Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Partia mladíkov sa snaží privyrobiť si vykrádaním domov. Tentokrát sa zamerajú na vilu bohatej rodiny v Malibu, no stretnú sa s neočakávaným problémom. Rodina totiž práve v ten deň organizuje stretnutie skupiny vrahov, ktorá má chuť zabíjať. Z partie kriminálnikov sa preto stáva lovná zver a namiesto jednoduchej lúpeže ich čaká boj proti ozbrojeným fanatikom. (Marceloo)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (50)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Aneb jak se stát monstrem. Casperův otec je hráč a jeho dluhy dorostly částky, kterou nedokáže splatit. Casper se rozhodne zachránit otce před smrtí tím, že se pokusí peníze sehnat. Využije tak nabídky kamaráda Dodgeho k vyloupení honosné vily, v níž jeho dívka Iris vypomáhá jako pomocná pracovní síla. Tento večer se ale koná slavnost, na níž budou všichni tři obsluhovat, aniž by tušili, že jim brzy půjde o život. Skupina vyléčených vrahů nemá chuť zabíjet, jak tvrdí obsah, ale jakmile se jeden člen rodiny vymkne kontrole, zvrtne se vše. Dům se stává pastí a ve sklepení navíc číhá Mickey, což nakonec není pes, jak na začátku tvrdila paní domu Roxanne Dawsonová. Pravda, ač je příběh poměrně surový, otevřeného gore si divák tolik neužije, jelikož většina záběrů jde mimo kameru, byť rudé šplíchance stříkají do výšky. Ale na střeva ven dojde! od druhé třetiny má však snímek švih a rychle utíká. Objektivně 3,5*, ovšem za nekompromisní masakr postav, které by mohly bývaly přežít, zaokrouhluji nahoru. Samurajská práce v závěru je už jen jakousi třešinkou. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Partia mladíkov sa snaží privyrobiť si vykrádaním domov. Tentokrát sa zamerajú na vilu bohatej rodiny v Malibu, ale stretnú sa s neočakávaným problémom. Rodina totiž práve v ten deň organizuje stretnutie skupiny vrahov, ktorá má chuť zabíjať. Z partie kriminálnikov sa preto stáva lovená zver a namiesto jednoduchej lúpeže ich čaká boj proti ozbrojeným fanatikom. - Druhému hororovému projektu tohto režiséra som ako vidím vo svojom komentári k predchádzajúcemu snímku veril a vyplatilo sa to. Ide o výrazný posun dopredu. Je to dostatočne šialené, plné prekvapení a hlavne tu režisér môže stavať na nesmierne zručných hercoch. Takmer každý, kto sa tu objavil, má už za sebou hlavnú úlohu v nejakom solídnom horore a je to poznať. Dejovo je film silno naplnený, a aj keď nápad nie je až tak originálny, je spracovaný svojsky a hlavne tu je poriadna dynamika a neustále sa niečo deje, čo režisérovmu prvému filmu úplne chýbalo. Konanie postáv tu prílišnú logiku nemá, ale je vykompenzované mnohými úmrtiami, pri ktorých sa tvorcovia nesnažia uhýbať s kamerou, takže si ich divák užije. Bezproblémový béčkový horor, ktorý keby mal trochu komplexnejšiu štruktúru a prepracovanejší scenár, bol by celosvetovou peckou. + herec z Leatherface + herečka z Ouija a Crawlspace + herec z Fun Size Horror: Volume One a American Horror Story + herečka z Tell Me How I Die + herec z Scream Queens, Summer Camp a City of Dead Men + herec z The Rezort + herec z South of Hell, Stranger Things, Cold Moon a Jeepers Creepers 3 + herec z Sharknado 3 a The Neighbor + herec z Final Girl a Temple + herec z The Collector a Slender Man + herečka z The Black Room ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Ucházející jednohubka, která na zabití nudného večera postačí. Monster party má relativně fajn nápad o třech zlodějích, kteří se infiltrují do jedné lukrativní vily, kde však probíhá odvykačka sériových vrahů a samozřejmě se to zvrtne. První půlka je trochu pomalejší, ale potom se to celkem dobře rozjede. Gore celkem fajn, sice nic extrémního a nového, ale rozhodně potěšilo. Řemeslně to není špatné z hereček potěší Erin Moriarty, kterou většina zná jako Starlight z Boys , ale něco tomu chybělo. Buď výraznější styl, říznější gore, humor jsem zde téměř nezaznamenal a rozhodně to mohlo být intenzivnější a divočejší. Nuda však nehrozí a to je hlavní. 5.5/10. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Tak tupé až to bolí. Význam tohto filmu sa asi nikdy nedozviem, zrejme ani neexistuje. Prvá polovica hrozná nuda - partička zlodejíčkov sa votrie do domu ako obsluha, dlhé poflakovanie, nezáživné rečičky všade okolo... Všetko sa tu spolieha na akčnejšiu druhú polovicu, no to som už bol tak otrávený, že som bol rád že som rád a čakal len na koniec. Film iba o gore efektoch a pre gore efekty nestojí za nič, a vlastne ani tie za moc nestáli. Jedna hviezda, viac ani omylom. 20/100 ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Oslava na počest vražedné abstinence se poněkud vymkne kontrole, ale pozor! Kdo krade, může i zabít.. Snaha vše ozvláštnit různými kamerovými filtry, úhly a probořením čtvrté stěny vychází vniveč, zůstává jen představení úmyslně nesympatických postav a jejich postupná krvavá eliminace (tady snad jen překvapí, kdo „neuteče“). Navíc herecky velká bída s jedinou tmavou výjimkou. Pokud by nějakého blázna napadlo dělat remake Osvícení, Lance Reddick musí být kuchařem Hallorannem.. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se od 26. dubna 2017 do 24. května 2017 v Malibu (Kalifornie, USA). (Kudly4)

Reklama

Reklama