Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Čínskou komunitu omezují nové zákony a Ah Sahm se členy gangu Hop Wei si láme hlavu nad tím, jak se uživit. Mai Ling upevňuje svoji moc. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hned v úvodu bych chtěl říct, že mně naštvalo.....né doslova nasralo, to jak se tvůrci zachovali k Penelope Blake a k její sestře Sophie Mercer, takhle bezohledně vykopnout dvě zásadní postavy, které měli vliv na další postavy a i celkový děje v něm, tak taková sviňárna se nevidí. A to myslím vážně, moc nechybí abych tomu dal dvě hvězdičky, což bohužel nedám, přestože Ah Sahm a Mai Ling, tomu tady tedy nasazují koronu. Ale bylo by to nefér vůči jiným postavám a jejich příběhům, ať už jde o Wang Chao, který sice nemá nějaký větší vývoj, ale jeho přežívání a balancování, mezi všemi je i zde napínavé. Pro Ah Toy, zase čeká zkurvená realita že všechno krásné a hezké je pomíjevé a ať chce nebo nechce patří do světa násilí. Kdo má i zajímavý vývoj je Li Yong, který se i v deváté epizodě zachová, jako skutečný gentleman. Pak sem od začátku až do konce téhle série upřímně litoval Yan Mi, je jednou z dalších žen, kterou Ah Sahm zneužije a pohraje si s jejími city, jen aby ji ve výsledku ohrozil, tak jako Penelope a Vegu. Samotnou kapitolou je otec a syn Junovi, to co jim Ah Sahm provedl je neomluvitelné a opravdu sem fandil mladému Junovi a Wongovi, aby ke konci Ah Sahma zabili, protože nic jiného si ani nezaslouží. Jako dívat se na to dá, akce už zde neni tak přepálená, dost postav je i zde fajn, Ah Toy, Chao a i Lee, Leary a O'Hara i jejich příběhové linky, sou fajn, ale zároveň stačí dvě postavy a jejich chovází a rozhodnutí, aby to celé srazily dolů, nemluvě o tom co zde tvůrci napáchali a mám pocit, že sem celou dobu díval na podřadný seriál. ()

Malaghost 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neděkujeme HBO, vemte si tenhle odvar a jděte učit na Cornel nebo Yale social studies. Naředěný odvar oproti prvním 2 sériím, který se téměř nevěnuje bojovému umění, hlavním postavám ale propaguje v dnešní době tak utlačované názory tvůrců, které v současné době tak palčivě chybí. Warrior měl skončit na vrcholu. ()

Reklama

motyka52 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bohužel, už se tam objevuje jistá kolovrátkovitost. Dokonce se mi zdá, že občas stačí mít seriál zapnutý jen na pozadí nebo si na pět minut odskočit na hajzlík a stejně člověk o nic nepřijde, pokud zrovna nepromešká nějakou bitku. Ničím to nepřekvapí a asi ani moc nechce. Opravdu velké momenty (viz 9. epizoda druhé série) tady chybí. Kdo je pro příběh trochu důležitější, ten s největší pravděpodobností neumře. Fakt by tomu prospěl nějaký úkrok bokem, nějaké osvěžení, rozumný twist. Samotný závěr byl v tomto ohledu nadějný, ale je otázka, jestli někdy nějaká čtvrtá série bude. Sice to tady teď víceméně kritizuju, ale pořád je to velmi slušná kungfárna s prvotřídními bojovými scénami (kterých ale žel bohu pocitově taky ubylo). Jen teď už máme dvě další série na porovnání. A ty byly lepší. ()

kinderman 

všechny recenze uživatele

Když už jsem se smířil s tím, že můj oblíbený seriál "pro primitivy" skončí druhou řadou, přišlo nečekaně pokračování a s ním další nálož intrikaření a akčních scén, z nichž mnohé jsou sice efektním, leč zoufale samoúčelným fanservisem. Třeba ta westernová přestřelka s Němci jako vystřižená z Divoké bandy, ta tomu nasadila korunu. Stačilo, holky a kluci, o žádná zázračná zmrtvýchvstání v případné další řadě už nestojím. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí série měla zkraje slušně našlápnuto být zatím nejlepší sérií, nicméně zběsilé tempo se velmi brzo zpomalilo a zbytek je standardní Warrior, což ale ve výsledku není vůbec málo. Akce je stále parádní, stabilně se intrikaří a samozřejmě nechybí pár slušných zvratů. Závěr pak připravil půdu pro další sérii, která by pro uzavření příběhu byla potřeba a doufám že vznikne…70% ()

Galerie (160)

Zajímavosti (1)

  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)

Reklama

Reklama