Po vašem poprvé už nebude život jako dřív. Hlavní hrdinka Tessa je vzorem hodné holky. Příkladná pilná studentka, vzorná dcera, pozorná a věrná kamarádka, skvělá studentka prvního semestru s velkými ambicemi a plány do budoucna. Její učebnicový životní plán ovšem nepočítal s tím, že se objeví tajemný kluk Harding Scott. Nijak zvlášť oblíbený, drzý a nafoukaný samotář s pronikavým pohledem a s pověstí „od něj se drž radši dál“. Je nebezpečný... a nebezpečně přitažlivý. Zakázané ovoce přitahuje i hodné holky a Tessa se přes veškerá varování vrhá do vztahu, který se všeho nejvíc připomíná horskou dráhu. Je stejně děsivý jako vzrušující, přináší pláč i nepopsatelné štěstí, něhu i krutost a nikdy nejede v klidu po rovině. Má takhle vypadat láska? Síla jejich vztahu a vášně mění všechno, co doteď znala a co od svého života čekala. (Bontonfilm)

LencaN

Kdybych tohle viděla v mých 15 – 20 letech, tak z toho uslintávám. Ale holt čas je neúprosný a jsem už poněkud starší divačka s vyššími nároky na kvalitu filmu. O něčem takovém, co se přihodilo hlavní hrdince se zdálo minimálně jednou za život každé ženě. Nutno přiznat, že mezi ústřední dvojicí to opravdu jiskřilo. Herci se k sobě hodili, slečna byla prototypová panna a mladík typický frajer. Těch romantických pasáží tam ale bylo tolik, že už nebyl prostor na nějaký složitější scénář. Děj tady byl opravdu velice jednoduchoučký, až primitivní. A to je důvod mého hodnocení. Nejsem cílová skupina, takže film mi neseděl a znovu na něj koukat nebudu. Tohle je opravdu jen, opakuji JEN pro patnáctky. I když dnes už jsou holky trochu otrlejší než my v jejich věku a toto pro ně bude jako slabý odvar :D ()

Veeria

Sice už nejsem v cílové věkové kategorii, ale.....! Musím uznat, že se mi film líbil a trefil se mi do nálady. Musím vyzdvihnout herecké obsazení ústřední dvojice, které se opravdu povedlo na jedničku. Jejich projev byl naprosto uvěřitelný - Tessina nevinnost a dívčí půvab a Hardinova tajemnost a vnitřní zranitelnost. Scéna odehrávající se u jezera byla dokonalá - oční kontakt; to, jak Tessa byla ozářena sluncem a Hardin jako protipól. Kouzelné. K tomu všemu pěkný soundtrack. Za mě spokojenost. ()

mstychov

No a co ze je to same klise? No a co, ze je to ohrany? Romanticke pribehy uz byly napsany, nahrany a ted uz se jen meni herci, prostredi, hudba....Hlavni hrdinove jsou naprosto dokonale sehrani. Verim jim, ze jsou par, ze se miluji. Jsou nadherni. Pribeh je moc hezky. Hudba take. Nemam, co bych vytkla, az na ten konec, ale jelikoz se toci 2, tak odpoustim a tesim se na priste. :) ()

Delmondo

Co se dá napsat k filmu ze kterého si za pár dní pamatuju pendrek a u kterého jsem neustále bojoval se spánkem. Nic. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

BrMikes

Tento film jsem viděl z donucení a dodnes toho lituji. Opravdová nuda vedle šedi opřená o nekonečné množství klišé, příšernou režii, ještě příšernější předlohu úplně o ničem, ze které tak logicky musel vzejít otřesný scénář a s tím i úplně ale jakože úplně dementní postavy, to vše podpořeno podprůměrnými hereckými výkony. Ne vážně. Kdo by věřil, že náš Hrdina má v žilách krev milovaného Ralpha Fiennese. A ten konec? Když se zdá, že by to mohlo mít aspoň originální rozřešení, sklouzne to zase k prapodivnému kýči, aby si puberťačky měly nad čím poplakat a abychom mohli dostat pár srdceryvných pokračování.  Suma sumárum film plně podporující moji nenávist k celé After značce. ()

ElisR

Příběh, který ničím výrazně nepřekvapí. Přesto nemůžu říct, že by mě film nějak nudil, má to poměrně rychlý spád a obsazení je taktéž dobré. ani jednoho z herců jsem doposud neznala (pokud nepočítám Selmu Blair), ale v rolích se mi líbili. Tess byla roztomilá, Harding zase hezky tajemnej...Je to trochu pubertální romantický slaďák, ale je to docela fajn. ()

v.indruchova

Je to sice najivnější. Ale herci jsou sympaťáci a fakt jim to přejete. V podobných filmech to vždy není, že vám sedne onen pár. Týpek vypadá jako hajzlík a je ještě děcko. Tesa je čistá a moc pěkná, taky děcko ale už začíná vypadat jako ženská.  Chápu že jí láká nepoznané, užívat si. Když žila dosud jak hodná mámina holčička a šprtka. je to taková něžná romance. Pro mladší publikum. závěr a konečná minizápletka nějak zářná. ()

tucnakomet1

Nikdy by mě nenapadlo, že 106 minutová stopáž může být tak dlouhá.. Už ze samotného námětů lze vyvodit cíl tohoto snímku a to zaujmout převážně ženské pohlaví (respektive teenagery), ale i přesto jsem to zkusil a svého rozhodnutí lituju. I přesto, že jsem se to pokoušel brát s nadsázkou, tak je to dějově nesnesitelné, nudné, táhlé a už od prvních 20 minut jsem se těšil na titulky. Herecky to zvládla Josephine Langford obstojně, bohužel to samé nemůžu říct i o Fiennes-Tiffinovi, kterému se povedlo film zahrát se stejným výrazem na tváři od začátku až do konce. Scénář mě sice překvapil, že nebyl tolik klišovitý jako u jiných Amerických filmů, ale také příliš neobstál. Tuctové romantické drama, které má ztěží co nabídnout. Pro nenáročnou ženu skvost...pro muže tragédie.. 2* s odřenýma ušima. 25-30% ()

