Little Monsters

• Velká Británie Little Monsters

Skupina detí sa so svojou vyučujúcou slečnou Caroline (Lupita Nyong'o) chystá na výlet. Na poslednú chvíľu sa ale jedna z matiek, ktorá mala pomôcť s organizáciou, ospravedlní. Zhodou náhod sa v škole práve nachádza David (Alexander England), ktorý sem priviedol svojho synovca, a keďže mu Caroline ihneď padne do oka, ponúkne sa, že na výlet pôjde s triedou aj on. Ešte ale netuší, že ho čakajú omnoho nebezpečnejšie povinnosti, ako postarať sa o bandu nezbedných detí. (Marceloo)

Blazkowicz

Když mě víc bavil začátek bez zombíků, než zbytek filmu, asi bude něco špatně. Děti a zombie prostě nejdou dohromady. Ještě když se to tváří jako komedie a zombíci jsou neškodní. 1+* ()

djbarrel

Na jedno shlédnutí se to dá, po druhý bych to už asi nedal. Zombie komedie by měla být spíš vtipná než infantilní záležitost jako toto. Bylo tam pár dobrých hlášek, pár zombíků i vypadalo solidně, ale nějak to podle mě nefungovalo. 55 % mohlo to být lepší ()

Dixieboy

Tupci, kteří tohle nedokáží brát s nadsázkou a horlivě tu píší o pravidlech žánru... proberte se. Tohle byla černá komedie par exelance. ()

argo.smile odpad!

Tak vôbec nechápem, čo to malo akože byť... Prečo to vlastne natočili? To sa už vážne musia točiť zombie filmy pre Disney Channel Kids? Vyhnúť sa tomuto spravíte najlepšie pokiaľ nemáte doma unudené 4 ročné deti, ktorých to na chvíľku zabaví. ()

Little_Sawy

Škoda, že to bolo v tej menej odvážnej hororovej atmosfére, kde sa nedalo užiť pohľad na vnútorností malých detí ako im zombie vytrhavajú z nehybných tiel kusy mäsa. Škoda, aj keď výmenu hlavnej hrdinky by som si predstaviť vedel. Vďaka Livingdeadovi za preklad. ()

megacik

...little monsters meet big monsters. Čo sa mi páčilo, bolo príjemné množstvo vtipov, výborní herci(všetci), dostatok krvi a zombíkov, a na konci bola aj poriadna streľba. Príjemná rodinná komédia, s náznakom hororu, a ak máte deti, je pochopiteľné, že im budete držať palce. Lupita si tiež skvele zahrala, a tou sukňou parádne maskuje tie svoje stehniská(v pozitívnom zmysle slova), nechcel by som si s ňou dať šprint na 100 metrov. Nič zásadného, čo by som tomu vytkol, v podstate ani nebolo. ()

SonaLaly

Na mňa pôsobí "Little Monsters" príliš chaoticky. Nie je tu nič strašidelné, ani nič smiešne. Takže pre mňa to nie je ani horor, ani komédia. Prvých päť minút bolo aspoň vtipných, keď sa hádal ten pár. Potom prišla skvelá Lupita Nyong'o s deťmi, to bolo také roztomilé. Neskôr prišli zombies a vo filme začal chaos. Tá kombinácia skupinka detí v horore, ktoré spievajú detské pesničky vedľa zombies sa mi nepáči. Pre mňa nevkusné. ()

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu