Zástupy následují do pouště muže, kterému říkají al-Masih, protože věří, že zázračně zachránil Damašek před zničením. To vyvolává podezření u CIA. (Netflix)

Trevor

Zatiaľ relatívne zaujímavý príbeh, aj keď prirodzene Mesiáš tak trochu príliš pripomína vyobrazenia kresťanského Ježiša ale v tomto príbehu je moslim, jedna z najprísnejšie strážených hraníc pri Golanských výšinách má zabezpečenie ako Jednotné roľnícke družstvo Pozdišovce, iba američania sledujú pohyb 2.000 mužov ktorý sa presúvajú k hraniciam Izraelu, ten o nich ani len netuší a zistí to až dvojčlenná hliadka z latríny, ktorá je akousi strážnou vežou a iba vďaka ďalekohladu. Šéf CIA (prirodzene žena, Netflix) otvorí svoje srdce (ako inak čiernej) mužskej obsluhe v kaviarni, ale jej rodina netuší že maká pre CIA. A keď Mesiáš povie dvom teenagerom, aby vzali zbrane dospelým fanatikom, tí ich poslúchnu bez akýchkoľvek výhrad. Kresťanský Ježiš bude v seriály od Netflixu homosexuál ale ten moslimský Mesiáš bojuje za ženské práva...Možno aj to je dôvod prečo zo 17 nominácii Netflix uspel v Zlatom glóbuse iba v jednej. ()

warrenur

Ma to atmosferu. Spomenute "vyrusenia" som registroval tiez. Avsak, ak sa bavime o veciach viery....sila osobnosti niekedy robi neuveritelne divy. Zvlast v ociach chudobnych, a duplom, jednoduchych ludi. Tiez zistenie, ze vam na tomto svete zostava mozno par mesiacov, ci rokov vas zmeni urcite takisto. Velmi podareny otvarak. Uvidime, kam az sa dostaneme. ()

MoiJe

Joj bežte už niekam so všetkými tými rozťahanými drámami, fakt pilot za pilotom túto jar. Niečo svižné by tam nebolo? ()

vodkasesemte

Nothing shall befall us, except what God has ordained. God loved him so much, He took him sooner than we wanted. God has a different plan for you. He will reveal to you when you will be rady. Větrák sere dokonale. Už nechrčí, jako celej den, dokonce se vypne a jakoby se znovu rozchrčí. Ale zatím mi to nijak výrazně nevadí. To bude asi tím, že jsem až ted zapnul pc, respektive vypnul DEMD, respektive mi ta sračka spadla, a nepřekrývá to žádný soundtrack v pozadí. Vím, že si protiřečím, a sere mě i to, že to nedokážu zapsat. Přišli oba o rodiny, a pořád jich je jak much. I have looked the Devil in the eye. He cannot swallow me. It is written… It is forbidden to misquote the scriptures! Kde? Matka kecala? 666 (Tak je to Dajjál) You are surrounded by enemies who want to eradicate you (mluví jako já). Believe me when I say God will defeat your enemies. Gods han will turn them away. This is their last gasp. Their dying breath. The scale has tipped. History has ended. Hned jsem si ten seriál zamiloval. Hele, Mona. Je to ona? Jasně, že jo! Trochu starší, ale pořád bych ji píchal. Truth has many differen tversions, so its hard to say. Debílek vypatlanej. Safe country, prej. Trochu pozdě s takovým nastevením žádat o nějakej duležitej post. Nelíbil se mi už to jeho držení těla. The truth has many different versions? The truth is pretty gray. I will not redomending you. The CIA is like a holy order. Its a doctrine that you live by. When you are in the trenches, you need to know who your enemies are. A víš, kdo je nepřítelem Boha, ty malá svině? Dělat si monopol na pravdu, chránit západní svině, byla asi ta největší chyba. Ale tydle pyče si budou mlít svou, dokud jim někdo prostě neuřeže ty palice. Samozřejmě, že prasata sama nevidí, že jsou špinavý. Jak si tydle kurvy mislí, že řídí svět. Že jsou součástí nějakého vyššího řádu. Tenjste opustily, když jste se zřekli Boha - a místo něj dosadily psa z množírny (ve většině případech). If you look for truth, you may find comfort. If you look for comfort, you will never find truth. How do you quote infidel? Who yre you to judge whos an infidel? Theres no deity but God. Mě by svedl hned, nebo taky… ale časem začne dělat chyby. You expect a shoemakers son to know the scriptures? A hele, jak je to v jiné kultuře duležitý. Znak společenského postavení. Did you serve God? Than He works through you. He works through everyone. Why arent there any woman? Surely you are not serious. Stop clinging to what you think you know. Už se odkopal… In this hour, mankind (divided mám právě rozehraný) is a rudderless boat. You become what you believe. The Clash of Civilization (Samuel P. Huntington, často sklonovaný Wilkersonem) How you finding it (jak se ti to líbí)? Dry. Poli sci? Yeah, senior year. The only thing you have to remember is that he was right. Huntington predicted that the primaty axis of world conflict after the Cold War would be along cultural and religious lines. Its exactly what happening in world politics today. Ms. Night Owl International relationships. Thats what my dad used to say. He worked for CIA. Its pointless to question these things. You have light in you, but God is going to ask some hard things of you (proč ale). ISIL use this type of apocalyptic propaganda all the time. This guy just taken it to the next level. Jak je mimo, pýča. Takhle snadný to nebude. Válka se přesune do vašich ulic. Hlavně by se ten čurák měl objevit v době hladomoru, kdy bude sytit hladové. Takže až poté, co propukne válka a zavládne chaos. Což je druhý jezdec apokalypsy. Ale tak všechno nám film neprozradí. Už tak zašel příliš daleko… Then how do we fight? Wait for it… Refugees? Český prasata by je v záchvatu svý malosti nejradši postříleli. Ano, dovrší vaší zkázu, ale nemužete s tím nic dělat. Be strong. God is with you. Další vycukaná pyče u ozbrojrných sboru? Female soldier, aha. Fuck the rules. Kurvička mu chce vyhrožovat soudním nařízením. Aspon je vidět, v jakém světě to žijeme. Vraž jí už jednu. Ta je hodně na pěst, asi jako každá samoživitelka. Aspon, že je peknách, což se o českejch a slovenskejch kurvách říct moc nedá. Vlastně to byl duvod k rozvodu. Delivering a message from my father. That will be revealed in time. No one needed to tell me your name. You are in my fathers book (což předpokládám nebude nic dobrého). Your anger is misplaced. You dont want to know about my anger. You hold onto hatred like its a prize, when its the weight around your neck. Přestal věřit, proto je v jeho knize. () (méně) (více)