro celý film ten istý výraz. Ale najmä Josephine Langford zaujala. Vo filme nebolo dokopy žiadne napätie ani nič zaujímavé, čo by prekvapilo. Celý film bol pre náročnejšieho diváka dosť nudný pretože sa tam nič poriadne nedialo. Avšak nebol to žiaden prepadák to nie. Zvrat na konci možno trochu prekvapil, ale dalo sa to čakať. Film má aj veľmi pekné zábery a dobrý soundtrack. Taktiež nechápem toľké porovnávanie s 50 shades. Vo filme boli dohromady možno 3 trochu dráždivejšie scény, ale inak obyčajný film pre pubertiakov. Myslím si, že ľudia ktorí knihu nečítali sú s filmom spokojní, ale tí ktorí áno, už menej. Ale to je už o inom. Celkovo film hodnotím ako dobrý priemer. ()

jafuska

Viděla jsem tento film, a jelikož nejsem náctiletá, přesto se mi to velmi líbilo, a ano, je to hlavně pro ženy, mladé holky, kluci s citlivou duší, by se v tomto také mohli najít, knižní předlohu neznám, nechápu tak nízké hodnocení, i když je jasné, že velké megahity, tomuto nemůžou konkurovat, ale to nevadí. Na druhou stranu je to krásná vysněná pohádka, ale v realitě se takovéto příběhy mohou stát také, nejen ve filmmu, ale větší šance je právě u náctiletých, než my, kteří jsme již dospělý. ()

hrumsrt

Aneb jak Lord Voldemort (Hero Fiennes Tiffin) a mladší, kouzelnější Hannah (Josephine Langford) se rozhodli, že vysokoškolská láska je nad všechno, učení a rodinu nevyjímaje. Mně to i celkem bavilo, hlavně Tessa byla charakter, který mě ve filmech baví, oproti tomu Harding je hrozné klišé. Spíš mě asi zklamal závěr, který tenhle fakt příjemný románek odsoudil do obyčejného tradičního schématu. Ale celkově příjemný "sobotní film". 60% ()

Romulaa

Jedno klišé za druhým a žádný děj k tomu. Ja vám nevím, ale po hodině sledování filmu jsem měla pocit, že se nic nestalo. Ale co si budem, nezabrání mi to v tom, abych se podívala na ostatní díly. ()

ostravak30

After je další typická série o zamilovaných pro děvčata jako byla třeba Padesát odstínů. Tady se vlastně mění jen věk a sociální status. Tessa je totiž výborná studentka, bezproblémová a má kluka. S nástupem na vysokou se to vše mění. Začíná pařit, zamilovala se a podvádí. To všechno proto, že jejím novým boyfriendem je Harding Scott. Kluk problémový, který má navíc tajemnou minulost. A protože je potřeba, aby se hlavní hrdinové rozešli, jelikož konec musí být zase ve stylu happy endu, musí se konat nějaký malér. Zde se chlapec o lásku a zřejmě i panenství své přítelkyně vsadil a tak je jasné, co bude následovat. Mezitím je hodně pusinek, líbaček, sexu, hádka s matkou, aby jí vzápětí dala za pravdu. Prostě veškerá klišé romantických příběhů včetně mnoha podobností se stovkami jiných a k tomu i s právě zmíněnou sérií o tajemném, leč zvráceném, boháčovi a chudé holce. Na ženský tohle bude ale fungovat věčně, co svět světem bude stát. Víc mi přijde zajímavé, že film je prvotina Jenny Gage, která se na dalších filmech série už nepodílela. Stejně tak na tomto díle začala svou kariéru Tamara Chestna a Anna Todd si pro změnu prvně střihla produkci. A klaplo to...snímek podle dostupných dat skončil v plusu... ()

