Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rachel se jako družička účastní svatby Mindy a Barryho a v růžových šatičkách připomíná obří žvýkačku. Monika s Richardem diskutují o společné budoucnosti, ale jejich představy se značně liší. Joey dostal novou roli a kvůli ní si potřebuje nacvičit líbání s mužem. Žádnému z kluků se však do toho nechce. Chandler si na internetu dopisuje s neznámou dívkou a nakonec se oba domluví na schůzce v kavárně. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"What if the husband person is the wrong guy, and you are the right guy? I mean you don't get chances like this all the time, if you don't meet her now, you're gonna be kicking yourself when you're 80, which is hard to do, and that's how you break a hip." ()

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ross: Ross, uh and uh, I'd just like to say that it did take a lot of courage for Rachel to come here tonight. And, uh, for the record she did not run out on Barry because she had syphilis. (da-doom-chesh) (to drummer) What are you doing I'm serious. Uh, the reason she walked out on, on Barry is simply that she didn't love him, which incidentally worked out pretty well for me (looks for the da-doom-chesh, and doesn't get one)..Rachel: "Her name was Lola. She was a showgirl... ()

Galerie (2)

Zajímavosti (12)

  • Rachel (Jennifer Aniston) řekne Rossovi (David Schwimmer), že zpanikařila, když uviděla okno v koupelně, odkud utekla ze svatby. Shodou okolností bude Rachel o dva roky později s Rossem, když Emily (Helen Baxendale) uteče oknem z koupelny. (griph)

Reklama

Reklama