Po vašem poprvé už nebude život jako dřív. Hlavní hrdinka Tessa je vzorem hodné holky. Příkladná pilná studentka, vzorná dcera, pozorná a věrná kamarádka, skvělá studentka prvního semestru s velkými ambicemi a plány do budoucna. Její učebnicový životní plán ovšem nepočítal s tím, že se objeví tajemný kluk Harding Scott. Nijak zvlášť oblíbený, drzý a nafoukaný samotář s pronikavým pohledem a s pověstí „od něj se drž radši dál“. Je nebezpečný... a nebezpečně přitažlivý. Zakázané ovoce přitahuje i hodné holky a Tessa se přes veškerá varování vrhá do vztahu, který se všeho nejvíc připomíná horskou dráhu. Je stejně děsivý jako vzrušující, přináší pláč i nepopsatelné štěstí, něhu i krutost a nikdy nejede v klidu po rovině. Má takhle vypadat láska? Síla jejich vztahu a vášně mění všechno, co doteď znala a co od svého života čekala. (Bontonfilm)

tenna

Jelikož jsem cílová skupina těchto filmů, nechala jsem se unést davem a koukla na tento dívkami opěvovaný film. Byla jsem překvapená, ale nemile. Každý okolo říkal, jak je to skvělá romantika s opravdu jiným a originálním dějem, ale dostalo se mi jen neskutečné množství klišé, ze kterých mi bylo tak trapně, že jsem některé scény musela přetočit. Hlavní hrdina i hrdinka jsou fakt hot a jiskra mezi něma je, ale tím to končí. Herecké výkony obou hlavních představitelů jsou otřesné, nelze jim věřit jediný úsměv a asi bych měla cítit slabost v kolenou u vší té romantiky, ale já cítila jen to, že mi ty dvě hodiny života už nikdo nevrátí a možná jsem raději měla zírat do zdi. Jestli chcete romantické klišé, koukněte na Crazy stupid love nebo Zkus mě rozesmát. Dostanete co chcete, ale tohle bylo prostě nic neříkající. Edit: o rok později jsem to viděla opilá znovu a to víno by tomu tu hvězdu i přidalo. ()

Kloudylou odpad!

Zase jedno velké zklamání... Možná jsem si zážitek z tohoto filmu zkazila sama, jelikož jsme si přečetla knihu ještě před návštěvou kina. Ale i kdybych tento fakt zcela vypustila, stále mi přijde, že jediný obsah tohoto filmu je občasná jiskra mezi hlavní dvojicí, prázdné zřejmě "záhadné" pohledy Hardina a občas taky kousek příběhu. To že některé postavy předělali z holky na kluka či obráceně nebo je trošku více opálili mi ani nevadí, to už je na dnešní dobu normální. Ale to že z příběhu useknout cca 80% knižní předlohy, to už je na mě moc. A obhajování že je cílovka mladší publikum? Je mi 18 a stejně mi to příjde jako naprostá... Toť vše. ()

wendy221

Nejdřív od mě film dostal popelnicové hodnocení. Protoze jsem nechapala, jak takové klišé může mít tolik fanoušků. Pak jsem si ale přečetla knihu a můj pohled získal jiný směr. Ačkoli film má s knihou pramálo společného, vykreslil úžasnou atmosféru, jejichž oba protagonisté mají mezi sebou tak silnou chemii (stačí se počítat na jejich oči, na ty pohledy, rozšířené zorničky), až to tají dech. Dávám tři hvězdičky za atraktivního Hera, nádhernou Josephine, které makeup na kráse spíše ubírá a za soundtrack. Je mi jasné, že kdyby se film více držel knih, nebyl by přístupný. Rozhodne bych film neprirovnavala k Fifty shades nebo K Twilightu, jako někteří. Minimálně to, že se film z amatérského psaní na internetu dostal až do kin, je obrovský úspěch. ()

SNCIS odpad!