TheKniGht

Nechápu ty recenze lidí dneska už jsou lidi fakt vymazaný a měli by se zamyslet, Film 70-75% O filmu jsem se dočetl že se jedná o romantiku o teenagerech. Čekal jsem klasiku kde bude zamilovanost záběry romantik a klasika film vše splňoval co bylo očekáváno.prostě strucne pocukrovanej film ale bez velkeho napjeti a stresu a velkych zapletek,hlavne hezky zabery a polibek a polibek ( ma to i nazev filmu ) Herci dobrý i sympatický. Hodnocení nechápu ostatních lidí to je jako bych dal hororu dvě hvězdy a napsal že jdu na horor ,že jsem se bál ,tak dávám dvě hvězdy za to ze byl strasidelnej. Film prostě je o lásce na škole a o naschválech lidí klasický romantický příběh z Ameriky takže splnil očekávání žádná chyba. 5 hvezd davam protože je tu spousta a Heteru ze nadavaj na teenager romantiku ktera byla dobre natocena ze to byla teenager romantika,tak proc na to chodi kdyz predem vedi co to bude nebo at nehodnoti film neobjektivne a celkove co ma splnovat. ()

stafino

Ďalší z radu filmov: "už by som mal spať tak si pozriem niečo čo mi netflix vyhodí". Samozrejme, stará známa tematika od netflixu zameraná najmä pre dievčatá vo veku 13-16 rokov + unavených študentov o 2 v noci. Napriek tomu som očakával, že to bude o dosť horšie. Síce to malo dejovú líniu niekde v diaľke, ale aj tak to mohlo byť aj horšie. Ďalšia zaujímavá tematika ktorá bola okrajovo naznačená je "uplatnenie v zamestnaní po vyštudovaní artsy odborov". Samozrejme tiež taká bokovka. No ale na zhrnutia, okrem takých 4-5 scén pri ktorých som sa hanbil ako pes ale tak to už pri týchto filmoch býva, sa to dalo pozrieť. 50% ()

Daniel2003

Jako proč by ne? Jasně že by to šlo mnohem lépe a kreativněji, ale copak jsou ty nejoceňovanější romanťárny ve skutečnosti možné? Tohle je napsané tak, jak to opravdu v reálu je, nebo může být (nebo jak by to asi holky chtěly mít) a dává najevo, že si na nic nehraje. Klišé je celý film, ale taky to na pohodu přiznává, tak proč to srážet? Hlavní dvojice je super, chemie funkční, a i když to kluci určitě prožívají méně, než holky, na které je to očividně cílené, ani tak to neznamená, že by se na to nedalo v klidu koukat bez donucení tvojí lady. Tessa je zajímavě naivní a Hardin zas nečekaně chytrý, inteligentní a sečtělý. Hudba je strašná, to jedině, ale jinak moc nemám tomuto dílu co vytknout. No jasně, taky je mi líto Noaha, jenže mu stejně nikdo nefandil. Pěkných milých 65% s tím, že asi trochu nadhodnocuji, ale come on! Je to prostě dobrý! ()

blondboss

After je v podstate len takou klasickou romantickou klišé blbinkou pre teenagerov, ktorá ťaží práve z milostných problémov tunajšej vekovej kategórie, ale v zásade neprináša nič nové a ani nijako unikátne tento žáner nerozvíja. Veľkým plusom je obsadenie Josephine Langford, ktorá je ozaj nádhernou a prirodzenou herečkou. Inak ale tento snímok nemôže nejako výrazne zaujať. 55 % ()

Ereniss

Tak já se bez mučení přiznám, že jsem knihu četla. Není to sice můj šálek kávy, ale potřebovala jsem něco fakt na vypnutí hlavy. Film mě zajímal, ale absolutně mě nedojal. Už jsem asi stará. ()

IZFNP

Bieda aj s prihliadnutím na žáner a cieľové publikum. Vyfabulované problémy natiahnuté na zbytočných 100 minút, toto fakt nie je dosť na celovečerák. ()

holka218

Překvapivě to opravdu mělo něco do sebe. Podobně filmy nemám ráda, ale tohle bylo prostě super. Cílovka kolem 14 let a klasická naivita, ale občas jsou podobné filmy potřeba. Podobných příběhů je plno. Další chytrá holka a k tomu ukázkový bad boy. Nic co by se nedalo čekat. Ale prostě nemůžu jinak než 5*. ()

skaza

Áno, tento film je len pre vekovú skupinu násťročných...mám pocit, že tvorcovia nedali šancu ponechať voľný priebeh emóciám, všetky scény boli nasekané za sebou, žiadna gradácia príbehu sa nekoná...mať o 20 rokov menej, tak dám **** ()