Rikku

Hype ohledně After mi nápadně připomněl Twilight. Narozdíl od pětiset stránkové knihy, (jenž jsem s největším sebezapřením z čiré zvědavosti přelouskala a kterou bych imho označila coby příručku patologických vztahů a všelijakých mentálních poruch), je film nakonec uhlazený do co nejpřijatelnější podoby. Skalní fanynky knihy tedy budou zajisté těžce zklamány - film si bere z předlohy jen pár zásadních scén a opomíná násilnický a na sexu založený vztah mezi hlavními postavami, který je v knize navíc glorifikován! A dle mého názoru - díky Bohu, že se film od předlohy tak oddálil! Vznikl tak sice další zdánlivě průměrný romantický snímek, který ani nenadchne ani neurazí, ale alespoň nevysílá poselství, že patologické vztahy jsou normální. Josephine Langford je zkrátka kouzelná. Hero Fiennes Tiffin předvádí to, co měl ve scénáři (ano, ta prkennost a jednotvárný mračící se výraz je vinnou předlohy), nicméně jeho pojetí vznětlivého mladíka je uvěřitelné, stejně jako možnost, že by se do něj mohla hlavní hrdinka zakoukat (minimálně ji neponižuje, neuráží a nemanipuluje pokaždé, když ji potká, jako v knize). Celkově má snímek díky krásné kameře a hudebnímu podkresu vcelku indie feeling a moc hezky se na to všechno kouká. Moje nová malá guilty pleasure, ale sequel prosím ne-e. ()

Neel

Je to takové miloučké, byť nejsem cílová skupina a koukat hodinu a třičtvrtě na něco, co už tady bylo předtím v mnoha podobách za mého mládí, asi byl jen ztracený čas. Ale kvůli tomu to nebudu házet jako mnozí do odpadu. Musím ocenit vcelku zajímavé mladé tváře, slečna Josephine to zahrála velice sympaticky a Hero zase mluví s rozkošným britským přízvukem a pro takové mám slabost, i kdyby hrál fakt příšerně, což se naštěstí nestalo. Přežila jsem to bez většího ušklíbání a možná se jako kouknu i na pokračování. ()

tinss_18

klišé, klišé a ešte raz klišé..prosím vráťte mi 2 hodiny života, toto mi neprinieslo nič nové. 2 hviezdičky za uveriteľných hercov a za záver ()

mia.com

Nejsem cílovka, ale kdybych byla, asi bych byla víc nadšená. Knížku neznám, ale téma není teda nic nového pod sluncem, takže těžký průměr. Nicméně mezi hlavními hrdiny je úžasné napětí a velký náboj, vybraní byli dobře. ()

hannahmontan

Řeknu to velmi stručně. Já četla všechny knížky, takže film je pro mě zklamání, vůbec neodpovídá knize.. A to můžu říct, že jsem se na ten film neskutečně těšila. Avšak kniha je kniha, tento film je natočen pro děti, žádná sexuální scéna jako v knize, žádné agresivní výlevy Hardina.... prostě pro děti 12+..... doufám, že dvojka už tak dětská nebude. ()

Royaldell odpad!

Todle je prostě čistej odpad. Kýč jak bič, příběh absolutně o ničem, ti dva v podstatě nevedli jedinou smysluplnou konverzaci kromě toho, že mu řekla, že nemá ráda kečup na hranolkách, a k tomu se celej film tváří, jak kdyby tam někdo umíral. Jediná pozitivní věc je hlavní hrdinka, která je fakt krásná, ale to je někdy prostě k ničemu. After : dvě hodiny zoufalství . Kdo mi vrátí čas : nikdo. Zdar. ()

Losia

oh ano pojďme idealizovat manipulaci a nezdravý vztah, aby si mladí lidi mysleli, že to je normální. Když přehlédnu ten fakt, že to je neskutečně nudné, tak tu potom ještě pořád máme nespočet problematických věcí. Za prvé, to byla, jak všichni víme původně fanfikce, což dobře by se dalo, ale ten fakt jakým je postava, která je založená na idolovi, napsaná a že se chová takhle je přímo nechutné. Za druhé, velice problematický vztah. Za třetí, Tessa má nutnost pořád říkat jak je každá holka, která nosí sukni nad kolena štětka, což prosím v 21. století už nedělejme. Je možné, že jsem příliš dramatická, ale znám spoustu lidí, kteří si kvůli knize/filmu mysleli, že se muži můžou k ženám chovat takhle odporně. ()

Martinko991

Dobre je to totálna hovadina pre násťročné dievčence uznávam, ale aj tak si nemožem pomocť. Tá mladá austrálaska herečka ma jednoducho dostala na kolená svojou podobou na bývalu spolužiačku ešte z prvých ročníkov vysokej školy. Koli jej nevinnosti a čírej kráse dávam 3 hviezdičky, nemôžem si skrátka pomocť. Niekedy je srdce a sentiment skrátka silnejšie ako rozum :) ()