Obsahuje spoilery: "Vadí nevadí?" Teenagerská romance podle populární knižní série. Hero Fiennes Tiffin se chová, jak kdyby ho v dětství přivazovali k topení a mlátily. Josephine Langfordpůvabnou tvářičku, tak hraje ufňukanou krávu Ti dva jsou bez jiskry a nevedli tady jedinou smysluplnou debatu kromě toho, že mu řekla, že nemá ráda kečup na hranolkách. Chování obou skoro jako u náctiletých dětí. K filmu Padesát odstínů šedi se to nemůže přirovnávat. Bohužel 13 mi bylo již před pár lety a viděl jsem něco, nač bych se raději ani nedíval. Tady * nebude. - odpad! ()

Marky__

I když už dlouho nejsem teenager a ani nejsem bůhvíjaká romantická duše, tak mě se to líbilo. Taky jsem se na chvíli zase vrátila do těch hezkých teenagerských let a zavzpomínala. Jak už tu více lidí psalo, není to samozřejmě pro každého a nechápu proč na to koukají suchaři a bůhvíjakýrecenzisti a dávají tomu pak odpad nebo 1 hvězdu. Tyhle lidi jsou fakt trapný a jsou asi hodně znuděný. Je to film o teenagerské lásce, takže co jiného od toho čekat. Je to jednoduché (ale jasné) a naivní (ale roztomilé) a rozhodně je to lepší než nějaká Twilight sága s upírama nebo 50 Shades s přiblblou Dakotou (spíše se to podobá Velmi nebezpečným známostem, které jsou teda určitě lepší, ale). Hlavní dvojice je krásná a sluší jim to. Je i milé a fajn to, že oba čtou literaturu a neholdují alkoholu - což může být příkladné. Lidi milujte se, čtěte a vzdělávejte se a zbytečně nechlastejte a nefetujte. Láska je všechno, bez lásky je život o ničem! 4* ()

sadsammy

Nějak mě to začalo zase přitahovat takové teenegerské filmy o naivní lásce. Tady je to velmi krásné vizuálně propracované, pěkná práce ohledně snímku a love-scén, ale co se tyče hry herců to bych asi měla jednu výtku jenom k té hlavné holce, která neumí ani ohrát normálně slzy. Celý film prostě čekáš až se začne něco dít, furt jsem si říkala kdy už bude nějaká hádka nebo něco, a pak vidím jak to režiséři vyvrtli (i když vím, že je to podle knížky, kterou jsem nečetla), ale jako nebylo to zas špatně. Já jsem nějak vyhořela z thrillerů a detektivek a potřebovala něco lehkého a romantického a bych řekla, že tenhle film stál za podívanou (na jeden krát). Hudba je naprosto úžasná a hlavní hrdina je velmi sympatický, a také z toho bylo hned jasně, že cílovka 14leti holky. Mám z toho filmu velmi dobré pocity, takže bych doporučila strávit dvě hodiny u tohohle snímku. ()

Magda123

Já jsem docela romantik, tak jsem čekala, že film se mi bude líbit. Nicméně mi přijde, že čím novější romantický film, tím víc o ničem, pořád je to o tom samém. U téměř každé scény jsem si řekla, co bude následovat a vždy jsem se trefila. Za mě je tento film docela obyčejný a nezajímavý. Ty dvě hvězdičky jsou za obsazení a příjemnou atmosféru, ale dějem a koncem mě zklamal. ()

Simushkas

Takhle, shrnu to jednou větou. Člověk neví, jestli se na film dívá záměrně, nebo jen náhodně přepnul na libovolný pořad na Prima Love. ()

vinson003

Řikám si, nový film v kině, nějaká dvojka, tak se podívám na jedničku. No tak na první pohled to byla sličná holka, než tedy začala mluvit. Od něj jsem čekal chlapáka, ale pak předvedl takový herecký výkon, že se člověk nestačil divit. Ona po sexu bláznivka, celá rozevlátá, nutné říci ale dospělá, on po sexu notně divný...deanovský, tedy rádoby...na dvojku tedy podle všeho nejdu, protože tento film patří na prima love, no, klidně v primetime, ale já u toho nebudu...nedoporučuju, scénář i děj podivný a přehnaný, všechno je trochu šroubované na Čechy, taky jsem byl na vysoké :) ()

Dr.Miku

Stručne a jasne: dávam 3* za ústrednú dvojicu - slečnu kjút Langfordovú a magneticky príťažlivého mladého Voldemorta, ktorý nám vyrástol do krásy, UF a akej! Okej, tak možno nebudem až taká stručná … dej, scenár etc etc radšej nerozoberajme , ale kto má rád romantické fantazmagórie ako som kedysi mala ja a pri tomto filme som si uvedomila, že ešte stále som “into it” , tak vitajte a užite si tú magickú chvíľu, keď sa úplne bezhlavo zamilujete a neviete proti tomu nič robiť. Momenty kde boli spolu Tessa a Hardin boli akoby spomalené v čase, a predsa som nechcela, aby skončili (hlavne tá vo vani, to bolo jednoducho roztomilé), ostatné chvíle s vedľajšími postavami a ehm zápletkou kedy sa niečo (nič) riešilo - tak to by som z filmu všetko vystrihla. Proste dvojica mala chémiu ako hrom , ale zvyšok …. ()

