Dračí princ

• USA The Dragon Prince

Série(6) / Epizody(54)

Zvláštní objev přiměje dva mladé lidské prince, aby se spřátelili s elfí bojovnicí a společně vyrazili najít pro svou zemi mír. (Netflix)

Recenze uživatele Petra321 k tomuto seriálu (6)

Duch (2019) (S03E03)

Claudia sklamala na plnej čiare, ale verím, že sa ešte spamätá a príde na to, že Soren hovorí pravdu. ()

Dračí stráž (2019) (S03E08)

Minulosť sa postupne odhaľuje a Soren sa znova po dlhom čase začína správať ako racionálne uvažujúci človek. Vždy som ho mala radšej ako Claudiu a dúfam, že mu táto príčetnosť vydrží čo najdlhšie. ()

Za zrcadlem (2022) (S04E04)

Za týmto bude niečo obrovské a ja sa teším na moment, keď všetky tajomstvá z minulosti vyplávajú na povrch a všetci budú vedieť, čo sa deje. ()

Book 6: Stars (2024) (S06)

To si zo mňa robíte srandu... Od začiatku som bola presvedčená, že šiesta séria bude posledná. Každá predsa niesla názov jedného zo šiestich primárnych zdrojov mágie, takže by to dávalo zmysel, no niekde v priebehu tejto mi napadlo, že existuje temná mágia a mnoho ďalších... Tušila som, že nebude koniec, ale neviem, či je to dobré alebo zlé. Verím v to najlepšie. Mnoho vecí sa uzavrelo a myslím, že zostal priestor len na hlavnú dejovú linku, takže pevne verím, že siedma séria bude naozaj záverečnou. Táto séria bola nabitá emóciami, pozitívnymi aj negatívnymi. Hneď prvá epizóda ma posadila na zadok a ja som sa pýtala, kam sa podel ten detský seriál, ktorým to ešte len na začiatku bolo. Môj mozog nedokázal spracovať ako sa z niečoho, čo by malo byť určené pre deti, mohlo vykľuť toto. Možno by som to v mladšom veku vnímala inak, no teraz vidím to posolstvo, ktoré dej prináša. Som si istá, že keby Dračí princ nebol animovaný, bol vy veľmi vysoko nad Hrou a tróny, Rodom draka a mnohými ďalšími seriálmi s fantasy tematikou, ktoré sú všeobecne označované za majstrovské diela. Dej sa posúva smerom, ktorý som neočakávala, ale zároveň nie som prekvapená. Konečne vieme niečo o Aaravosovi, Claudia opäť sklamala, Soren sa zamiloval len o tom ešte nevie (a nikto ma nepresvedčí o opaku), Ezran opäť preukázal, že hoci je najmladší, uvažuje najracionálnejšie, Viren dostal svoju redemption a Rayla s Callumom si konečne urovnali veci zo začiatku štvrtej série. Veľmi sa teším, čo bude ďalej a dúfam, že nebudem musieť čakať príliš dlho. ()

Moc hvězdných elfů (2024) (S06E01)

Čo sa to sakra deje? Claudia, Viren... What the hell? Kam zmizla tá rozprávka pre deti, ktorou to ešte nedávno bolo? Milujem, keď sa detské rozprávky zmenia na emotional damage, ale na toto som teda pripravená nebola. Niečo mi hovorí, že z finálnej série budem mať rovnaký vibe ako z S4 a S5 MLB ()

Okamžik pravdy (2024) (S06E06)

Neexistuje veľa záporákov, ktorí svoju redemprion premrhajú takto kolosálne. ()