Lily (Taylor Spreitler) udělala životní změnu a vyměnila školu i dívčí spolek. Vydala se do míst, kde vyrůstala s matkou. Jenže dívčí kolej ještě není tak úplně dostavěná, a tak musí přiložit ruku k dílu. Shodou nešťastných okolností se ve studni na kraji pozemku probouzí čiré zlo! 25 let čekal na odplatu, nyní se vrací, aby znovu začalo krveprolití! Skřet je zpět! (Rodriguez)

Rathalos

Tak zatial posledny deviaty film serie ma fakt potesil,dovodom bolo pohodove herecke obsadenie i vykony,skvela maska samotneho Leprechauna,vyborne gore efekty a drsne vrazdy,oproti starsim dielom je tento pre mna cool...:-) ()

helraiser

Nevěřil jsem tomu, ale je to tak Leprechaun je zpátky se vší parádou. Komu se nelíbili původní díly tak tomu se nebude líbit ani toto, ale kdo si tuto sérií oblíbil tak bude spokojen. No řekněme si to na rovinu, tento film je především natočenej pro fandy série a ti budou jistě spokojeni. Leprechaun naštěstí dostane dost prostoru a řádí opět jak pominutý, hází jednu hlášku za druhou a práce mu jde pěkně od ruky, takže se dočkáme usekaných končetin, vyvřehlých vnitřností a to vše okořeněno vtipem a skřetovým černým humorem. Má to tu opravdovou leprechaunskou atmosféru, kterou jsme u předchozých dílů tolik postrádali a ten konec to prostě nemělo chybu. Pokud by se udržel duch nového leprechauna, neměl bych problém s dalším pokračováním, tohle prostě nemělo chybu, pobavilo a opravdu mě to potěšilo, za sebe můžu doporučit, má to své kouzlo. ()

beso74

Krutý, zlatom posadnutý a vierolomný škriatok sa vrátil. Síce po 25 rokoch sa vizuálne zmenil (Warwick Davis v poslednej dobe odmieta hrať v hororoch) a nie vždy našej dobe chápe, ale základné ingrediencie série ostali - prďola by sa rád dostal k svojmu hrnčeku plnému, stovky krát prepočítanému, zlatému obsahu. Ignorujúc všetko, čo sa o ňom za posledných 25 rokov natočilo, bol celý ten čas väznený na farme v studni a teraz nastal ten pravý čas, aby sa trochu zabavil. Tentokrát na účet skupinky ekologicky nabudených krások, ktoré sa rozhodli farmu aj s jeho studňou zrekonštruovať. Práve tie sú tak trochu slabinou filmu, nie sú dostatočne zaujímavé, aby potiahli film v čase keď ma malý diabol pohov. Našťastie, pasáži s ním je dostatok a vtedy je film aj náležite zábavný. Pre mňa určite jedna z najpodarenejších častí série. ()

GameboyNES odpad!

další feministický výblitek, všechny holky tu umí opravovat vodovodní potrubí, zapojit solární panely, pracovat z vrtačkou a všichni chlapy jsou tu hloupí nešikové co chtějí jen šukat. Mrdat takový filmy, strčte si je do prdele!!!! ()

Valenta28

Tak tento film mě hluboce zklamal. Znám filmy Leprechaun, viděl jsem starší. Když jsem na tento nový narazil, neuvěřitelně jsem se těšil. Ovšem film postrádal určitou nabitou atmosféru, která u těch předchozích byla. Celý se určitým způsobem jen pomalu ploužil. Netuhla u toho krev. Podprůměr. ()

Nikolas__

Už osmý díl této strašné série, no, zlepšila se řemeslná kvalita a tvůrcům konečně došlo že směšně vypadající Leprechaun a útoky bez kapky krve nikoho moc nevyděsí, a tak je Leprechaunův vzhled změněn, a film je mimořádně brutální (sice céčkově a hnusně, ale někdo to asi ocení). Vlastně nevím co napsat, máme tu pořád hrozné postavy, hrozný scénář a tragické herecké výkony, takže potěší jen kamera, pěkná hudba a pár vážně povedených scén. Výsledný dojem spíše negativní ale koukatelné to je. Díly od nejlepší po nejhorší - 01, 06, 08, 07, 05, 04, 02, 03 ()

Vojta-x

Tak jsem to přeskákal jak se dalo. Novodobé herecké výkony stojí za vyližhoXno a to už delší dobu, v tomto filmu byly jen umocněny počtem mladých netalentovaných herců a hereček. Nejhezčí na celém filmu byl zadek té černošky ()

Boby93

Dost podprůměrná komedie i horor, nemá to hlavu ani patu. Jediný co u mě jakžtakž obstálo, byla podoba Leprechauna a jeho vtipnej smích, jinak hrůza. 25% ()

jajenomja

Toto čo bolo za film?Malý škaredý škriatok,ktorý hladá svoje zlato aby mal naspať svoju moc.Nudný film.Dopozerala som to len kvoli tomu,že som nemala čo pozerať.A mimochodom. Ten malý škaredý škriatok vyzeral ako syn Freddyho Krugera :-D ()