V tomhle hororovém thrilleru plném zvratů se kdysi nadějná muzikantka znova shledá s bývalými učiteli a zjistí, že mají nového talentovaného žáka. (Netflix)

BeholdTheFun

Nevím co si o tom myslet. Jako psychologický thriller to bylo dost fajn, ale nazývat to horor? Pochybuju. Oceňuji ale dost zajímavou zápletku a dva zvraty, z nichž první byl předvídatelný, ale druhý ani moc ne. Nakonec z toho vyplynula taková lepší patlanina, ale vzhledem k tomu, že si v násilných a "nechutných" filmech libuji, dávám vyšší hodnocení. ()

im8

Ukrutná multižánrová splácanina. Docela se na to dalo dívat do sekáčkové scény a pak následoval neuvěřitelný sešup dolu. Tento příspěvek Netflixu k Me Too šel úplně mimo mě. Doporučuji pouze pro pracovníky nuceného výseku a studentky uměleckých škol. ()

BStone

Nářez. Film o hudební škole a touze po dokonalosti, anebo co se může přihodit dvěma nejlepším studentkám. Rozhodně doporučuji si o filmu nic nezjišťovat. Pak snímek funguje opravdu skvěle a těch devadesát minut je neskutečně intenzivních s parádními dějovými zvraty. Naprostá hororová lahůdka! 90% ()

CZechi

Není to horror, ale doprdele... Jako film je to excelentní fontána dokondale namichaných barev, které nevypadají jak kdyby je zplácal nějaký zmutovaný retardér, ale naopak geniální filmový Picasso, kterýmu to vše zapadá do nejmenšího detailu. ()

Gunner5

Hodina a půl, která uběhne jak nic! Napětí, nervozita a kompletní ponoření se do filmu. Žádné zbytečné natahování děje a skvěle vysvětlené zásadní momenty filmu retrospektivními pohledy. Divákovi se v průběhu děje honí všelijaké myšlenky, v každé je názor na hlavní postavu odlišný. Kdo je vlastně tady ten psychopat? Velice názorná ukázka vymývání mozků v praxi, která se nebála znázornit násilí, a že ho nebylo málo. ()

Fibonacci

Taky zlašny bešiktaš z toho bol nakoňec. akoby bbol cely čas film zahaleny pod ruškom tajomstva😷že hraje premier league, a na konci dňa sa ukaže, že to je bundesliga 👉záver? WTF? ale prijemné ⭐️⭐️⭐️si určite zaslúži, že ma dosť prekvapil.✌️ ()

Panter79

Už dlouho mě film takhle nevtáhl do děje. Skvěle natočeno! Allison Williams je v hlavní roli prostě "dokonalá", nemohl jsem z ní odtrhnout oči :). ()

Marcello

Krása! A to nielen vďaka hlavným postavám, ale aj spracovaním, atmosférou a gradáciou. Ku koncu už dosť pritiahnuté za vlasy, ale ani trochu mi to nevadilo a z Allison Williams som mal dojem, že ani jej nie. ()