Reklama

Reklama

Rachel se seznámí s mladíkem, který je neuvěřitelně podobný Rossovi, a dokonce se jako on i chová. Rachel se to zdá zvláštní a neuvěřitelné, jenže než pochopí, že vůbec nejde o žádného dvojníka, uběhne dost dlouhá doba. Zdá se, že Joey by mohl získat roli v jednom populárním televizním seriálu. Věc má ale háček. Pokud chce roli opravdu dostat, musí napřed strávit noc s šéfkou konkurzu. Monika si všimne, že její přítel Bobby je závislý na alkoholu. Když nepije, není vůbec vtipný, takže se z nudy opíjí s ním. (TV Nova)

(více)

Recenze (6)

Zajímavosti (12)

  • Když v DVD verzi epizody Russ (David Schwimmer) a Julie (Lauren Tom) opouštějí kavárnu, tak Julie říká, že už měla dost kávy, zatímco v televizní verzi epizody se titulky objeví hned poté, co zazní hudba a podívají se na sebe. (griph)
  • Joey (Matt LeBlanc) řekne Chandlerovi (Matthew Perry), že aby získal roli v seriálu, tak se musí vyspat s obludnou ženskou z castingu. Po chvilce ale řekne, že je hezká. (Duoscop)
  • Když Joey (Matt LeBlanc) čte recenze na svou poslední roli, říká, že „to dělá už deset let“. Ale v epizodě Životní šance (1994) říká, že hraje pouze šest let. (griph)

Reklama

Reklama