Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Díky neustálému špatnému vlivu lidí na životní prostředí došlo jednoho dne k tomu, že v oceánech a mořích prakticky vymizely všechny ryby. Protože však Japonsko tento druh masa nadevše miluje a je na něm postavená i podstatná část jejich kuchyně, tak se země vycházejícího slunce nehodlala této pochoutky jen tak vzdát. Tak vznikl projekt, ve kterém byly ryby chovány v obrovských vesmírných nádržích. Tím, že dostaly ryby tolik volného prostoru, však v mnoha případech narostly do obrovských rozměrů, a tak se jejich lov stal velmi nebezpečným. Vesmírní rybáři dostali speciální vybavení a musí podstoupit tvrdý výcvik, než je jim dovoleno se do těchto nádrží vydat. Je to práce pro drsné a zručné muže! Nebo že by to nebyla tak úplně pravda? Skupina 6 mladých dívek se pokusí dokázat všem, že i ony dokáží vykonávat tuto složitou práci a zajistit pravidelný přísun kvalitního rybího masa na stůl nejen svých blízkých, ale i celého Japonska... (Jeoffrey)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (3)

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Vesmírné rybaření, ať už to zní jakkoli zajímavě je bohužel mnohem nudnější a pitomější než bych si přál. Děvčátka mě moc neoslovila a i když mám rád ztřeštěné energické dívky, tak třeba Haru mi vůbec nesedí, spíš mě z ní bolí hlava. Ostatní dívky jsou také dost stereotypy a nepomáhá jim k originalitě ani to, že každá mluví trochu jiným dialektem. Stejně tak zápletky, které se tu řeší, mě nijak extrémně nebavily a minimálně u dvou případů jsem si v duchu přišel s řešením mnohem zajímavějším a dramatičtější, než s jakým se vytasili autoři. Takže jsem se do každého dalšího dílu musel docela nutit, když jsem kvůli práci nestíhal, tak to bylo jedno z prvních anime od kterého jsem si dal pauzu a když jsem se k tomu nyní před svátky vrátil, tak jsem u 8. dílu zjistil, že dívat se dál se mi vlastně už vůbec nechce... Takže proč se nutit, viděl jsem dost a je mi líto, ale tohle "roztomilé dívky dělají vesmírné rybářky" (aby všem dokázali, že to není jen chlapská práce!) mě prostě nechytlo. Drop po 8. dílu a 3,5/10 ()

Terezinka198 

všechny recenze uživatele

Co to proboha zase bylo... Ti Japonci už nejspíš dokážou zanimovat cokoliv, ale tohle?! One big MEEEEEH. Díky za další sebemrskačství, I guess. ()

Reklama

Rachi 

všechny recenze uživatele

Vesmírné rybářky, no jsem zvědavá co z toho ještě bude . Ale myslím že mé hodnocení bude spíše klesat ... ()

Galerie (51)

Reklama

Reklama