Daleko od Sněhoborce (S02E06) (epizoda)

Many Miles from Snowpiercer

Akční / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2021, 46 min

Leslie Hope

Předloha:

Jacques Lob (kniha), Benjamin Legrand (kniha), Jean-Marc Rochette (kniha)

Donald Joh

John Grillo

Jamie Alain

Scénografie:

Stephen Geaghan, Bobbi Allyn (set dekoratér)

Kostýmy:

Caroline Cranstoun

Seriálu velice prospěla změna prostředí. Na tento díl jsem se těšil už od doby, co jsem viděl trailer na druhou sérii. Rozhodně zatím jeden z nejlepších dílů obou sérií. Už několikrát jsem přemítal nad pozadím odjezdu Sněhoborce, nebo vztahu Melanie a Wilforda. Čtvrtý díl vynikající, pátý pokulhával, ale tento šestý mě opět natěšil na příští úterý.(3.3.2021)

Konecne sme sa dockali i k survivalu s nezlomnou Melanie. Ano, prikrasleneho a heroizovaneho, avsak tak akosi stale zabavneho. Zaver bol dost skratkovity a v poslednych sekundach priniesol celkom slusny wtf-moment. Predpokladam, ze v dalsej casti zistime, co toho bolo pricinou. Ak to teda vsetko nebol iba sen. :)(4.3.2021)

Na tohle jsem čekal. Tedy konkrétně jsem si myslel, že dějová linka Melanie bude obsažena v pár scénách, a ne v celé jedné epizodě, ale tohle bylo jednoznačně ku prospěchu věci. Líbil se mi i závěr, který byl snad poprvé nečekaný, a do ideálu chybělo jen málo, co se hodnocení týče. Nejlepší epizoda seriálu.(21.3.2021)

Paradoxne najlepšie epizóda (pochopiteľne hodnotím subjektívne, nakoľko vyjadrenie vlastného názoru môže viesť na čsfd aj k tomu že užívateľ obdrží od niekoho správu Co to tam píšeš, smaž si to vole to je takovej trash a stane sa že to mnoho ľudí skôr či neskôr zabalí) sa odohrala mimo útrob (v prevažnej miere) Snowpiercera...(9.3.2021)

Díl celkem slušný. Dozvěděli jsme se třeba, že jeden vagón má na délku 15m nebo že se mimo vlak dá docela solidně přežít, protože pár panelů okamžitě vytopí docela veliký prostor. Tak proč jsou všichni ve vlaku, ach jo.(15.4.2021)