Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipnými až bláznivými soutěžemi... (TV Prima)

Larikazka odpad!

Nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda a nuda. Někdy si řikám, proč já? V dnešní době pořady stojí za houby a vyjímky pro mě nejsou bohužel... ()

L.O.T.R

Čistá KOPÍRKA AMERICKEJ show Late Night With Jimmy Fallon! Bohužiaľ Show Leoše Mareše je strašná. Sám Leoš je síce výborný moderátor ale nie pre takýto typ relácie. Jan Kraus sa musel do pozície najlepšieho českého zabávača šplhať veľmi dlhú dobu. Takáto show sa pripravuje dlhé mesiace predtým než začne a tuto je to všetko amatérsky spravené za pár minút. Najviac ma štve že ČeskoSlovensko sa snaží kopírovať AMERIKU a ich AMERICKÉ Late Night Show ktoré sú ale NEPREKONATEĽNÉ!!! A to si Slovenský ani Český producenti nevedia uvedomiť. Smutné je ale to že väčšina našej populácie nevie po anglicky a tak je nútená sledovať tieto prízemné relácie v našich televíziách. Fakt výnimka pre Show Jana Krausa. Slabých 10% aj to len kvôli mojim sympatiám voči Leošovi Marešovi. ()

barneybishop

Hry tady v téhle show nemají absolutně co dělat. Jsou tam úplně zbytečné a narušují úplně strukturu celého tohoto pořadu!! Jestli produkce chce hry, tak ať obnoví Partičku...Dokud tam tohle u Leoše bude, bude to pořád na nic... Jinak vtipy a vše vcelku pěkný průměr, ale to je tak všechno. Vždy mě v zábavě a oblíbenosti této show zabrzdí ty strašný hry! Pryč s nima! Show Leoše Mareše se ukázala jako show, která bude založena na kontroverzním humoru (přesně jako již zde zmíněný Fallon) a sehranosti hlavních protagonistů. Uprchlíci a Hrabal, to byla teda vyložená černota a dost povedená. Takhle by to i šlo, ale je potřeba hudebníky trochu zkrotit, zamakat na tom vizuálu, protože když už jsou moderátoři vkusně oblečeni, tak proč by studio nemohlo být trošku větší luxus a především je potřeba čas a trochu trpělivosti. Vzhledem k denní periodicitě si myslím, že si to sedne a bude to jízda. Já tomu věřím a jsem zvědavý, co bude dál. (Hodnocení po dvou týdnech vysílání) ()

Ondraxxx

Je to asi tím že s nimi stávám asi už 1000 let. A prostě jim fandím. Nejsem prostě asi objektivní... Ale podle mě se dají ve 23:30 dělat jen 3 věci. Souložit Sledovat tuhle Show Spát ()

Lady_Gaga

Pro mě je to velké zklamání, protože jsem se na show dost těšila. Překvapuje mě, jak je to celé unylé a trapné. To jsem tedy nečekala, protože ranní show Leoše a Patrika mám ráda. Je cítit, že se snaží, ale snaží se zřejmě až moc. Proto to sklouzává do trapnosti. Viděla jsem zatím pár dílů a musím říct, že nějaký pátek si show jen tak nepustím, ale zkusím to za čas. Pokud ji ještě budou dávat. (S Jimmy Fallonem se to vážně vůbec srovnávat nedá). Každopádně Leošovi fandím, myslím, že on je člověk, který dokáže poučit i z negativních komentářů a udělá maximum, aby to napravil. ()

fyluta

lepší než 9z10 zubařů doporučuje.. , ale tady opět samý znalecký oko filmařské, ale aby se přeladilo na "debilní" humor, to neumí :) ()

NobSaibot odpad!

Podle mne dává Mareš TV Prima tak 300 000kč až 500 000kč za každý díl....To je asi jediný důvod proč to TV Prima vysílá... ()

tejpek odpad!

Až tohle uvidí Jimmy Fallon, tak bude zvracet i to, co už dávno vys*al..... Naprosto nevtipnej Mareš podpořenej Patrikem, kterej spíš vypadá, že to vzal, protože už nebylo na jídlo.... Neskutečná zbytečnost v čele s nejokoukanějším člověkem českého šoubyznysu.... Kam se poděly originální nápady ()

Zagger

no neni to uplne ono, misty mi bylo fakt trapne i za ne, ale ma to zlepsujici tendenci, ale ty hry byly debilni a prehravane a nadmiru trapne. Rozhodne mi vyhovovalo mit v tuhle hodinu na co koukat, rozhovory s lidmi me bavi... protoze kdyz se podivate do programu, tak v tuhle dobu je obsah tv na splachnuti do hajzlu vcetne ZOOM, kde bych aspon neco cekal z vedy a techniky a ne Hitlera a valku na 20 zpusobu... Stejne si myslim, ze to uz zrusili, dnes Leos nebyl... Zaverem bych rekl, ze tento porad je oproti Cibulkovi svetova pecka mezi talkshow, hned mu jdu dat odpad. ()

Dobry_clovek

Leos neni nejlepsi moderator. Je jen nejdrazsi. A od toho se odviji i kvalita tohoto poradu, ktery ma vyssi uroven jen pokud je pozvany kvalitni host, coz, po hrichu, nebyva casto. Levna produkce a neprilis napaditi scenariste celkovou nizkou uroven jen podtrhuji. ()

luky.zaoral

Jedna z mála show, kterou jsem sledoval opravdu pravidelně. Bohužel, nevím proč si tato show nenašla oblibu u většiny diváků. Myslím, že Leoš Mareš až na "přešlap" s Hruškou obstál. Vystupoval profesiánálně, dodal show kus svého charisma a zároveň občas kapku arogance, což není na škodu. Bohužel zapojeni Patrika nebylo úplně dobře vyřešeno, kdyby vystupovali bok po boku dalo by to show větší šmrnc. Mareš si často zachovával kamennou tvář a jen málokdy si dovolil opravdově se zasmát a tím rozesmát i diváky. Přišlo mi, že se v tomto držel zpátky a občas to na mne působilo dost uměle. ()

kratajirka

Já dávám trojhvězdu, protože to zaprvé česká televize potřebovala a zadruhé se všechno dá vyupgradovat. LateNightShow je něco, co v JůEsEj frčí jak žvýkačky na výrobním pásu. Otázkou je, jestli je český divák ochoten vyčkávat na nagelovanýho Leoška do půlnoci. Není to nejvhodnější výběr moderátora, ale on se svojí kontroverzí jistě nadchne. V případě, že umírní své někdy až bláznivé názory, jistě se portfolio sledujících bude navyšovat. Jak řikám - je co vylepšovat. Ale vcelku tomuto fandím. ()