Nezměrnost noci

Na sklonku padesátých let, v jednu osudnou noc v Novém Mexiku, objevuje mladá operátorka ústředny Fay (Sierra McCormick) spolu s charismatickým rádio DJem Everettem (Jake Horowitz) podivnou zvukovou frekvenci, která by mohla navždy změnit jejich malé město a možná i celou budoucnost, jak ji známe. (C0r0ner)

Ondr0n

SPOILER Proč jen na konci museli tu vesmírnou loď ukázat? A ještě takhle z blízka! Velká část napětí ve filmu podle mě pocházela právě z nedostatku jakýchkoli vizuálních důkazů a ukázat ono UFO takhle v plné kráse absolutně odrovnalo veškeré vybudované tajemno. Ale co se dá dělat, budu se těch posledních 10 minut snažit ignorovat ve prospěch předchozích 80 minut, které přímo sršely mysteriózní atmosférou. ()

šakal007

Námět sice nepřekvapí, ale slibuje dobrý příběh. Dlouhý úvod o ničem. Když to začne vypadat, že by nějaký příběh mohl začít, je konec. Škoda. ()

moviebuff42 odpad!

Přemýšlel jsem nad tím nějakou dobu a musím uznat, že tohle je hodně dobrej kandidát na ten úplně nejhorší film co jsem kdy viděl. On to totiž není film. Je to rádiohra. Někdo si tu popletl vypravěčské médium. Je to jedné velké nic. Jenom dialogy o ničem. Blábol. ()

Mamlas odpad!

Film o ničem, tak nudný, že nedívatelný, bez herců, bez peněz, zato tam toho nažvatlají fakt hodně, že je to více než protivné. Prostě laciný nezajímavý amatérský brak. Vypnuto asi v polovině, kam jsem se proklikal asi za 5 minut. (1%) ()

xxmurphyxx

Najukecanejší film aký som videl za veľmi dlhú dobu s minimálnou akciou či napätím o pár hercoch ale s neskutočne podmanivou a nádhernou retro atmosférou a hudbou. Fakt som chvíľu myslel, že to nedám, keď sa ústrednej dvojici huba rozbehla, najmä tej krajšej polovičke. Do toho som vedel, že ide o malý komorný snímok a preto som ani nečakal nejaký efektne nabušený koniec, ale postačil aj ten aký bol. Nebyť tej navodenej atmosféry a hudobného podkladu, tak kašlem na to, ale takto sa to naozaj nedalo vypnúť. ()

ShotgunED

Nádherná vtahující komorní atmosféra, solidně vymyšlené a zahrané. Škoda, že jako celek je toho v podstatě málo a tak se to úmyslně natahuje. Ale jako jeden z dílů "Krajní meze" by to bylo za 5. ()

karnifex

Já jsem byl spokojený. Příběh je naprosto banální, ale obrazové a zvukové zpracování stojí za to (doporučuju pustit si film na sluchátka). ()

tele.kom

Je to hrozně ukecané a zároveň dialogově prázdné a nezajímavé. Kamera mě omrzela po prvních patnácti minutách když mi došlo, že tímhle způsobem bude natočený celý film. Má to atmosféru a styl, ale to je samo o sobě k ničemu, když je příběh utahaný a nudný ()

Hopeman

Ano přiznávám ...nevzal jsem si žádný drogy , takže hodnotím až příliš objektivně....a jediné co si z filmu pamatuji je že " veverka přehryzala dráty a její kostřička je drží stále v zubech" a podle hodnocení zdejších vachmajstrů odhaduji že to jsou přesně ten typ , který když mu ukážete umělecké dílo ve tvaru hovna ...tak o tom dokáží hodiny sofistikovaně promlouvat s velevážným výrazem ve ksichtě za pokyvování a poplácávání se, že něco takového se jen tak nevidí! ..... Ale pro mě se to prostě tváří jako hovno.... ()

stanyko odpad!

Neustale dristanie, prazdne tlachanie a otravne postavy. Neviem co ma byt cielom takehoto filmu no mne to po 10 min tak slo na nervy, ze som to musel vypnut. ()

RavenSpector

Jednohubka ve stylu Akt-X. Protivná hudba a příliš převídatelný děj nesvedčí pro vyšší hodnocení. Paranoidní příběh jako od Dicka. Jen mnohem slabší a jednodušší - rusáci, ti nahoře, konspirace etc... ()

Sefko odpad!

Neviem čo si mám o tom myslieť. Ak mate radi filmy kde sa nič nedeje a obraz je celu dobu tmavý. A celé to pôsobí ako trocha lepšia amatérska produkcia tak nech sa páči. Porovnanie s Blízkymi stretnutiami tretieho druhu či Super 8 je prehnané. Jediná podobnosť je, že hlavný predstavitelia sú obyčajný ľudia a tam to končí. Snímke chýba tajomnosť Blízkych stretnutí aj fajn retro atmosféra Super 8. P.S. Milovníci dlhých nič nehovoriacich záberov sa majú načo tešiť. ()

SpeckMcBig

3 a 1/2 Výborná atmosféra,kamera(mám pro dlouhý záběry slabost), zvuková složka a sympatická hlavní postava. Jen ten konec se někam vytratil ()