AtemuLukas

After Hodně kontroverzní film, kde   se názory na něj liší.   Muži tvrdí, že to je   přeměňovaná slátanina pro   teenagery, a dámy si u filmu   zase pobrečí, protože to je   přeci After! No ale kde je ta   pravda? No tak se na to   podíváme. Ihned v prvních minutách   filmu jsem měl pocit, že se   jedná o remake Twilight.   Naprosto stejný intro i   úvod. Mladá studentka jde do   nového města na novou kolej,   kde má strávit cely rok bez   své rozvedené matky. A nebylo by to   love story, kdyby tu nepotkala   atraktivního adonise, který   je i bad boy. Během chvilky   je jasné jiskření a touha   hlavní představitelky   obrátit ho na světlou   stranu. (Ne tak úplně,   trochu vtipkuji) Ale tohle je   ve zkratce námět   příběhu. Co   mi však vadí hodně. Ve   všech recenzích lákalo na   to, jestli mladá studentka   změní “nebezpečného”   bad boye. Film jsem viděl, a   moc nějak nechápu, v čem   byl tak strašně bad. No nic   jdeme dál. To že je film   nehorázně předvídatelný a   dalo by se říct, že je   celkem bez obsahu se dá   kupodivu přežít.  Teď si asi   říkáte jak. No asi takhle.   After-polibek je film na   který se budete rozhodně   chtít podívat se svojí   partnerkou. Je tam dost   romantických chvilek a   přiznejme se, každý se rád   se svojí polovičkou podívá   na nějakou romantiku. Takže   za mě proč ne. Dal bych 6/  10 ()

jeskynkka

Jo,je to klišé a jo,je to pro puberťáky (i když některé scény dost odvážné)...ale knihy mě chytly, filmy už proto musím vykoukat všechny. Já dávám 4*, kdy ta čtvrtá je pro Hero Finnes Tiffina, je k sežrání🤷🏻‍♀️😁. ()

Milan2511

Tenhle díl je jak to většinou u nějakých filmových ság ze všech bezpochyby nejlepší je tu ale prostě pár problémů. První je že je děj tak trochu děravý a v některých chvílích dost nesmyslný. A ten druhý je trochu jiný a to v tom že tvůrci takových filmů dávají většinou těm dvanácti až patnáctiletých fanouškům naději že se jim to taky stane a někoho takového potkají a že to bude úžasný a tak . Jenže realita je jiná ale ty fanoušci v tom daném věku to neví a ti tvůrci nechápou že jim dají do hlavy myšlenku že jejich láska bude stejná ale nebude nikdy není láska jako z filmu . Ale jinak za určitě scény zase musím tvůrce pochválit a je to rozhodně lepší než takových padesát odstínů šedi ne? ()

CheryLka

S přetáčením nudných scén to celkem lze koukat i v mém věku :-D (proto miluji netflix) , ale úplně nesouhlasím, že to je fifty shades pro teen, vyspali se spolu snad až skoro na konci a už jen to bylo hrozně zvláštní. Celou dobu jsem čekala, že má nějaké zdravotní problémy od HIV po nevím a vlastně šlo jen o to, že je to debil. No jo, mladý Voldemort, myslím, že mu lépe šlo kouzlit než hrát tajemného ničemu. Až tedy na ten jeho přízvuk, to bylo asi jediné very cute.. ()

Kopretina002

Vzhledem k tomu, že jsem četla i knižní předlohu, jsem si musela pustit i film a musím říct, že mi přijde lepší jak kniha, což neříkám často. Je to takové klasické romantické klišé, které neurazí, ale ani nenadchne. Ve filmu se oproti knize nechová hlavní hrdinka jako naivní, rozmazlený spratek, což je dobře. Naopak mi ale přišlo, že se v něm všechno stane hrozně rychle. Ale jak jsem už psala, najdete tu vše, co od romantického filmu čekáte: slušná dívka, bad boy, který má všechny a všechno na háku- a jedno malé (nebo spíš velké) tajemství mezi nimi. Obsazení herců se mi líbilo, ale musím říct, že se mi vůbec nelíbí dabing, ty hlasy dabérů k hercům prostě nejdou, takže za mě je to lepší pustit si v originále a třeba s titulkama. ()