Reklama

Reklama

Paní Wilsonová

(seriál)
  • Velká Británie Mrs. Wilson

Epizody(3)

Obsahy(1)

Píše se rok 1963: Alison Wilsonové nečekaně zemře manžel. Záhy nato se objeví žena, která tvrdí, že je Alecova opravdová manželka. Alison se rozhodne přijít pravdě na kloub a odhalit skutečnou totožnost svého manžela. Brzy jí dojde, že si Alec svá tajemství odnesl s sebou do hrobu, od jejich románku, když byli během války zaměstnáni v tajných službách, po tajemné období v Indii. Přestože Alison odhalí skutečnosti, které kompletně změní její dosavadní život, nepřestane se honit za pravdou. (Viasat)

(více)

Recenze (6)

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Ruth Wilson a Iain Glen jsou perfektní. Příběh je zajímavý a díky skutečným událostem dokáže vtáhnout. Bohužel provedení a celkově výprávění mě moc nezaujalo a celkově mě to tak nebavilo, jak bych si představoval u takového počinu. Škoda. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Zaujímavý krátky seriál, ktorý potvrdzuje, že bez technológií, ako je napríklad internet, toho bolo v nedávnej minulosti veľa možného. Napríklad muž mohol žiť aj niekoľko životov naraz a na všetko sa prišlo až po jeho smrti. Ak sa teda vôbec prišlo. K seriálu asi toľko, že prvá časť dosť naláka, ale ako sa to začína postupne odhaľovať, nabaľovať klamstvá a podvody, trochu to stráca na intenzite. Ruth Wilson opäť výborný herecký výkon a znova potvrdila, že i v 36 rokoch môže bežná britská žena vyzerať ako starena. ()

Reklama

emma53 

všechny recenze uživatele

Je to na hranici s nejvyšším ohodnocením, nejen proto, že je to podle skutečnosti a že Ruth Wilson hrála skvostně, ale i za poslední záběry a fota, které mně téměř vyrazily dech. Nedokáži si ani v nejmenším představit Alici při postupném dopátrání "pravdy" o svém manželovi v reálu. Muselo to být psychicky naprosto vyčerpávající, ale Ruth to zahrála famózně. K tomu dobová atmosféra, která se také povedla, opravdu nevím, co bych vytkla, takže ještě si to nechám uležet a možná půjdu na pět*. ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

Sečteno a podtrhnuto =no to byl teda Alec agent kanec! Se scénáři s válečnou tématikou se roztrhl pytel.U tohohle dílka budiž připsáno k dobru, že vystihl kostýmy,maskami,interiéry i exteriéry i rekvizitami a v neposlední řadě kamerou onu dobu do které byl zasazen velmi reálně.Notně tomu ubral na kráse nekvalitní dabing. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Příběh o pátrání po dvojím životě zesnulého manžela je zajímavý především tím, že je inspirovaný skutečnými událostmi. I když je tu špionážní zápletka a souvislost s II SV, tak nečekejte žádné fatální odhalení a rejdění tajných služeb. Je to spíš o vdově, které se hroutí pohled na milovaného člověka a ona se ,kromě dopátrání pravdy, snaží očistit jeho jméno především sama před sebou. Herecky sérii vládne Ruth Wilson, která dokonale vystřihla všechny polohy, které daná látka nabízela a podařila se i retro atmosféra 60. let, během kterých se většina příběhu odehrává. 70% ()

Galerie (40)

Zajímavosti (1)

  • Seriálová postava Alison Wilson je ve skutečnosti babičkou její představitelky Ruth Wilson. (Morholt)

Reklama

Reklama