Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 1 (1972) (série)


Bakteriologická válka (S01E11)

(epizoda)
  • USA Germ Warfare

Obsahy(1)

Hawkeye uloží raněného severokorejského vojáka do Bažiny, aby nebyl odvezen dřív, než ho doléčí. Potřebuje krev a tak si hraje na Drákulu a potají odebere Frankovu krev. Když získá podezření, že voják má žloutenku, snaží se Franka společně s Radarem a Trapperem dostat stranou od všech, než přijdou výsledky z laboratoře. (TV Nova)

(více)

Recenze (7)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Měj jsem divný sen. Byl jsem sodovka a někdo mě vysál brčkem." Tak to nemáš Franku tak dobře spát. Nepřišel bys o půl litru krve a nenechal Hawkeye s Trapperem, aby mě bavili. Tentokrát jim v tom zdatně sekundoval Radar se svými legendárními příchody a také vhodné přechodné pracoviště nahrazující latrínu. To bych se raději vypustil v minovém poli než bych plnil tento kýbl v teepee. ()

Reklama

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Píseň v úvodu dílu je „Happy Days Are Here Again“ z roku 1929 s hudbou Miltona Agera a textem Jacka Yellena. V tomto případě se však jedná o japonskou verzi vytvořenou jen pro potřeby seriálu. (sator)
  • Problém s krví je zde trochu zvláštní. AB negativní je sice vzácná krev, ale všem pacientům je s minimálním rizikem možno podat 0 negativní krev. (Winster)

Reklama

Reklama