Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý a nadějný filmař Benjamin (Colin Morgan), který má brzo uvést svůj druhý film, potkává na jednom večírku nadaného hudebníka Noaha (Phénix Brossard), s nímž si ihned padne do oka. Roztržitý a upovídaný Benjamin má stejně jako hlavní postava jeho filmu problém vyjádřit správným způsobem své emoce a je si vědom toho, že to může mít negativní vliv na jeho začínající vztah s Noahem. Má-li mít tento vztah budoucnost, bude se muset Benjamin přenést přes svoje pochybnosti a ujasnit si, co vlastně v životě chce. (Stanislaus)

(více)

Recenze (12)

easaque 

všechny recenze uživatele

1* tenhle film jsem opravdu nepochopil a na mém hodnocení to musí být znát. Hlavní postava je mladý roztržitý asociální filmař, který žije v nějakých snech a normální život aspoň asi nikde neviděl ... to soudím podle ostatních postav, které mi přišly taky totálně mimo. Přetrpěl jsem tři čtvrtě hodiny a pak dal poslední desetiminutovku a pochopil, že jsem opravdu o nic nepřišel. Moc nechápu většinu pochvalných komentářů, ale asi žiju v jiném světě a tohle se už netýká mé generace. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: X /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: X /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

tomeš 

všechny recenze uživatele

"You just like people who are well lit and weak, don't you?" Spíš než o milostou komedii jde o komedii o lásce, která je minimálně stejně vtipná jako neokoukaná, velmi mě to bavilo od začátku do konce. Dost velkou přidanou hodnotou je sexy zpěv (a líbací scény) Phénixe Brossarda, díky kterýmu jsem film pro mě neznámýho Simona Amstella vlastně objevil, a jsem za to dost rád. PS: Pusťe si to a nekoukejte na trailer, člověk si to pak víc užije. PPS: Pokud jste roztržitej intelektuál nebo s někým takovým chodíte, přidejte si tak osm hvězdiček. ()

Reklama

Disk 

všechny recenze uživatele

Netypická vztahovka o tom, že někdy nevíme, co vlastně chceme. Super obsazení (Colin Morgan a Phénix Brossard jsou typově velmi přesní), skvělý soundtrack a celkově milý feeling. Tvorbu moderátora a stand-up komika Simona Amstella neznám, ale v Benjaminovi potvrzuje, že své řemeslo ovládá na výbornou. ()

TheFilmThief 

všechny recenze uživatele

Tohle byl jeden z těch citlivých filmů. Žádný zvrat, žádné zápletky. Jen osamocený režisér, právě natočil špatný film o svém bývalém vztahu. Hledá sám sebe, nějaké ukotvení v životě, zároveň ze slibného vztahu vycouvá. Benjamin je typ filmu, s dějem vystřihnutým z běžného života, který je dobré čas od času vidět. Nejedná se o běžný rom-com, spíše o mix komedie a drama s lehkou romantickou zápletkou. ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Benjamin mě na jednu stranu zaujal příběhem, který sice není nijak originální, avšak neurazí, na druhou stranu mě místy celkem dost iritovalo jednání nejedné z postav - ať už šlo o postavu Benjamina, Stephena, Harryho či Billie. Jediný, kdo se choval v racionálních mezích, byl Noah. Mezi Colinem Morganem a Phénixem Brossardem byla potřebná chemie, trochu mě však rušila roztržitá a nesousledná upovídanost hlavního hrdiny. Chápu, co chtěl režisér svým snímkem říct, ale místy jsem měl při sledování prostě zvláštní pocit. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama