Duncan Vizla (Mads Mikkelsen) je jeden z nejlepších nájemných zabijáků na světě. Do důchodu mu zbývá pár týdnů, a tak by se rád uklidil někam, kde si počká na tučný důchod. Nakonec se ale nechá zlákat na jeden poslední kšeft. Během něj zjistí, že skutečným terčem měl být on sám. Asi by to nechal být, ale když je vystopován zabijáky nastupující generace, rozhodne se vypátrat, kdo za tím je, a pomstít se. (FoxMulder)

futislav

Koukatelná krvárna, kterou kazí jen některé scény, třeba když se hlavní hrdina několikrát kryje před střelbou tělem někoho jiného. Každá kulka solidnější ráže tělem profrčí jako nůž máslem a za nikoho se před ní neschováte, což se zde děje opakovaně. Správně kill billovsky přestřelené, potoky krve a nesmrtelný Mikkelsen. Opravdu jsem se nenudil. Úmrtí nevinných, které zde spoustu slabších povah irituje, se při použití alespoň tří neuronů najednou jeví z hlediska útočníků jako naprostá nezbytnost, nechtějí - li být prozrazeni. Je zajímavé, že když ve válečném filmu vystřílí chrabrý americký voják půl neozbrojené vietnamské vesnice, dávají tomu někteří místní diskutéři pět hvězd a je to v cajku. Pokrytci. ()

Bogrant

Úchylná sračka, ktorej jediné šťastie je to, že je tak blbá a tak otrasne vyzerá, až je to miestami dosť vtipné i keď značne zvrhlé. Má jednu dobre zvládnutú prestrelku (nočný prepad domu) a jedného Mikkelsena, ktorý svojou charizmou robí čo môže. Kde ale zobrali tie zvyšné kreatúry, to fakt netuším. Netflix je síce seriálový fenomén dneška, ale obstojný a dôstojný film vyprodukuje tak jeden z desiatich. A toto rozhodne nie je ten prípad. ()

Slack

Takmer 5. Veľká škoda, že som to obchádzal tak dlho. Taký pekný návrat do starých dobrých akčných časov. Len v novom šate. Hlavný hrdina ťažký sympaťák. Jeho protivníci - zbierka idiotov z každého súdka. Našťastie som to po tom otrasnom začiatku s Knoxvillom dopozeral. Ideálny večerný film. ()

Bragi66

Ne moc sofistikovaný příběh o tom, jak nájemce zabijáků hubí své hubitele, aby jim nemusel vyplatit důchod. Ošustěné běčko s převídatelným příslušenstvím. ()

Colomba666

⭐️⭐️⭐️⭐️Bez Madse by to byla šílená kravina, takže, i když se mi osobně nelíbí, že se takové stupidity vůbec účastnil, se na tento film dalo dívat. Odhlédnu-li ale od tohoto faktu, jedná se o strašnou kravinu, které měl právě Mads přitáhnout diváky, jelikož právě jeho postava je jako jediná něčím zajímavá, jinak se jedná o změť divnolidí v přesaturovaných scénách... ()

Ammit

Mads Mikkelsen jako stárnoucí hitman, který se rozhodne vyřešit jednu pokaženou prácičku, která mu už roky nedá spát. ()

CHYREN

Tváří se drsně, vydrží drsný mučení, za který by se nestyděl ani Julius Fučík, moc toho nenamluví, jako Julda a vůbec je to takový drsňák, že se nejspíš vytírá ostnatým drátem. Ale některý nápady jsou boží... ()

krasava

Samozřejmě i mě napadlo porovnání s Johnem Wickem. Co se týče charizmatu hlavního hrdiny, tam to sedí. Je to prostě komiksovka, takže když někdo napíše béčko, nechápu to, to by mohl říct i třeba o Tarantinovi. Pokud to tu někdo srovnává s Bird boxem, za mě je toto lepší. Sandra mě nepřesvědčila. Vanesu jsem samozřejmě poznala, konec překvapivý. Milovníci tohoto žánru mi rozumí. ()

mdf

Elitní zabiják jdoucí do důchodu se svojím tajemstvím.Komiksový nádech,akce uderná a krve všude dost.Hodně přehnané,jednou a dost. ()

matty76

Dost brutal řezba,Mads bezchybný,Vanessa tragédie, ani jsem jsem ji skoro nepoznal,bývala to taková kočička :-) ()

hujerita

Celkom sa my to aj páčilo, hoci to nebolo nejak objavné. Zhadzuje to len tá divná organizácia. Taký kokotkovia by veru mohli robiť maximálne upratovačky a nie nájomných vrahov, boli na smiech. Ale inak prestrelky a nápodobné veci boli super a ak by tam hral niekto iný ako Mads Mikkelsen tak by to nestálo ani za dve hviezdy. Dvojka, samozrejme s Madsom by bola aj na mieste. ()

Terapeut

Ze zápisníčku cynického terapeuta – den 1. // Klienti: 1) Nájemný zabiják – člověk před důchodem s několika desítkami let praxe. Mezi jeho záliby patří strohé odpovědi, domácí mazlíčci, běhání naostro v mrazivých nocích a efektivní popravování všemožných individuí, které se mu neustále pletou do cesty. Počíná si velmi sebejistě. Údajně je i po čtyřech dnech vyčerpávajícího mučení schopen zlikvidovat dobrou dvacítku stráží. Vypadá unaveně, doporučím pobyt v přírodě. // 2) Hlavní záporák – spíše karikatura záporáka. Chová a obléká se velmi výstředně. Bez zástupu stráží je křehký a zranitelný. Mezi jeho záliby patří historky o sečných zbraních a nekalé plány s penzijními fondy svých zaměstnanců. Psychickou labilitu zřejmě způsobuje špatné zažívání. Doporučím spinning. // 3) (Sebe)vražedná skvadra – parta z polepšovny. Nevýrazná Japonka v latexu, labilní volavka s obřím poprsím, zrzek (zřejmě kvůli diverzitě), blíže nespecifikovaný velký vykuk, který se mi sem přišel vykálet a latinskoamerický sniper, který jako jediný působí dojmem, že neutekl z cirkusu, na jehož zaměstnancích byly prováděny pokusy s LSD. Dohromady je kromě pracovního poměru drží úkol najít a popravit zabijáka-důchodce. Jo a taky mi ukázali fotku mrtvého Johnyho Knoxvilla s erekcí. Jinak vypadají neschopně, doporučil bych teambuilding. // 4) Sousedka v nesnázích – uzlíček nervů. Lekla se, když jsem za ní zavřel dveře. Mezi její záliby patří tajemná minulost a brečení ve vaně. Prý nemá moc ráda lidi a bydlí sama v chalupě u jezera, což jsem vyhodnotil jako nebezpečné místo. Stěhovat se prý nechce, že prý bude radši fotit místní faunu. Za účelem odbourání sociální úzkosti jsem jí doporučil sekání dříví. // Poznámka na konec: I přes mnohé charakterové nedostatky mě dnešní sezení bavilo. To, co by mohl jiný hodnotit jako průměr, já hodnotím mírně nadprůměrně. Bylo to akční, mělo to spád, došlo i na příběhový zvrat. Když jsem navíc zjistil, že za mnou klienty poslal člověk, který natočil klip k písni mé oblíbené německé skupiny, která zpívá o dámském přirození, rád jsem 4 hvězdy udělil. ()

stanjel

hlavná úloha: obsadenie + zahrané za 5* obsadenie záporáka a profesionalita "vraj zabijákov vraj z týmu A" (- 2*) ()

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

06.05.2021

Herečka Blake Lively (Mělčiny, Město) bude produkovat a zároveň si zahraje i hlavní roli v nové chystané adaptaci drsného komiksu Lady Killer pro Netflix. Scénář k filmu napíše Diablo Cody (Juno,… (více)