Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Druhý díl nekorektního kabaretu Městského divadla Zlín se v přímém přenosu vrací do kin. Se svou politickou satirou Zlíňáci tentokrát citelně přitvrzují. Děj umístil autor a režisér Petr Michálek do blízké budoucnosti, a sice do období vrcholící prezidentské kampaně v ČR zkraje roku 2018. Na jevišti to znovu hýří těmi nejabsurdnějšími a zároveň zcela autentickými výroky představitelů naší politické scény. Marek Příkazký opět září v roli hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, skvělě ho pak doplňuje Zdeněk Julina jakožto Andrej Babiš. Umí Miloš Zeman opravdu běžkovat? Chutnají Bohuslavu Sobotkovi šulánky? Dívá se Jiří Ovčáček na Pána prstenů? Ukáže už Andrej konečně svého pindíka? A co na to Michaela Jílková? (Prenosydokin.cz)

(více)

Recenze (5)

Linzi 

všechny recenze uživatele

Určitě o něco lepší, než jednička! Ne, že bych se u obou představení úplně popadal smíchy za břicho, ale hlavně oceňuji, že se konečně i u nás, umělci pouštějí do takových parodií (a nebojí se toho). Představitelé Ovčáčka (Marek Příkazký naprosto super a v těch červených trenkách, mimochodem, fakt sexy :-P), Babiše a Jílkové, naprosto dokonalé. Ty postavy v podání herců, byly snad ještě více autentické, než ve skutečnosti jsou! Závečná část (či druhá polovina) představení nejlepší (hlavně parodie na Máte slovo!). Takže bravo a tleskám! :-) Asi jsem objevil ,,novou zábavu" či klasiku, na silvestrovské večery... ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Rozhodně mnohem lepší a mnohem zábavnější, než jednička. Marek Příkazký v roli Ovčáčka opět exceluje, ale tenhle díl o něm (naštěstí) zas tolik není. Vypadalo to, že si to představení pro sebe ukradne neméně skvělý Zdeněk Julina jako Andrej, ale absolutním vrcholem všeho se stala absolutně dokonalá (a na rozdíl od originálu také sympatická) Michaela Jílková a její MÁTE SLOVO. Takhle má vypadat povedená politická satira. Skvělé a já opět děkuji za uveřejnění představení na internet. 80%.. ()

Reklama

Kothy 

všechny recenze uživatele

Super způsob, jak si udělat p*del z české politiky. Je to opravdu trefné a člověk, který sleduje toto dění si určitě přijde na své. Oceňuji za to divadlo Zlín, snad jen příště nečíst text... Jinak je to super. "Je to kampaň!" :D ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Zhruba stejně povedené jako první díl, i když dominantou se postupně stává premiér Babiš/agent StB Bureš, kterému pravděpodobně bude patřit všechen prostor potenciálního dílu třetího, bude-li. Jílková a Máte slovo vrchol...její představa pluralitní veřejné diskuse zkarikována velmi výstižně...závěrečná pointa s ,,miláškem" přesná... ()

Zajímavosti (8)

Reklama

Reklama